Prosidba u javnosti

U nastavku mog poduhvata da emuliram svog unutrašnjeg Komšu i da na prvoj strani ljisa budu samo moje temilice, otvaram ovu sa pitanjem šta mislite o prosidbama u javnosti?

Inspiraciju sam pronašao na tvići, kad sam video ovaj klip


Moram priznati da je veoma originalno i prilično zahtevno, ispod tvita sam video komentar da je lik uložio 6 meseci da napravi ovu animaciju sa njihovim likovima i namesti sve sa bioskopom, ja bih rekao "da" samo zbog tog truda lol, ali na kraju dana nisam fan prosidbi u javnosti, makar ta javnost bila porodica i prijatelji... mislim da to treba da bude baš ultimativni privatni trenutak, ono da u rečniku pored definicije prosidbe stoji "privatni trenutak", a ne spektakl za šire narodne mase i to.

Kako vi na to gledate? Jel volite da vidite takve prosidbe? Jeste li vi javno nekog zaprosili ili ste bili zaprošeni u javnosti?
Našao si mladenku i zaljubio se do ušiju.

Jako rizičan i možda bolan ako te odbije. A publika uprati i kasnije ti trlja sol na ranu.
 
Gledam Oklahomu - Lejkerse i u tajmautu, 6 minuta pre kraja druge četvrtine, na +18 za Lejkerse, lik zaprosi pred devojku. U jebbenom tajmautu lol.

I to su im bukvalno dali 30 sekudi, pre toga minut i po je bila Kiss kamera lol i uzgred budi rečeno, možemo li da posvetimo sekund tom užasu...

Kako je to u 2020-oj godini i dalje "the thing"? Prvo, ko želi na džambotronu i u prenosu da gleda kako se rendom ljudi ljube i onda još važnije, kako se režiserima prenosa dozvoljava i dalje da pod pritiskom javnosti primoravaju ljude da se ljube kad im se ćefne, kao da su ljudi u njihovoj službi. Još to često i nije par koga uhvate na kameri, nego fazon sede ljudi slučajno jedno do drugog. Bukvalno podstiču ljude na seksualno uznemiravanje lol.
 
bolje i u tajmautu nego da popije svoj verenicki prsten dok se naliva sampanjcem da ugasi zedj u nekom kutku fensi restorana
posle neprijatne akcije ispiranja zeluca ne verujem da ce joj pasti na pamet da kaze ,da, smokljanu koji cak nema herca da je otvoreno pita negojoj potura prstenje u piće ili poslasticu
 
Ja se generalno grozim gubljenja granice između privatnog i javnog. Zato ne volim i ne koristim FB, zato se grozim privatnih slika poznatih ličnosti i zavirivanja u njihove stanove, vikendice i spavaće sobe, zato mi je grozno kačenje dečijih i porodičnih slika na net, prepričavanja ljubavnih avantura i, uopšte, stavljanja sopstvene privatnosti na bilbord i uvid potpuno nepoznatim ljudima. Isto to mislim za prosidbu ili venčanje. Za mene je to privatni čin,
Znam, nisam ovdašnja...
 
U nastavku mog poduhvata da emuliram svog unutrašnjeg Komšu i da na prvoj strani ljisa budu samo moje temilice, otvaram ovu sa pitanjem šta mislite o prosidbama u javnosti?

Inspiraciju sam pronašao na tvići, kad sam video ovaj klip


Moram priznati da je veoma originalno i prilično zahtevno, ispod tvita sam video komentar da je lik uložio 6 meseci da napravi ovu animaciju sa njihovim likovima i namesti sve sa bioskopom, ja bih rekao "da" samo zbog tog truda lol, ali na kraju dana nisam fan prosidbi u javnosti, makar ta javnost bila porodica i prijatelji... mislim da to treba da bude baš ultimativni privatni trenutak, ono da u rečniku pored definicije prosidbe stoji "privatni trenutak", a ne spektakl za šire narodne mase i to.

Kako vi na to gledate? Jel volite da vidite takve prosidbe? Jeste li vi javno nekog zaprosili ili ste bili zaprošeni u javnosti?
to je ono da je staviš u pat poziciju, da ne može da ti kaže ne
tako ja na to gledam
imaj muda brate pa u 4 oka
 

Back
Top