proruska ili proamericka vernost?

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.788
ismejah se na nekoj temi (ne secam se kojoj) gde dva ili tri nika vode polemiku oko tradicicionalnih vrednosti...Jedan tvrdi nesto u fazonu kako je sav razvrat nametnuo zapad i kako ako ruje nadvladaju geopolitickom scenom-vratice se tradicionalne vrednosti...
Drugi tvrdi kako su ruskinje lakome na sex, lovu itd...jos od raspada velike drzave...
Ne secam se, mrzi me da istrazujem, ali reci je bilo uzgred i o monogmiji, poligamiji, veri, curcimapalcima...
Elem, zanimljivo mi je sto su obojica ili sva trojica/troje u pravu, ali mi nije zanimljivo kada je rec o monogamiji i poligamiji da zakonitosti i prirodan tok ljudskesexualnosti vide kroz licni durbin usmeren na neki vek ilii segment covecanstav koje do sad poznajemo, ono sto podrzavaju traze kroz istoriju u ,,svezijem" dobu...Ima li starije istorije od kako je sveta i veka sve bas boli stojko
Svako se laca za primere koji bas pricaju o sopstvenim senkama ili projekcijama...
Bilo je ljudi i jebacinee i prevara i grupnjaka i gejeva i transica i svega, nismo mi to izmislili...

Elem, koje je vase omiljeno sexualno doba/vek/obicaji/vera kroz prizmu poznavajuceg nam covecanstva? Gde bi ste se katapultirali jer vam ovde i trenutno ne valja? Volite li sex pod perikama, togama ili u pecini? Kako izgleda vas savrsni sexualni meni kada se vec ne snalazite u sadasnjem vremenu?

Ovo.
Ili jos bolje ako moze da se uzme neka dalja buducnost, posto treba jos nekolilo talasa i nivelisanja seks revolucije. Posle toga star trek.
U proslost se ne bih vracao.
Nisu se depilirale.
apsolutno te razumem, mada sumnjam da si kao ja npr bas zamisljao kako bi izgledao taj sex kroz vekove(jebeno je u zenskoj kozi, em su nas zene tlacili, e spaljivali i tako svasta...).Verujem da neke lozi pomisao da im se rasprostiru krvave plahte kao dokaz bogobojazljivosti ili vernosti ili ko zna vemu...Postenju? Ili period Grcke u usponu gde je jedan deo nase civilizacije napredovao, ako ziloti ili slicni izuzmu homoseksulanst kao normalnu pojavu npr :lol:
Nekako ja kontam nas ljude, ali i neljude (delimicno mogu kroz njihovu prizmu da posmatram i shvatam taj strah od sexa na kisi, lezbejki, homoseksualaca itd:lol:...)

A i ne bih pop da mi zaviruje kroz prozor preko ikone u spavacoj sobi i kometarise kako da je... Bogougodno.
pop kao pop uglavnom nema vremena niti interosovanja za to, jer se bavi svaleracijama, donacijama, politikom, berzom automobila i slicno...Eventualno tu je pucanstvo koje voli da zaviri u svaciiji supak, penis, vaginu, medj sise i neke igre i igrice...Narod brani popove od gresnika, narod koji ide i pali svece i veruje da su svestenici predstavnici ili glas Bogu gore...Ajme...ogresih se o zilote, ne vole ni oni popove...

apsolutno te razumem, mada sumnjam da si kao ja npr bas zamisljao kako bi izgledao taj sex kroz vekove(jebeno je u zenskoj kozi, em su nas zene tlacili, e spaljivali i tako svasta...).Verujem da neke lozi pomisao da im se rasprostiru krvave plahte kao dokaz bogobojazljivosti ili vernosti ili ko zna vemu...Postenju? Ili period Grcke u usponu gde je jedan deo nase civilizacije napredovao, ako ziloti ili slicni izuzmu homoseksulanst kao normalnu pojavu npr :lol:
Nekako ja kontam nas ljude, ali i neljude (delimicno mogu kroz njihovu prizmu da posmatram i shvatam taj strah od sexa na kisi, lezbejki, homoseksualaca itd:lol:...)

pop kao pop uglavnom nema vremena niti interosovanja za to, jer se bavi svaleracijama, donacijama, politikom, berzom automobila i slicno...Eventualno tu je pucanstvo koje voli da zaviri u svaciiji supak, penis, vaginu, medj sise i neke igre i igrice...Narod brani popove od gresnika, narod koji ide i pali svece i veruje da su svestenici predstavnici ili glas Bogu gore...Ajme...ogresih se o zilote, ne vole ni oni popove...
P pazi, kako da ti odgovorim a da ne izjavim da je nasa istorija(ljudi) istorija nasilja. Samim time i seksualnog. I ne samo prema zenama, muskarci su sakaceni i ubijani ako bi spavali sa "tudjom" zenom. Upadnu u selo, gradove, kaze pobij, pokolji, osakati, kastriraj svu musku populaciju- utri seme. Danas je tesko naci citavu lobanju pracoveka, bez frakture. Pitaju se na pr sto muskarci imaju strah od prilaska. To je utkano u gene. I danas imas nasilje.
Sto se mene tice, ne zaboravljam istoriju ali ni nemam ni trunke romanticne nostalgije prema njoj. Na protiv, svesno je se gadim.
Niti kompleks viteza koji je ralno tlacio narod, ubijao, drugi, kako bi impresionirao neku zenku i donosio svile i kadife kao poklone pohoda koji su krvavo oteti nekome.

