• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Pronalazite li sebe u cestom pranju ruku tokom spremanja hrane?

Pronalazite li sebe u cestom pranju ruku tokom spremanja hrane?

• Da

glasova: 6 85,7%
  • Ne

glasova: 1 14,3%

• Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.881
Korona...stan...stepeniste...kuca ....dvoriste...sta ces sem spremanja hrane...
Treba da bude cisto...stalne reklame da se peru ruke...
Za neke je bilo tako pre toga...pojacalo se nakon svega...za neke je tek pocelo dve hiljade dvadesete te je ostala navika...
Kako je u vašem slucaju?

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.128
Uzmem flasu ulja ostane masan trag koji ako ne isperem sledece sto uzmem umastim (velike su sanse da padne...isklizne ... )...
Treba oprati ruke ....isprati...bas sam se pronasla u ovome gore...
Pa, to je normalno.
Pošandrcam kad je masno nešto što očekujem da bude čisto.
U mojoj kući ima dve vrste domaćica: One kojima je potrebna jedna kašika, jedna viljuška i jedan sud za pripremu bilo čega, i one koje za svaki sledeći korak traže novo sve i treba im brdo svega i svačega. Ratovi zvezda!
Spadam u one kojima treba minimalno svega da naprave jelo. Užasavam se kad vidim kompletan escajg van i prljav, sto šerpi, sto nekih činija...
Da tako radim, ništa ne bih radije ni spremala!

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.881
Pa, to je normalno.
Pošandrcam kad je masno nešto što očekujem da bude čisto.
Isto...
U mojoj kući ima dve vrste domaćica: One kojima je potrebna jedna kašika, jedna viljuška i jedan sud za pripremu bilo čega, i one koje za svaki sledeći korak traže novo sve i treba im brdo svega i svačega. Ratovi zvezda!
Spadam u one kojima treba minimalno svega da naprave jelo. Užasavam se kad vidim kompletan escajg van i prljav, sto šerpi, sto nekih činija...
Da tako radim, ništa ne bih radije ni spremala!
...muski su najbolji u spremanju pojednostave sredjeno je...nego zna da veoma iznervira "sta stalno peres ruke kad su ciste" ono jesu ciste ...ono sto se uzima njima kad ostavi trag poput ulja treba isprati....

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.128
"sta stalno peres ruke kad su ciste" ono jesu ciste ...
Pa, dobro, ako igde, to je onda u kuhinji najpotrebnije voditi računa o higijeni.
Samo sam htela da istaknem da mi ova epidemiološka situacija nije od života napravila pakao po tom pitanju.
Kada ćeš češće prati ruke nego kada pripremaš hranu???

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.881

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.881
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.