Prostitucija

Iskreno,ne znam....mozda,mozda i ne...mislim da zavisi od toga kakva je osoba
moze da bude najbolja na svetu ..deliti svoj život sa osobom koja zivi od prostitucije je omalovažavanje samog sebe
pri tom ni zenske ni muske prostitutke ne osudjujem..to je njihov izbor i posao koji je usput receno težak
zamisli situasciju..sediš kod kuce i gledas tv dok ti zena sa kojom zivis se tog trenutka kreše u nekom hotelu, motelu , kolima i slicno
dolazi kuci , grli te i ljubi a samo sat vremena pre toga je nekom liku pušila za odredjenu sumu novca
za tako nesto morao bi da imas dobar želudac da to sve svariš i ponašaš se kao da je to najnormalnija stvar na svetu
 
moze da bude najbolja na svetu ..deliti svoj život sa osobom koja zivi od prostitucije je omalovažavanje samog sebe
zamisli situasciju..sediš kod kuce i gledas tv dok ti zena sa kojom zivis se tog trenutka kreše u nekom hotelu, motelu , kolima i slicno
dolazi kuci , grli te i ljubi a samo sat vremena pre toga je nekom liku pušila za odredjenu sumu novca
za tako nesto morao bi da imas dobar želudac da to sve svariš i ponašaš se kao da je to najnormalnija stvar na svetu
Pa gle,verujem da prostitucija nije niciji prvi izbor sto se tice profesije vec nesto kao nuzno zlo za prezivljavanje kada nema boljih opcija i da bi bar vecina ljudi koji se time bave izabrali bilo sta drugo ako im se ponudi opcija...a ja jesam neko ko bi presao preko tako neceg iz necije proslosti....jer je proslost proslost,pod uslovom da jeste proslost ili na putu da to postane
 
Pa gle,verujem da prostitucija nije niciji prvi izbor sto se tice profesije vec nesto kao nuzno zlo za prezivljavanje kada nema boljih opcija i da bi bar vecina ljudi koji se time bave izabrali bilo sta drugo ako im se ponudi opcija...a ja jesam neko ko bi presao preko tako neceg iz necije proslosti....jer je proslost proslost,pod uslovom da jeste proslost ili na putu da to postane

a šta ako je sadašnjost u pitanju a ne prošlost ?

Neko recimo ide u firmu a neko ugovara termine za seks ?
 
Pa gle,verujem da prostitucija nije niciji prvi izbor sto se tice profesije vec nesto kao nuzno zlo za prezivljavanje kada nema boljih opcija i da bi bar vecina ljudi koji se time bave izabrali bilo sta drugo ako im se ponudi opcija...a ja jesam neko ko bi presao preko tako neceg iz necije proslosti....jer je proslost proslost,pod uslovom da jeste proslost ili na putu da to postane
pitanje se odnosi na sadasnjost a ne na prošlost
a ja opet mislim da je bavljenje prostitucijom licni izbor..na primer mozes da biras da peres sudove u nekom restoranu ili da se prostitišeš
 
a šta ako je sadašnjost u pitanju a ne prošlost ?

Neko recimo ide u firmu a neko ugovara termine za seks ?
pitanje se odnosi na sadasnjost a ne na prošlost
a ja opet mislim da je bavljenje prostitucijom licni izbor..na primer mozes da biras da peres sudove u nekom restoranu ili da se prostitišeš
Nije to uvek stvar licnog izbora nazalost...neko u to upadne jer bukvalno iz nekog razloga izgubi druge opcije za prezivljavanje.Na primer zavisnika/cu,bezkucnika/cu,ili tako nekog drustveno nepozeljnog/nepozeljnu ce mnogo teze primiti kao radnika/cu i za takve neke poslove....a i generalno uvek ima ljudi koji umeju da ekspoatisu one koji su na bilo koji nacin ranjivi i koje mnogu da navedu da pomisle da nemaju drugih sposobnosti ili opcija...


Ali odgovor je da ne bih mogao da budem sa osobom koja se bavi aktivno prostitucijom u vezi...nisam bas toliko liberalan...ali mogao bih na primer da budem prijatelj...cak i da pokusam da pomognem nekako toj osobi da se bolje snadje...jer verujem stvarno u to da nikom to nije izbor zato sto stvarno zele tu profesiju
 
pitanje se odnosi na sadasnjost a ne na prošlost
a ja opet mislim da je bavljenje prostitucijom licni izbor..na primer mozes da biras da peres sudove u nekom restoranu ili da se prostitišeš
Pa, lepi izbor....gde da se javim u prostitutke?
A recimo izaberes da peres sudove pored male plate, da bi opstala na tom mestu peracice sudova, mora da te kresne gazda, kuvar, menadzer poneka musterija i jos kada se kasno vracas neki prolaznik.
Kao gospodja prostitutka biras musterije....
 
Pa, lepi izbor....gde da se javim u prostitutke?
A recimo izaberes da peres sudove pored male plate, da bi opstala na tom mestu peracice sudova, mora da te kresne gazda, kuvar, menadzer poneka musterija i jos kada se kasno vracas neki prolaznik.
Kao gospodja prostitutka biras musterije....

imas ruzno misljenje o postenim ali manje placenim poslovima
 

Back
Top