Proslo vam je TOP vreme, kada broj godina, predje broj cipela (m=43,z=38)

Jeste komšo. Ti si na sreću premlad. Uživaj u životu imaš fore još 10 do 15 god. Svaku sreću ti želim. Harizmatičan si i turbo inteligentan. Što se vidi kako se prže najlepše damice kontra tebe.

I to maximalno zloporabi i iskoristi. Da bi imao dosta tih doživljaja da pričaš unucima.

Unuci će morati da se zadovolje drugim pričama, pošto slabo ja to koristim, da ne kažem nikako. :lol:

Hvala Esade, svako dobro i tebi.
 
Šta reći... ima u ovome dosta istine. Ja mislim da je to srednje doba i za žene i muškarce ustvari najlepše. Jeste mladost otišla u nepovrat, ali su u nepovrat takođe otišle i mnoge greške, mnoga razočarenja, mnogi nebitni ljudi...iskustvo bi trebalo da nas učini bar mudrijim, ako već neće lepšim.
P. S.Čoveku sa obe fotke ništa ne fali, ponajmanje "bode" oči seda kosa.
Fala za reći utjehe.

Ali je seta i žal za nekim lepšim i boljim godinama prisutna.
 
Fala za reći utjehe.

Ali je seta i žal za nekim lepšim i boljim godinama prisutna.
Nisu to reči utehe. Iskreno, po meni su muškarci u srednjim godinama, ustvari u najboljim godinama.Najatraktivniji i najzanimljiviji.Mislim da generalno jesu i većini ženske populacije.
Mladost je lepa sama po sebi, nažalost kratko traje.Uživaj u najboljim godinama!
 
Ajd sad ti reci, objani onda, zenama, da ipak mozes biti mocan, kao Rocky, iako ti je mala masina prestala raditi davno.

Kada ti mala mašina prestane raditi odavno, onda si najmoćniji, jer taj kompleks nadomestiš time što maltretiraš oko sebe ljude i glumiš silu...

Zapravo, većina ljudi koji se sile nešto, njima ili ne radi mašina ili radi u prazno...
 
Pa nekad i ne glumis silu, nekad ostvaris premoc, postanes gazda, sef, ulozis sebe u biznis neki, dobijes drustvenu gratifikaciju, u obliku ugleda, moci. Sex, zene, to sve ode u drugu liniju, postane nevazno.

A on topic. Drustvo je jos patrijarhalno, jedva, i to ce skoro izdahnuti, pa prema tome, mladost se cijeni. Kakav je odnos prema starijima, vidi se koliko je to zlatno doba.
 
Pa nekad i ne glumis silu, nekad ostvaris premoc, postanes gazda, sef, ulozis sebe u biznis neki, dobijes drustvenu gratifikaciju, u obliku ugleda, moci. Sex, zene, to sve ode u drugu liniju, postane nevazno.

A on topic. Drustvo je jos patrijarhalno, jedva, i to ce skoro izdahnuti, pa prema tome, mladost se cijeni. Kakav je odnos prema starijima, vidi se koliko je to zlatno doba.

Ne znam koju društvenu gratifikaciju moram da dobijem, da prestane da me zanima žensko... Kakva to gratifikacija može biti lepša od osećaja ženske kože? Mirisa?

Pa, čak i kada ne muvam, niti bilo šta konkretno, prosto mi je lepši dan, ako sam ga proveo u društvu pozitivnih žena, nasmejanih.
 
Moc je opijajuca. Sve zaklinje ustranu.

Ne bih znao nista o tim romanticarskim konstrukcijama, miris koze, utjeha kose itd. Romanticizam je patetican, zato i ne cutam te Schillere, Goethe, ruski, b sacuvaj.

Nema veze sa romanticizmom, ima veze sa uživanjem, na ličnom nivou.

Zapravo, vrlo često uživam više uz pesmu "nekako s' proleća", nego u činjenici da sam, trenutno, šef nekim ljudima... Evo, već neko vreme je tako, a, nisam se osetio nešto drugačije u odnosu na one dane, kada sam i ja trčao sa papirima i bio operativac. I, da, isto uživam u ženama :D
 

Back
Top