PROSVETARI NAŠA UZDANICA

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
Dakle, svi se sećate kako su nas neki ovde, a i šire, pozivali na protest koji je organizovao sindikat prosvetara.
Kako su nas uveravali da idu da ruše vlast i da se neće povući dok istu ne sruše.
I da oni ne idu na ulice zbog plata, već zato što im se smučio ovaj režim i rešili ljudi da štajkuju ( ne baš kao Toma glađu i žeđu, al' onako po svom intelektualno).
Te i takve rešenosti ja ne videh od 5-og oktobra.
Za one sa kokošijim pamćenjem, da se podsete:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/453717-ŽURAJA-DO-KRAJA!!
http://forum.krstarica.com/showthre...rezima-Borisa-Tadica!?p=17108262#post17108262

Kad, ne lezi vraže, čujem danas na radiju da se prosvetarima povećavaju plate.
Ja u neverici, trk na internet da proverim,i stvarno tačno.
Da me neko ne shvati pogrešno, nemam ja ništa protiv toga da se njima i ne samo njima poveća plata, samo nemojte gospodo prosvetari da prosipate ovde, a ni šire priče o tome kako je vama dosta lošeg života u Srbiji i da zbog toga protesvujete.

Mada kad malo bolje razmislim, možete i vi kao i političari da pričate sve i svašta, problem je samo, i to vaš, malo ko će vam više verovati.
Ja vam odavno već, ni ne verujem.
 
Poslednja izmena:
Dakle, svi se sećate kako su nas neki ovde, a i šire, pozivali na protest koji je organizovao sindikat prosvetara.
Kako su nas uveravali da idu da ruše vlast i da se neće povući dok istu ne sruše.
I da oni ne idu na ulice zbog plata, već zato što im se smučio ovaj režim i rešili ljudi da štajkuju ( ne baš kao Toma glađu i žeđu, al' onako po svom intelektualno).
Te i takve rešenosti ja ne videh od 5-og oktobra.
Za one sa kokošijim pamćenjem, da se podsete:
http://forum.krstarica.com/showthread.php/453717-ŽURAJA-DO-KRAJA!!
http://forum.krstarica.com/showthre...rezima-Borisa-Tadica!?p=17108262#post17108262

Kad, ne lezi vraže, čujem danas na radiju da se prosvetarima povećavaju plate.
Ja u neverici, trk na internet da proverim,i stvarno tačno.
Da me neko ne shvati pogrešno, nemam ja ništa protiv toga da se njima i ne samo njima poveća plata, samo nemojte gospodo prosvetari da prosipate ovde, a ni šire priče o tome kako je vama dosta lošeg života u Srbiji i da zbog toga protesvujete.

Mada kad malo bolje razmislim, možete i vi kao i političari da pričate sve i svašta, problam je samo, i to vaš, malo će vam ko više verovati.
Ja vam odavno već, ni ne verujem.

Па у те приче да није око плата су веровали само ови из СНС
 

Back
Top