- Poruka
- 232
Recimo da ste imali "veliku ljubav" (čitaj burnu) pre recimo 6-7 ili 10 god. Da li bi sada imali želju da zavirite u njen život onako kao u filmu da vas ne vidi. Da vidite kako živi, da li je srećna, da li vas pomene. Ili čak da se sretnete negde i na miru ispričate o "životu posle". Ili biste samo voleli da ponovite neke sexi vragolije u kojima ste se slagali.




