Bambina
Buduća legenda
- Poruka
- 25.036
Da li ste se nekada, a verujem da jeste i to ne jednom, već više puta, upustile u avanturu promene zarad osobe koju volite? Kajete li se ili biste sve ponovo baš kao što je i bilo?
Ova sličica me inspirisala na ovu temu
Evo, ja ću prva. Da bih bila sa dečkom, preselila sam se u drugi grad, iako sam isti fakultet mogla da studiram u rodnom. Napustila sam plesnu grupu pred svetsko takmičenje u hip-hopu. Sitnica, pomisliće možda neka od vas, ali to nije sve, samo primer na šta sam mislila u uvodu.
So ladies, šta mislite o tome?
Ova sličica me inspirisala na ovu temu

Evo, ja ću prva. Da bih bila sa dečkom, preselila sam se u drugi grad, iako sam isti fakultet mogla da studiram u rodnom. Napustila sam plesnu grupu pred svetsko takmičenje u hip-hopu. Sitnica, pomisliće možda neka od vas, ali to nije sve, samo primer na šta sam mislila u uvodu.
So ladies, šta mislite o tome?

Za promenu u smilslu kompromisa za promenu na bolje sam uvek, ali nisam za menjanje u smislu modelovanja...
)...i tako godinama, dok me nije oženio! A onda sam mu skresala sve u brk!




