Propali "MOBTEL" prodat za 1,513 mlrd, a "veliki" Telekom ode za 800 miliona ??!

  • Začetnik teme Začetnik teme lima
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Šta treba uraditi s Telekomom Srbije?

  • (Pro)dati ga Austrijancima za 1,4 mlrd

  • Prihvatiti nagodbu o zameni sa Dojče telekomom

  • Prodati ga drugom prilikom

  • Otaviti ga u vlasništvu države Srbije


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A ko kaze da je Mobtel propao?

...pa kada je Karić pričao da MOBTEL vredi 2 mlrd. evra, VLAST ga je optužila da je upropastio tu kompaniju... i onda su tu upropašćenu kompaniju prodali za 1,513 mlrd, a za Telekom Srbije kao najprofitabilniju kompaniju trenutno u Srbiji mole nekog da je kupi... pa koliko da... kao na buvljlaku!
 
Poslednja izmena:
...pa kada je Karić pričao da MOBTEL vredi 2 mlrd. evra, VLAST ga je optužila da je upropastio tu kompaniju... i onda su tu upropašćenu kompaniju prodali za 1,513 mlrd, a za Telekom Srbije kao najprofitabilniju kompaniju trenutno u Srbiji mole nekog da je kupi... pa koliko da... kao na buvljlaku!
Ma ne, on je knjizio dobit 0 da bi izbegao porez.
 

Back
Top