Prostitucija u Srbiji prolazi "ispod radara": Kolike su kazne i kome se najčešće izriču

Da li treba legalizovati prostituciju?

• DA

glasova: 23 74,2%
  • NE

glasova: 8 25,8%

• Ukupno glasova
    31

asd221

Veoma poznat
Poruka
14.370
Ne ukoliko se sprovede kroz zakon da onda placa penale u iznosu 4god plate toj trudnici + recimo neku kaznu u drzavnu kasu.
Sumnjam da bi se to ikad kod nas desilo
Poruka je automatski spojena:

Cudno... Ne smeta ti kada odes na rucak a njih 30 ti duva u lice....
Smeta ali sta mogu. Mada retko i boravim u drustvu pusaca.

markons82

Elita
Poruka
18.680
Smeta mi samo kad ide direktno u mene. Pusenje je na nekim mestima i zabranjeno. Samo nikakve zabrane ne vrede sve dok je u drustvu nesto kul i pozeljno.
Meni eto vidis smeta kada izadjem nakon pola sata - sat kao dimljena sunka...
Naravno da vrede, lupas po.dzepu, izvuces iz dzepa 10k dinara pa da Vidis, a lokale sa 1m+

Zika34

Primećen član
Poruka
591
Nek zaradi koliko hoce samo kazem da ima vaznijih stvari kojima treba da se bavimo. A mislim da vecina i ne zaradjuje nekoliko hiljada evra, to samo ove po rijalitijima i voditeljke, pevacice.
Evo poslednjih dana je na tviteru popularna prica o porta potty u Dubaiju, i sad njima treba neko da zavidi?
Tamo seru po njima za ogromne svote a ovde se " druze" sa Palmom za minimalmnu platu. Pa ti vidi ko je bolje prosao...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.046
Pa kad pitate muskarce danas, oni ne vide razliku izmedju zena i prostitutki...sponzoruse su raj kompromisa...s tobom je lojalna je dok imas para da podmiris troskove zivota i stanovanja i automobila i rodice ti dece vise od jednog manje od 5...

Vrlo dobar dil....bez czvonkanja, bez svadjanja, sve se zna sta je u dilu...

Zabludele ili pokondirene zene ipak ne treba kazniti tako ostro i pretvoriti ih na duze vreme u prostitutke...a vrlo se lako moze uciniti ta profesija primamljiva za sve zene....uz malo psiholoskog trenda, a zene prate trend...nema stigmi, i eto ti u par godina uobicajenog ponasanja....

Druga je stvar da li zele da se to zna...90% studentkinja je bilo prostitutke, bar tri puta u toku studiranja, premijera....
Uzasno veliki procenat....ali i muskima i zenskima je lakse da misle da je jedva 10% studentkinja bilo prostitutke neko vreme, tih tri puta..

Kad sam pricao da 65% devojaka u BG ima HPV , bilo je paranoik...ruganje.
Medjutim, nisam ni ja svemoguc....onda je izasla medicinska studija gde je procenat otisao na 70% pa na 75% i onda , ali samo zbog zena i mogucih kancera , je pocela akcija....
Da je ostalo samo na negativi simptoma kod muskaraca i zena, 100% populacije bi bilo HPV....
I to ti skoro dodje hvaljenje...pa sta, sve devojke imaju hpv...ja sam tako mislila..
Slicna prica je i oko seksa....sve zene rade oralac, ja tako mislim (ona tako misli) sve zene lizu cm.ar....(to je u trendu)...
Tu se nista ne moze dobiti...(jok ima bar 100 boljki koje se dobijaju , raznih crvica i glistica, koje posle prolaze kroz celije kao kroz maslac).
Ili opklade koju sam dobio , da ne treba posle guze gurati u vaginu...a seks majstorice , prosecne nabedjene devojke , to ne samo da nisu znale nego su stalno i radile...

Vrlo lako je unistiti tkivo drustva , bar ono zdravo...a divlje tkivo je zilavo, a puno problema...(divlji krvni sudovi prave tromb ugruske stalno, nemaju blag krvotok, imaju kovitlace, zastoje)

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.138
Pa kad pitate muskarce danas, oni ne vide razliku izmedju zena i prostitutki...sponzoruse su raj kompromisa...s tobom je lojalna je dok imas para da podmiris troskove zivota i stanovanja i automobila i rodice ti dece vise od jednog manje od 5...

Vrlo dobar dil....bez czvonkanja, bez svadjanja, sve se zna sta je u dilu...

Zabludele ili pokondirene zene ipak ne treba kazniti tako ostro i pretvoriti ih na duze vreme u prostitutke...a vrlo se lako moze uciniti ta profesija primamljiva za sve zene....uz malo psiholoskog trenda, a zene prate trend...nema stigmi, i eto ti u par godina uobicajenog ponasanja....