chemoautotroph.png

Elem, koje je vase omiljeno sexualno doba/vek/obicaji/vera kroz prizmu poznavajuceg nam covecanstva?
Iz roleplay aspekta zanimljiv mi je period WW2, inkvizicije i sl.
Iz realnog aspekta, možda vreme između 1980ih i 2000ih? Nekako mi se čini da je to vreme bilo opuštenije no danas po pitanju seksa i sl. mada možda je to samo moj subjektivni pogled? Posle toga sve nekako krete u više pravaca, neki bolji neki not.
Generalno i nemam neko omiljeno doba, relativno sam zadovoljan sadašnjicom. Kako gledam stvari sve što se nekada praktikovalo i sl. može danas da se relativno jednostavno replikuje + da bude sigurnije nego nekada ako je neko spreman da uloži trud + keš. Sve u svemu stvari idu na bolje (za neke od nas).
Neko moje zapažanje je da se sam koncept seksa i seksualnosti fundamentalno ne menja, više je da se to vremenom dopunjava, dok iz drugog ugla mislim da ozbiljan procenat ljudi sam sebe seksualno zatucava tj. ne pomeraju se iz neke mrtve tačke ili mešaju neke kategorije koje nisu baš za mešanje.
(Btw ovo mi je više neko zapažanje za nas iz Srbije/Balkan)
Gde bi ste se katapultirali jer vam ovde i trenutno ne valja?
Da je u pitanju ovde/sada/večeras - u Nemačku i neki privatni SM studio.
Volite li sex pod perikama, togama ili u pecini?
Sve...
Kako izgleda vas savrsni sexualni meni kada se vec ne snalazite u sadasnjem vremenu?
Zapravo se relativno dobro snalazim, svakako mi nije dosadno. Jedina frustracija mi je što verovatno za života neću stići da isprobam sve što sam zamislio, mada preko 50% stvari sam već prošao 😉

nebitno je da li napisem RUJE
Vrlo je bitno.

Ukradi koju stvanicu odavde, malo da se produhovis...

Ameri je skraceno od Amerikanci i nema pogrdno, pezorativno znacenje.
A Ruje ima pezorativno, negativno znacenje za jedan narod.
Skreces sa teme.
Ovde nema teme.
Ovo je samo tvoje pojednostavljivanje sire teme.
I ljudi koji ne vole Zapadne vrednosti, ne vole ih zbog liberalne propagande, agresivne LGBTQWERTY++ populacije, forsiranja izmisljanih vrednosti, odustajanja od "Mama i Tata", a unormaljivanja suludosti kao "Roditelj 1 i Roditelj 2", izmisljanja "postojanja" 78 polova/gendera, a ne, samo, dva, i da i muskarci mogu imati menstruaciju, zensko je musko ukoliko se izjasni/definise kao muskarac, musko koristi zenski toalet i svlacionicu ukoliko se "oseca" kao zensko...
A ne zbog "pogleda" na vernost...

I Amerika je velika zemlja, i pogledi na tradiciju i vernost nisu isti u Ohaju i Vajomingu, naprimer i u LA-u, NY-u i slicnim rupama Pakla...

Mozes ti da pricao o kojoj god hoces izmislenoj temi, ali ne moras da vredjas.
A i onaj post se vise odnosio na moderatore, nego na tebe.

Poslednja izmena:
Elem, koje je vase omiljeno sexualno doba/vek/obicaji/vera kroz prizmu poznavajuceg nam covecanstva? Gde bi ste se katapultirali jer vam ovde i trenutno ne valja?
Valja mi vise nego sto bi ikada ranije valjalo (koliko je meni poznato iz dostupne istorijske gradje). Tako da, mozda nije idealan svet, ali je najbolji od svih dosada.

Valja mi vise nego sto bi ikada ranije valjalo (koliko je meni poznato iz dostupne istorijske gradje). Tako da, mozda nije idealan svet, ali je najbolji od svih dosada.
Emilia s'en va-t-en guerre,
mironton, mironton, mirontaine,
Emilia s'en va-t-en guerre,
Ne sait quand reviendra.

Elle reviendra-z-à Pâques,
mironton, mironton, mirontaine,
Elle reviendra-z-à Pâques,
ou à la Trinité.

71BDAF08-AF6C-4F98-B704-FF8BBBBA5F75.jpeg

A78C66A0-9E86-4248-AF82-A4B1D0114601.jpeg

Back