Пронађен гроб генерала Драже!

Окупиле се усташе....
Значи, још увек дрхте од мртвог Чиче....
иЛИ САМО И ОНИ ХОЋЕ ДА четују...?
Па у то име....УЈАЦИ, заиграјте Чичино коло.....
f_kolcecb3m_f9c5249.gif


Brkaš sprdanje i drhtanje mačak. :per:
 
Skoro da se radujem što će ova dva čina podržati Srbija. Mada, u meni se ipak krije sumnja u to da će ove kapitalne zgode promeniti sliku o milion nezaposlenih, 95% na ivici siromaštva. Pretpostavljam da će životinjska policija pospešiti rad pravosudnih organa, umanjiti korupciju i nadasve povećati proizvodnju. I standard.


Потпуно те разумем! У правуси да треба више да се бавимо економским темама!
Ја сам недавно поставио теме из економије са насловима
У Србији нема посла ни за докторе наука и магистре!
Продаја Телекома! (са анкетом за протест) тема није имала више од две стране
Србија це платити 48 милиона евра за сателит! и ова тема је имала две странице па ти сад види...
 
Ni ono malo heroja kojima se dice nebi imali da im mi ne dadosmo.

Zeljko Raznatovic Arkan
Radovan Karadzic
Slobodan Milosevic
Matija Beckovic
Djordje Bozovic Giska

:lol:

Ruku na srce imaju i oni par jakih imena tipa Sulejman Ugljanin, Rasim Ljajic, Riza Haljimi i Havijer Solana.

Сви наведени доле су знали ко су и шта су....
Срби, као њихови преци што су били.....
А ваш највећи живи саплеменик је Екрем Јеврић.....
ПС
МРЧО МРЧИ МРЧУ.....
anal.gif
anal.gif
anal.gif
 
Video sam streljanje Draže
Blic - Pre 54 minuta

BEOGRAD - Đeneral Dragoljub - Draža Mihailović (53) ubijen je na beogradskoj Adi i tamo je zakopano njegovo telo u jami pored zida tadašnjeg zatvora, svedočio je u decembru 2010. pred članovima državne Komisije za pronalaženje groba komandanta Kraljevske jugoslovenske vojske u otadžbini, očevidac, bivši oficir Ozne, saznaje "Blic".

- Ovaj oficir Ozne svedočio je da je bio očevidac pogubljenja. Detaljno je opisao kako je to izgledalo, da je đeneral Mihailović mučki ubijen metkom u potiljak i ko je sve bio prisutan. Neki od ljudi koje je spomenuo još su živi i oni će biti saslušani. On je od oko 300 svedoka, koji su saslušani do sada, dao najviše podataka. Sam se javio komisiji u decembru 2010, kada je saslušan. Njegovo svedočenje se poklapa sa nekim ranijim otkrićima komisije, tako da će biti detaljno provereno - kaže izvor "Blica" upoznat sa potragom za zemnim ostacima đenerala Mihailovića.

Ono što može da bude posebno dragoceno u iskazu ovog oficira Ozne je detaljan opis mesta gde je sakriveno telo đenerala Mihailovića na Adi u blizini zida tadašnjeg zatvora.

- Prema iskazu ovog svedoka već su počele da se prave skice i da se upoređuju sa nekim ranijim, kao i u odnosu na mesto gde je bio zatvor. Ta lokacija sada nije pod vodom, niti je bila, i čim bude dozvolilo vreme, i nakon što se obave druge provere ovog svedočenja, biće obavljena probna ekshumacija - napominje izvor "Blica".

Ето браћо срби ускоро ћемо моћи достојно да сахранимо генерала Дражу Михаиловића! Треба одати почаст српском антифашисти и анти комунисти!


pa mi n ni ove koje znamo da su ucestvovali u ratu ne dajemo ni 5 para
tako da

za bole me za grob djenerala
 
Vi ih takvim ucinite.
Sta vas zanima Draza i da li ce da mu se podgne spomenik?Je li to toliko bitno za tebe,tj. za vas par govnjivih da morate da prosipate cuveni rvatski humor...

Pa to ti je isti ****** ko kad bi mi rekli što vas briga ako mi dignemo spomenik Paveliću ili Francetiću.

Naravno da nas je briga.

Povampireno četništvo nije dobro ako se probudi, pa opet počne da grize ko bijesno pašče.
 
Pa to ti je isti ****** ko kad bi mi rekli što vas briga ako mi dignemo spomenik Paveliću ili Francetiću.

Naravno da nas je briga.

Povampireno četništvo nije dobro ako se probudi, pa opet počne da grize ko bijesno pašče.

Z nas kad bi ja otisao na temu ui kojoj se diskutuje da li treba pavelicu dignuti spomenik u HRVATSKOJ?NIKAD!
Ajde da hocete normalno da diskutujete pa i nekako,ali samo prosipate taj vas glupi govnjivi humor.
A ti,tj vi hrvati st poslednje osobe na ovom svetu koje cete da pricate da li je cetnistvo dobro ili nije.
 

Back
Top