Promena sedišta na automobilu

Zato su Francuzi najbolji po tom pitanju ,kod mene kao u fotelji da sedis ,em sportsko sediste em udobnost vrh i jos neki plisani materijal ,bolja su sedista nego na clio sto sam imao .

Francuzi tu objašnjavaju što se tiče udobnosti, ali im nekako vozne karakteristike nisu kao kod Nemaca, nisu još došli do tog nivoa, da se ne lažemo, ni luksuza, ni karakteristika.
 
Francuzi tu objašnjavaju što se tiče udobnosti, ali im nekako vozne karakteristike nisu kao kod Nemaca, nisu još došli do tog nivoa, da se ne lažemo, ni luksuza, ni karakteristika.
Zato Mercedes koristi Renault motor .
Vecina francuskih modela imaju mnogo bolji odnos cene i kvaliteta ,opreme…pogledaj 508 da vidis koji je auto -avion ,jedino mi se ne svidja kokpit i taj manji volan sto forsiraju.
 
Zato Mercedes koristi Renault motor .
Vecina francuskih modela imaju mnogo bolji odnos cene i kvaliteta ,pogledaj 508 da vidis koji je auto -avion ,jedino mi se ne svidja kokpit i taj manji volan sto forsiraju.

Kad sam ga video prvi put uživo stao sam i okrenuo se kao za dobrom ribom... Imaju dva problema, koštaju fino u finoj opremi, a i onaj menjač koji viri kao ku*ac im nije za ponos :D
 
Citroen pa pežo pa reno na dnu sa kvalitetom, uvek je tako išlo kod francuza.

Sećam se drugar kada je kupio novu škodu pre 10 godina prošlo leto kada sam se vozio njegovo sedište ima onu fabričku presvlaku u tragovima. Ko najlon čarapa da je pukla toliko je to tanko. A kod mene sedište ko novo debeo materijal. Jbg koreanci se probijali na tržištu a škoda šišala ovce.
 
Nije pohabanost, auto 2017, prešao 50 hiljada, sedišta nova nije se napravilo ni ulegnuće za guzicu :D

Nego je problem udobnost, brate, ono je klupa kao u parkiću, kako sedneš tako si i ostao, ne utoneš u sedište ni 5%.
Potpuno te razumem kao biciklista....da sam koristio orginalna sedista, plastikanere, jaja bi mi otpala....
Nisam bas koristio ni ona mekana, ali barem sa federima, da ne strada kicma..

Cudo od cak tri fabrike autosedista, pa nista nema prodaju u Srbiji...
Mozda su prestali da proizvode sedista...
 
Ма јасно све, неће да се бахћу твојим проблемом, тј не виде зараду неку. Што ти кажеш овамо ваљају ко зна колико аутомобили и брига их. Ма ја би им је бо маму, све и да ништа тиме не добијем, макар сам свој его нахранио. Баш су безобразни.
Ne smeju oni to da rade, baš zato što su ovlašćeni servis. Za takve stvari bi lako mogli da izgube licencu.
 
Francuzi tu objašnjavaju što se tiče udobnosti, ali im nekako vozne karakteristike nisu kao kod Nemaca, nisu još došli do tog nivoa, da se ne lažemo, ni luksuza, ni karakteristika.
A sta mislis jel su nemci toliko glupi pa da stavljaju tako tvrda sedista bez veze?
Svojevremeno sam vozio BMW na Kosovo a vracao se sa Bravom koji je imao dosta meksa sedista.
Kad sam izasao iz BMW-a kao da nisam vozio a kad sam izasao iz Brava bio sam izlomljen.
Francuzi vise uopste nisu udobni kao sto su bili tako da nista nije kao nekada.
Sva ostala sedista iz Skode ce i dalje biti tvrda jer oni to tako prave a samo estetski izgled moze da bude drugaciji.
Uostalom ima li logike da jedna budu tvrda a druga mekana? ;)
 
