draksson
Iskusan
- Poruka
- 5.674
Setimo se grafita koji se pojavio na beogradskim ulicama, sredinom devedesetih godina prošlog veka u vreme vladavine S.M.
"Proleće je a ja živim u Srbiji"
Šta se to desilo da se taj grafitni vapaj očajnika ponovo aktuelizovao u demokratskoj Srbiji?
Prepunoj očajnika, nezaposlenih, prevarenih, osiromašenih, ozlojađenih i ostalih,
kojih je prepuna sadašnja Srbija; koja je na dnu lestvice po materijalnom standardu u Evropi,
i koja se nalazi u prilicno bednom duhovnom stanju.
Šta mislite o tome?
"Proleće je a ja živim u Srbiji"
Šta se to desilo da se taj grafitni vapaj očajnika ponovo aktuelizovao u demokratskoj Srbiji?
Prepunoj očajnika, nezaposlenih, prevarenih, osiromašenih, ozlojađenih i ostalih,
kojih je prepuna sadašnja Srbija; koja je na dnu lestvice po materijalnom standardu u Evropi,
i koja se nalazi u prilicno bednom duhovnom stanju.
Šta mislite o tome?



)))0

