Quantcast

Proslost

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.908
Ne.To ne znači da zaboravljam ni dobre ni loše stvari koje su mi se izdešavale(a bilo je i nekih prilično loših),ali šta je bilo-bilo je,prošlo je,ne može ni da se poprvi ni vrati i nema svrhe ni žaliti za tim ni zbog toga.

georgejune

Starosedelac
Poruka
159.696
Isto..ima toliko lijepih trenutaka koje tek sad vidim da su bili lijepi.
Realno je protracen zivot drugacije,da neko misli da zivi u normalnom vremenu i kao ceka ga u njemu nesto lepo ,neka svetla osoba,pa milion € da ima okruzenje i dalje postaje sve gore,ne moze da se kupi i vrati proslo normalno vreme a nos kad dodje neki balavac i tripuje da mu je dobro,da je bajato jer nije bilo neta,pa bilo je zivota

Enina

Veoma poznat
Poruka
10.305
Realno je protracen zivot drugacije,da neko misli da zivi u normalnom vremenu i kao ceka ga u njemu nesto lepo ,neka svetla osoba,pa milion € da ima okruzenje i dalje postaje sve gore,ne moze da se kupi i vrati proslo normalno vreme a nos kad dodje neki balavac i tripuje da mu je dobro,da je bajato jer nije bilo neta,pa bilo je zivota
Nekad me uhvati briga sto mi godine tako brzo idu,a nista za pohvaliti da se postiglo.

Sara Kej

Aktivan član
Poruka
1.634
Zamisli ovo sto si reko mi se svidja.

Enina

Veoma poznat
Poruka
10.305
Zavaravanje sebe..zivot u snovima

Enina

Veoma poznat
Poruka
10.305
Pa dovoljno je da skapiras da si nekad bila bezbrizna i sta je vredno,ako se opet mozes pribliziti koliko toliko tome uspeces
Pritisak okoline i pitanja me guse.Tipa koliko imas godina i gdje su ti djeca od toliko god.Onda ja kulturno odg na sva ta pitanja.Jer ako se pocnem svadzati,odma kazu poludila.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.