...pa kada je Karić pričao da MOBTEL vredi 2 mlrd. evra, VLAST ga je optužila da je upropastio tu kompaniju... i onda su tu upropašćenu kompaniju prodali za 1,513 mlrd, a za Telekom Srbije kao najprofitabilniju kompaniju trenutno u Srbiji mole nekog da je kupi... pa koliko da... kao na buvljlaku!