Quantcast

Proslava 31. titule Zvezda - Proleter

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
19.454
Zvezda slavi 31. titulu na Marakani u 19:15 veceras protiv Proletera...

zvz.png

Evo i sastava

Crvena zvezda: Borjan - Gajić, Degenek, Milunović, Rodić - Jovičić, Nikolić - Garsija, Ben, Vukanović - Pavkov. Klupa: Popović, Sanogo, Radulović, Vulić, Ivanović, Babić, Tomane.

Proleter: Petrić - Tanasin, Leandro, Andrejević, Mitrović - Pejić, Jovanović - Karaklajić, Babić, Marjanović - Mirosavljev. Klupa: Knežević, Balabanović, Novaković, Joković, Radinović, Šćepanović, Rušević.

Izvor Mozzartsport

Videcemo koliko ima gledalaca s obzirom da je besplatan ulaz, a po meni ispadamo smesni s tom publikom, u celoj Evropi se igra sa praznim tribinama...
Da ne pricam koliko je opasno.... Ja sam prvi hteo da odem danas ali nisam zbog korone... Na utakmicama je najveca zaraza...

Cudno mi sto u sastavu nema Gavrica, cak ni na klupi.. I opet Vukanovic,ne znam dokle...

Voleo bih da vidim tog Sanoga i Radulovica ponovo.. Nikolic ne moze da napravi karijeru na osmici, on je desetka i ovo je greska sto Deki radi..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.