Propala mi noga kroz poljski WC, kako da očistim cipelu?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
64.818
Stari poljski WC, istrulile daske i prolete mi noga sve do... dole. Imam nove italijanske kožne cipele, skupe. Kako da očistim sada ovu što se zaglibila i pogotovo kako da se otarasim neprijatnog mirisa?

1907991_1005-forest194239310_ff.jpg
 
Stari poljski WC, istrulile daske
:rotf: Umirem....

imam još pet problema nego rekoh, neću da vam svaljujem moje muke na glavu, pogotovo ne ovako kasno
Lep ti poljak,truli , uleću ti noge kroz daske...
Sruši to bre..Pravi novi ..
(ni nemaš poljski wc,znam...)
 
Stari poljski WC, istrulile daske i prolete mi noga sve do... dole. Imam nove italijanske kožne cipele, skupe. Kako da očistim sada ovu što se zaglibila i pogotovo kako da se otarasim neprijatnog mirisa?

Pogledajte prilog 1158663
Stavi obe na 90 stepeni u mašinu i izaberi najmilije detence iz familije. Deca brzo rastu, ali činjenica da su dobila skupe italijanske cipele nikad neće izbledeti. A, i u tim godinama im je svakako sve ukakeno, tako da se primetiti ništa neće.
 
lep ti je prilog, zahvaljujem
Serija je tako cool, bez brige, pola Hrvatske ne razumije talijanstinu.

:mrgreen:

Tako ja kada sam gledao Zonu Zamfirovu, pojma nisam imao.
Nakon toga pronasao engleski titl pa pogledao, u medjuvremenu izaslo prevedeno na hrvatski.
Pokupio hrpu rijeci, nije da sam ekspert, sli u Nis i Vranje umeo bi da se snadjem.
Volim jezike, s druge strane, za matematiku sam debil.

Kaze kolegica s posla da je ona Srpkinja i da sve razumije, ja citiram dio one pjesme iz filma i pitam za prijevod, pojma nije imala sta je jelek.
Reko, pa kakva si ti Srpkinja...

:mrgreen:
 
Serija je tako cool, bez brige, pola Hrvatske ne razumije talijanstinu.

:mrgreen:

Tako ja kada sam gledao Zonu Zamfirovu, pojma nisam imao.
Nakon toga pronasao engleski titl pa pogledao, u medjuvremenu izaslo prevedeno na hrvatski.
Pokupio hrpu rijeci, nije da sam ekspert, sli u Nis i Vranje umeo bi da se snadjem.
Volim jezike, s druge strane, za matematiku sam debil.

Kaze kolegica s posla da je ona Srpkinja i da sve razumije, ja citiram dio one pjesme iz filma i pitam za prijevod, pojma nije imala sta je jelek.
Reko, pa kakva si ti Srpkinja...

:mrgreen:
mnogi Srbi ne razumeju taj dijalekat.
 
Drangulijice, jesi gledala onu svedsku komediju u kojoj se neki debeli ode posrati u poljski wc, uleti mu zgodna cura, ruku kojom je brisao guzicu strpa u usta, pojebu se, debeli ode, cura se ostane posrati, daske propadnu, u septickoj je docekaju naci zombiji koji je ugrizu i ona pretvorena u zombija ispuze iz septicke?
 

Back
Top