A sta mislis jel su nemci toliko glupi pa da stavljaju tako tvrda sedista bez veze?
Svojevremeno sam vozio BMW na Kosovo a vracao se sa Bravom koji je imao dosta meksa sedista.
Kad sam izasao iz BMW-a kao da nisam vozio a kad sam izasao iz Brava bio sam izlomljen.
Francuzi vise uopste nisu udobni kao sto su bili tako da nista nije kao nekada.
Sva ostala sedista iz Skode ce i dalje biti tvrda jer oni to tako prave a samo estetski izgled moze da bude drugaciji.
Uostalom ima li logike da jedna budu tvrda a druga mekana? ;)

Ne mora da znači, nisu ista sedišta Octavia i Superb, nisu ni sva u Superb ista. Ali zato i gledam šta mogu uzeti od drugih, što reče Sizif tipa Audi A3.
 
A sta mislis jel su nemci toliko glupi pa da stavljaju tako tvrda sedista bez veze?
Svojevremeno sam vozio BMW na Kosovo a vracao se sa Bravom koji je imao dosta meksa sedista.
Kad sam izasao iz BMW-a kao da nisam vozio a kad sam izasao iz Brava bio sam izlomljen.
Francuzi vise uopste nisu udobni kao sto su bili tako da nista nije kao nekada.
Sva ostala sedista iz Skode ce i dalje biti tvrda jer oni to tako prave a samo estetski izgled moze da bude drugaciji.
Uostalom ima li logike da jedna budu tvrda a druga mekana? ;)
To je istina, najbolju podršku daju dobro oblikovana i relativno tvrda sedišta.

Ameri su jedno vreme furali na njihovim K-cars premekana sedišta, sedneš i utoneš kao u mekanu fotelju. To je super za kratke vožnje po gradu, ali za duže sedenje je katastrofa, bar meni...

Ali svako treba da bira kako njemu odgovara.
 
To je istina, najbolju podršku daju dobro oblikovana i relativno tvrda sedišta.

Ameri su jedno vreme furali na njihovim K-cars premekana sedišta, sedneš i utoneš kao u mekanu fotelju. To je super za kratke vožnje po gradu, ali za duže sedenje je katastrofa, bar meni...

Ali svako treba da bira kako njemu odgovara.

Naravno, ali ne treba baš ni da sediš na klupi. Audi A8 i BMW npr X5 nemaju baš mekanu fotelju, ali nisu ni klupa u parku. Tražim nešto samo da baš ne bude užas.
 
Прва варијанта:
Нађи нека сједишта која се иначе продају посебно (Рекаро, Скил...), изабери неке полукадице или шта ти већ одговара. Можеш само возачко, а можеш и оба.

Друга варијанта:
Нађи сједишта из неког аутомобила која су по твом гушту па стави њих.

У оба случаја није проблем наварити оригиналне шине са твојих сједишта на нова тако да се упасују у шине на поду. Ако „њушиш” проблеме с техничким, немој скидати шине са својих, нађи на отпаду само шине за наваривање на нова, а своја сједишта остави „за сваки случај”. Лично, немам проблем са техничким иако су ми оба предња сједишта друга (чак и различита, моје је полукадица, сувозачко није).
 
Zašto bi vadio kompletno sedište ( sedišta) ? Može to, sigurna sam da se poboljša specijalnom presvlakom za sedište ,ubaci se sunđer šta ti ja znam,može i onaj " memorijski sunđer" ,pitaš ljude koji rade sa nameštajem,tapaciranjem i slično.
 
Zašto bi vadio kompletno sedište ( sedišta) ? Može to, sigurna sam da se poboljša specijalnom presvlakom za sedište ,ubaci se sunđer šta ti ja znam,može i onaj " memorijski sunđer" ,pitaš ljude koji rade sa nameštajem,tapaciranjem i slično.

Zato što sam sve nalazio oglase nekih ljudi koji to sklepaju da se meni baš i ne svidi. Našao sam nekog na Novom Beogradu, Neša, ali nema broja jer mu je istekao oglas... Ne bih baš ni da pravim sprdnju od auta.
 
Prava stvar, samo 280 evra. Čista ekskluziva! Egzotika!

https://www.krznarijamiroslav.com/product/auto-presvlake/

3123.jpg
 

Back
Top