Druga je stvar da li zele da se to zna...90% studentkinja je bilo prostitutke, bar tri puta u toku studiranja, premijera....
Uzasno veliki procenat....ali i muskima i zenskima je lakse da misle da je jedva 10% studentkinja bilo prostitutke neko vreme, tih tri puta..

Kad sam pricao da 65% devojaka u BG ima HPV , bilo je paranoik...ruganje.
Medjutim, nisam ni ja svemoguc....onda je izasla medicinska studija gde je procenat otisao na 70% pa na 75% i onda , ali samo zbog zena i mogucih kancera , je pocela akcija....
Da je ostalo samo na negativi simptoma kod muskaraca i zena, 100% populacije bi bilo HPV....
I to ti skoro dodje hvaljenje...pa sta, sve devojke imaju hpv...ja sam tako mislila..
Slicna prica je i oko seksa....sve zene rade oralac, ja tako mislim (ona tako misli) sve zene lizu cm.ar....(to je u trendu)...
Tu se nista ne moze dobiti...(jok ima bar 100 boljki koje se dobijaju , raznih crvica i glistica, koje posle prolaze kroz celije kao kroz maslac).
Ili opklade koju sam dobio , da ne treba posle guze gurati u vaginu...a seks majstorice , prosecne nabedjene devojke , to ne samo da nisu znale nego su stalno i radile...

Vrlo lako je unistiti tkivo drustva , bar ono zdravo...a divlje tkivo je zilavo, a puno problema...(divlji krvni sudovi prave tromb ugruske stalno, nemaju blag krvotok, imaju kovitlace, zastoje)
a kad kazes da treba obrazovati na vreme , uvesti seksualno vaspitanje u skole

odmah naidjes na osudu * cistunaca*

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.046
a kad kazes da treba obrazovati na vreme , uvesti seksualno vaspitanje u skole

odmah naidjes na osudu * cistunaca*
Bre ne znam sta da ti kazem, ja mislim da Srbi mrze i inteligenciju i znanje, a vole vestinu...

Ja sam seksoloska znanja sticao iz erotskih casopisa, nije ih bilo puno 3 broja, primerka, ne vise...za dete dosta...samo sto je bilo vise teksta nego slika...posle su poceli sa medicinskim sadrzajima, a to ne volim, ne volim ni emisije na tv tipa tv ordinacija i slicne...sta koj moj plase narod a kad odes ti ebu kevu u domu zdravlja , misle da si dosao zbog neke od emisija (ne gledam ih , pa sigurno nije zbog toga)

A posle , posle naucis kroz vreme i informacije, medicinu , ovo ono...

Ne mogu da dam komentar na bilo kakvu edukaciju naseg drustva, smatram da je to uzaludno , iako teorija kaze da nije, ali postoji poslovica ja ga krstim a on prdi....to je bas za nase drustvo napravljeno..

Zika34

Primećen član
Poruka
591
Mislis, kao sto je danas " gde je meni plata sto cuvam decu i usisavam?", sutra ce biti " gde je meni plata sto dajem?"

Владан

Buduća legenda
Poruka
32.384
Mi smo valjda prvi u Evropi po broju zena koje puse, znaci to nije nesto na sta treba da budemo ponosni ali nije ni tolika tragedija. Legalizacija prostitucije bi verovatno zacementirala nasu reputaciju evropskog Tajlanda.
Први и по малолетничкој нежељеној трудноћи.

Војвода

Aktivan član
Poruka
1.052
Сматрам да треба да се легализује проституција. Полазим из угла жене које се тиме баве. Океј, сигурно да су могле да оду на неку њиву да зараде дневницу, или да раде било који часни посао. Али кад су се већ одлучили на тај позив, треба да имају регулисано некакво право. Макар минимално. Те жене у већини случајева код нас живе у нехигијенским условима, врло често су неухрањене, често малтретиране од стране макроа, врло често не виде динара од свог "рада", о здравственој нези сувишно је причати. Дакле, легални бордели где би имале услове колико толико људске, пријава на пензионо минималац, обавезне здравствене контроле макар на шест месеци и то је то. Па која себе види у томе, нек' изволи. Овако те жене немају никакво право, а пролазе кроз све и свашта. И држава би ту имала користи и опет добро.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.046
Najstariji zanat na Svetu konacno treba legalizovati. Od toga bi svi ucesnici imali koristi kao i drustvo u kome zivimo.
Zenska uvek sakrije od momka da se time bavi...a nije fer.....
Tako da ne osecam obavezu da se stavljam u poziciju takvih zena...

Sasvim lepo moze da zivi ona lepa komsinica u maxi...ili treba da je pitam da li se ku.rva.....ja verujem da se ne ku.rva....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.