Quantcast

Промена фонта ?

KraNp

Poznat
Poruka
7.142
Уђем у ворд да куцам текст и подесим ћирилицу, фонт "ЦИР НИКОЛА" и како откуцам прво слово компијутер га аутоматски пребаци опет на фонт "ТАЈМС ЊУ РОМАН". Шта да радим да би ми остао "ЦИР НИКОЛА" ?

Poruka
19.685
Уђем у ворд да куцам текст и подесим ћирилицу, фонт "ЦИР НИКОЛА" и како откуцам прво слово компијутер га аутоматски пребаци опет на фонт "ТАЈМС ЊУ РОМАН". Шта да радим да би ми остао "ЦИР НИКОЛА" ?
A podesio si prvo kursor na željeno mesto, PRE kliktanja na cyr nikola?

KraNp

Poznat
Poruka
7.142
Ја не успавам да га нађем. Пре пар месеци сам поставио исто питање. Неко од вас ми је то лепо објаснио и радило је. Не знам из ког разлога се сад опет дешава да ме враћа аутоматски на стандардни фонт.

bmaxa

Elita
Poruka
16.756
Ја не успавам да га нађем. Пре пар месеци сам поставио исто питање. Неко од вас ми је то лепо објаснио и радило је. Не знам из ког разлога се сад опет дешава да ме враћа аутоматски на стандардни фонт.
'Ako je piratski nemash podrshku mogu da te zezaju kako hotje...

KraNp

Poznat
Poruka
7.142
ali ovo je intalacija fonta. ne radi se o istoj stvari.
Ево, ушао сам на партицију Ц, затим ВИНДОУЗ па на ФОНТ нашао тај који 'оћу ( Дакле инсталиран је чим је ту ) и како сад да користим тај фонт у ворду кад куцам текст. Ја га подесим али га ворд врати на тајмс њу роман.

ДраганЖ

Ističe se
Poruka
2.492
Провери да ти случајно није укључена замена фонтова?
Мада, покушај да откуцаш жељени текст па потом промени у жељени фонт.
Такође, проблем може бити и у самом фонту, да ли је тсј жељени фонт један од оних који се користе са енглеском тастатуром? У том слиучају можеш да користиш такав фонт куцајућо само латиничне знакове...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.