- Poruka
- 10.509
Hej, forumaši i ove što nemaju pišu - koliko godina imate obzirom na naslove tema i polemika? Znaju li matorci da ste ovde? Kako sakrivate sajt Krstarica kad udje keva bez kucanja?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Koliko imaš godina?Neam taj problem da krijem neki sajt ...samo ja koristim moj PC![]()
Koliko se ja sećam, umro je 04.05.1980?a koliko ima marshal godina?
Koliko se ja sećam, umro je 04.05.1980?


+ coca cola !!!!!!!!!!!!!eurooooobloooookkkkkk![]()
Blagiš tebi... ja stalno moram da krijem kako učim...Neam taj problem da krijem neki sajt ...samo ja koristim moj PC![]()
Na Krstarici sam druga stavka iz ankete, ti?a koliko ima marshal godina?
da, anketa je užas, trebalo bi postavljaču odseći jedno jaje zbog sramne ankete![]()
+ coca cola !!!!!!!!!!!!!

da, anketa je užas, trebalo bi postavljaču odseći jedno jaje zbog sramne ankete![]()
Tebra ja imam i Porno sajtove na mom Toolbar-u ..sto bi Krstaricu krio ?![]()
![]()
Смрт комунизму!
Pa samo podesi u F-secure da ti taj sajt ne blokira![]()
Stavi na Always Alloved
I tebi sinko