karpos Elita Banovan Poruka 24.666 30.05.2011. u 18:06 - Prootesti i mitinzi ... #1 Da vidimo ko je.. gde,kada i zasto ucestvovao nego gde nestade anketa Poslednja izmena: 30.05.2011.
nojkic_problem Buduća legenda Poruka 26.329 30.05.2011. u 22:17 - Prootesti i mitinzi ... #2 Ау, па ти би да нас етикетираш? Ти си неки удбаш?
Sue Me Elita Banovan Poruka 15.259 30.05.2011. u 22:21 - Prootesti i mitinzi ... #3 El se računaju mitinzi i predizborni skupovi srpske demokratske stranke dvedeset prve?
nojkic_problem Buduća legenda Poruka 26.329 30.05.2011. u 22:21 - Prootesti i mitinzi ... #4 Sue Me: El se računaju mitinzi i predizborni skupovi srpske demokratske stranke dvedeset prve? Kliknite za proširenje... А 9. март 1991. године? Мислим...
Sue Me: El se računaju mitinzi i predizborni skupovi srpske demokratske stranke dvedeset prve? Kliknite za proširenje... А 9. март 1991. године? Мислим...
ranjeni Zoro Elita Poruka 21.566 30.05.2011. u 22:22 - Prootesti i mitinzi ... #5 mitinzi su smešni. ozbiljno je kad narod ćuti.
Sue Me Elita Banovan Poruka 15.259 30.05.2011. u 22:26 - Prootesti i mitinzi ... #6 nojkic_problem: А 9. март 1991. године? Мислим... Kliknite za proširenje... eeee, dok ste vi svi svi svi Vuku klicali...mi smo se bolan u Bosni politićki i nacionalno osvešćivali
nojkic_problem: А 9. март 1991. године? Мислим... Kliknite za proširenje... eeee, dok ste vi svi svi svi Vuku klicali...mi smo se bolan u Bosni politićki i nacionalno osvešćivali
nojkic_problem Buduća legenda Poruka 26.329 30.05.2011. u 22:27 - Prootesti i mitinzi ... #7 Sue Me: eeee, dok ste vi svi svi svi Vuku klicali...mi smo se bolan u Bosni politićki i nacionalno osvešćivali Kliknite za proširenje... А нисам ја никад Вуку клицао ... О томе се и ради... Нисам био на том митингу ... Почео сам са митинзима 1996. године
Sue Me: eeee, dok ste vi svi svi svi Vuku klicali...mi smo se bolan u Bosni politićki i nacionalno osvešćivali Kliknite za proširenje... А нисам ја никад Вуку клицао ... О томе се и ради... Нисам био на том митингу ... Почео сам са митинзима 1996. године
Sue Me Elita Banovan Poruka 15.259 30.05.2011. u 22:31 - Prootesti i mitinzi ... #8 nojkic_problem: А нисам ја никад Вуку клицао ... О томе се и ради... Нисам био на том митингу ... Почео сам са митинзима 1996. године Kliknite za proširenje... Nojki brate, jel žena ostala bez kojeg zepter lonca?
nojkic_problem: А нисам ја никад Вуку клицао ... О томе се и ради... Нисам био на том митингу ... Почео сам са митинзима 1996. године Kliknite za proširenje... Nojki brate, jel žena ostala bez kojeg zepter lonca?