Projekat auto

Marko_smt

Aktivan član
Poruka
1.083
Verujem da svi mi volimo bar jedan automobil iz osamdesetih, sedamdesetih, devedesetih itd.

Interesuje me koji bi vi izabrali za projekat auto, tačnije restauraciju i/ili modifikovanje.

Ako već imate tako nešto ili znate nekog ko to već radi ne bi bilo loše da podelite slike.

Lično obožavam japance iz devedesetih ali čak i da dobijem na lutriji mislim da bih bankrotirao dok bih uvezao jedan i sredio ga po svom ukusu.

Tako da ostajem pri realnim snovima a to je Merc W124. Voleo bih da bude 3.0 turbo dizel i sa što više fabričkih detalja.
 
Verujem da svi mi volimo bar jedan automobil iz osamdesetih, sedamdesetih, devedesetih itd.

Interesuje me koji bi vi izabrali za projekat auto, tačnije restauraciju i/ili modifikovanje.

Ako već imate tako nešto ili znate nekog ko to već radi ne bi bilo loše da podelite slike.

Lično obožavam japance iz devedesetih ali čak i da dobijem na lutriji mislim da bih bankrotirao dok bih uvezao jedan i sredio ga po svom ukusu.

Tako da ostajem pri realnim snovima a to je Merc W124. Voleo bih da bude 3.0 turbo dizel i sa što više fabričkih detalja.
Uvoz auta iz devedesetih i starijih je po našim propisima nemoguć, što znači da bi morao da nađeš ovde. Možda za W124 da pronađeš ovog dekicu:
https://forum.krstarica.com/threads...rbiji-ostao-bez-dozvole.948300/#post-44531346
 
Znam da ne mogu da se uvezu i to me podsetilo da pitam nešto što me odavno interesuje. Mogu li u Srbiji da vozim auto na stranim tablicama uz ovlašćenje vlasnika koji je regularni državljanin te zemlje?
 
Znam da ne mogu da se uvezu i to me podsetilo da pitam nešto što me odavno interesuje. Mogu li u Srbiji da vozim auto na stranim tablicama uz ovlašćenje vlasnika koji je regularni državljanin te zemlje?
Možeš dok te ne uhvate onda ide oduzimanje i carinski prekršaj šurenje.

Mislim da mogu oldtajmeri da se uvoze ali moraju da imaju neki značaj i da budu savršeni.

Dozvoljen uvoz kola 1987. godište i starijih! Navalite na Golfove „dvojke“!

 
Poslednja izmena:
Jedan od realno mogućih projekata kod nas.
Pop up - up and down headlights :heart:

Clean-Hachiroku-Stance-3-1140x759.jpg


Clean-Hachiroku-Stance-7-1140x759.jpg


Clean-Hachiroku-Stance-8-1140x759.jpg
 
Sećam se pre 20 godina kada sam drugaru pomagao da okrpi hondu crks koja je bila potpuno trula hahaha kada je limar poskidao krila i one plastike spojlere tu je bilo rupa moglo kuče da uđe :lol: plako posle da smo ga zayebali za cifru :lol: radio ko konj danima i još je dogovor bio da sve bude pun var co2 i da nas zove kada završi da proverimo sve pa onda zaštita :lol:

b281c16f7ad60cd04d6c60f38c810e0b.jpg


f96464d917b14855edbc373619ad9c51.jpg
 
Poslednja izmena:
Verujem da svi mi volimo bar jedan automobil iz osamdesetih, sedamdesetih, devedesetih itd.

Interesuje me koji bi vi izabrali za projekat auto, tačnije restauraciju i/ili modifikovanje.

Ako već imate tako nešto ili znate nekog ko to već radi ne bi bilo loše da podelite slike.

Lično obožavam japance iz devedesetih ali čak i da dobijem na lutriji mislim da bih bankrotirao dok bih uvezao jedan i sredio ga po svom ukusu.

Tako da ostajem pri realnim snovima a to je Merc W124. Voleo bih da bude 3.0 turbo dizel i sa što više fabričkih detalja.
Dizel nema neku vrednost kod kolekcionara .. Neki hot hatch ,gti moze i E30/e36 cupe carbio min 2,0,mecka 190 E 2,3.. ako mislis da zadrzis vrednost .. moze i Moris ,fica it a ja mislim da ce uskoro i golf 4 gti da krene da raste
 
Poslednja izmena:
Visak para moj ti a manjak robe ..tkz (bogato) trziste

Ja ne nogu da prezalim sto ih bar jedno 10 komada nisam sklonio na stranu .. a da ne racunam onog Golf Rally sto sam prodao ..To nikad necu prezaliti
 

Back
Top