Prošetala momka kao psa u tržnom centru

Belgradeboy

Elita
Moderator
Poruka
15.402
U varaždinskom tržnom centru Lumini u sredu oko 20.30 sati dogodio se vrlo neobičan prizor - provokativno obučena devojka na uzici je prošetala mladića. Kako piše Zagorje International, radi se o Antei Ajbek i Renatu Pirinu, mladom ljubavnom paru čiji je video osvanuo i na popularnoj društvenoj mreži TikTok.

Krije li se iza ovog "performansa" neki drugi motiv osim privlačenja pažnje javnosti, nije poznato, ali svakako su uspeli da zbune kupce ovog tržnog centra koji su se u tim trenucima tamo zatekli.

Iako je slučaj neobičan, treba svakao napomenuti da ovakav prizor nije snimljen prvi put. Podsetimo, u januaru prošle godine u Konzumu u Zagrebu snimljena je slična fotografija koju su mediji preneli nakon što se brzo proširila društvenim mrežama. Na njoj se takođe mogao videti mladić na uzici, dok uzicu drži mlađa devojka.

PROŠETALA GA TRŽNIM CENTROM KAO PSA! Šokirani kupci gledali bizaran prizor - polugola VODILA MUŠKARCA NA POVOCU (VIDEO) https://mondo.rs/Info/EX-YU/a1582713/Prosetala-decka-kao-psa.html
 
Ne, meni se to ne dopada, to je strasno, pogotovu kad nema tu ljubavi, a ovde ocigledno nema emocija. Ona je plitka i iskompleksirana.
ona je dobro platjena

moja motorna mi prichala da je skoro imala pacijenticu koja se bavi tim poslom

kazhe motorna da ima para ko pleve ali joj je rekla da to uopshte nije jednostavan posao s obzirom da muskarci svakakvih zhelja i fetisha do nje dolazi

i malo mi je tako neshto isprichala i tachno sam rekla "lalalallalalalalal tjuti " boli u ushima



I Cant Hear You La La La GIF
 
ona je dobro platjena

moja motorna mi prichala da je skoro imala pacijenticu koja se bavi tim poslom

kazhe motorna da ima para ko pleve ali joj je rekla da to uopshte nije jednostavan posao s obzirom da muskarci svakakvih zhelja i fetisha do nje dolazi

i malo mi je tako neshto isprichala i tachno sam rekla "lalalallalalalalal tjuti " boli u ushima



I Cant Hear You La La La GIF
Strasno, jadni muskarci. I ta tvoja motorna sa kim se sve druzi. Izvini, ali pala si mi u ocima, al jos ima nade za tebe.

I sta kaze motorna? Bas je tesko naredjivati muskim robovima da je masiraju, usisavaju, placaju joj za sve to. Tezak zivot, mora da ispuni i po koju fantaziju poput pegginga. Strasno.

Mislim, kad bi mogli samo da dodju ispred vrata, ostave pare, pokucaju i otrce.
 
Strasno, jadni muskarci. I ta tvoja motorna sa kim se sve druzi. Izvini, ali pala si mi u ocima, al jos ima nade za tebe.


ja nemam pojma kako vi u serbien

ali mi na zapadu imamo dodira u sve sfere drustva
doduse kad mu se kontaktirali iz zatvora da preuzmem jednog pacijenta znachi svaki dan odlaziti i zadrzhati se tamo 1:30 , odbila sam
 

Back
Top