Prosecna plata u Srbiji iznosi samo 296 evra i uz Albaniju je najniza u Evropi!

sta je ovo bre srpce a?
hahahahahah

zar niste bili bolji od Bugarsku:rotf:

kuku none i siptari ko vas
aj moglo je biti losije
moglo bi da sipci budu bolji od vas:rotf:

Бежите сад људи,змије и смукове.Дошао је Аспарух.Сад плате у Татарстан биче 1000еура.Западнонемачких нормално.

Tile za razliku od tebe ja poticem iz jedne izuzetno postene familije koja ne svercuje ni drogu ni cigare ni benzin a ni plin sa Kosova.

Stari mi je bio zakleti komunista koji je cio svoj radni vijek proveo radeci u javnim ustanovama O.S. Meksiko i O.S. Blazo Jokov Orlandic.

pa ja nisam rekao da tvoj stari radi ili je radio sa drogom. vec radi vasa vlast u crnoj gori pa deo tog novca od droge i ostalog sverca usmerava i budzetskim korisnicima.

a znam da ti je otac zakleti komunista antisrpskog tipa, to se vidi i po tebi sto si crnogorac nacijom i sto si odbacio svoju pravoslavnu hriscansku veru i srpsku naciju.

pa ja nisam rekao da tvoj stari radi ili je radio sa drogom. vec radi vasa vlast u crnoj gori pa deo tog novca od droge i ostalog sverca usmerava i budzetskim korisnicima.

a znam da ti je otac zakleti komunista antisrpskog tipa, to se vidi i po tebi sto si crnogorac nacijom i sto si odbacio svoju pravoslavnu hriscansku veru i srpsku naciju.
I hvala ga Milu na ukidanju dinara koji nam je jeßo majku majcinu, i hvala mu na tom svercu jer je i dobar dio tih para dao narodu na ovaj ili onaj nacin... Ja pravoslavnu i hriscansku vjeru odbacio nijesam niti cu ali se Srbinom nikad nijesam osjecao a tako i djecu vaspitavam, da postuju prije svega sebe pa onda i tebe. ;)
Pa ti si iz Bara!?:)

I jeeee... Otkrio si toplu vodu. X puta sam ti vec rekao. :)

bili smo bolji od vas bugara

al onda su vladu formirali boris tadic i zuti njegovi lopovi i sada smo najgori u evropi :sad2:

Previše si angažovan na pljuvanju Tadića i vlasti, a bez i jednog relevantnog parametra koji govori o tome da imaš realan uvid u dešavanja. To te diskredituje kao sagovornika, tako da se tvoje hiljade poruka jedino mogu smatrati spamom, iliti trolovanjem

a tebi je majka iz srbije znaci

i na majku pljujes znaci :)

Ti majku Srbiju pljuješ od sve vreme, tako da bolje da odlepršaš...

Previše si angažovan na pljuvanju Tadića i vlasti, a bez i jednog relevantnog parametra koji govori o tome da imaš realan uvid u dešavanja. To te diskredituje kao sagovornika, tako da se tvoje hiljade poruka jedino mogu smatrati spamom, iliti trolovanjem

Ti majku pljuješ od sve vreme, tako da bolje da odlepršaš...

ti si neprijatelj srbije jer podrzavas najgoru vlast u evropi.

Ti si neprijatelj Srbije i izdajnik, jer šuruješ sa šiptarima i širiš mržnju ka svojoj državi i majci Srbiji. A takvi licemeri i sitne duše su uglavnom najglasniji kada treba pljuvati po drugima, zarad skrivanja vlastitog zla i nemoći.

Da si pošteni građanin i patriota, ti bi uradio nešto za svoju državu i sugrađane, a nebi krivio celu naciju, državu, vlast i narod za to što ti mama kupuje kafu i cigare ujutru i što si zarobljen još uvek u dečjoj sobici negde u planinskoj vukojebini.

Ti si neprijatelj Srbije i izdajnik, jer šuruješ sa šiptarima i širiš mržnju ka svojoj državi i majci Srbiji. A takvi licemeri i sitne duše su uglavnom najglasniji kada treba pljuvati po drugima, zarad skrivanja vlastitog zla i nemoći.

Hehe jos jedan prijatelj Srbije koji se radovao rusenju mostova,skola i bolnica i ubistvima civila.
A sad je odjednom veliki Srbin.

Da si pošteni građanin i patriota, ti bi uradio nešto za svoju državu i sugrađane, a nebi krivio celu naciju, državu, vlast i narod za to što ti mama kupuje kafu i cigare ujutru i što si zarobljen još uvek u dečjoj sobici negde u planinskoj vukojebini.

ja sam patriota i zivim za dan kad ce takvi kao ti boris tadic i ostlai izdajnici zavrsiti na robiji

zato vas i pljujem ovde ovoliko jer ne mogu da cutim i gledam kako unistavate moju zemlju i moj narod

Hehe jos jedan prijatelj Srbije koji se radovao rusenju mostova,skola i bolnica i ubistvima civila.
A sad je odjednom veliki Srbin.

Ja sam samo Srbin, a to što licemeri i jadnici pokušavaju da mi imputiraju najgore što njihovi mali mozgići mogu da smisle (a to je, čuj budale, radovanje rušenju Srbije), to je znak nemoći...

Ja sam samo Srbin, a to što licemeri i jadnici pokušavaju da mi imputiraju najgore što njihovi mali mozgići mogu da smisle (a to je, čuj budale, radovanje rušenju Srbije), to je znak nemoći...

I ti si bio nemocan za vreme milosevica pa ti je svako rusenje i izgubljen zivot pod izgovorom da je to zbog slobe bio povod za radost.

ja sam patriota i zivim za dan kad ce takvi kao ti boris tadic i ostlai izdajnici zavrsiti na robiji

zato vas i pljujem ovde ovoliko jer ne mogu da cutim i gledam kako unistavate moju zemlju i moj narod

Ajde nesvete, reci zašto ja uništavam svoju zemlju? Patriota živi za dan kada će mu biti lepo u svojoj državi, a ne kada će zlurado likovati nekim izmišljenim situacijama, gde će drugima biti lošije... Pa šabane, moja krava neće crći, jer sam sposoban... Tako da možeš da se naduvaš onoga što inače duvaš.

bas pricam juce sa prijateljem jednim koji je privatnik vise od 30 godina . kaze covek NIKAD GORE NIJE BILO . NIKAD

to znaju oni koji zaradjuju i privredjuju

misljenje tatinih i maminih sincica i devojcica koje drugi izdrzavaju se ne racuna niti se ikad racunalo

A kako napreduje sverc, smetaju li ove poplave u raskom okugu? :think: koliko ti ostane cisto sa litra benzina? :think:

Back