Projekat 2021 - Ženidba strankinjom

mekflaj

Poznat
Poruka
7.787
Treba mi žena, 40 mi je, a pošto me domaće ženke ne pronalaze valjanim kandidatom, okrećem se strankinjama.
Ulazim definitivno u priču nalaženja mlade u instranstvu, u igri su žene svih nacionalnosti i rasa.
Svet je globalno selo, zašto se ograničavati samo na naše i biti žrtva njihovog suda i procene.

Krajnji rok za realizaciju projekta koji upravo započinjem je ovo doba sledeće godine.

Pozivam muškarce samce da mi se pridruže i pomognemo informacijama i vezama jedni drugima, kao i one koji su već uspeli i doveli strankinju, da iznesu svoja iskustva.

Poslednja izmena:

mekflaj

Poznat
Poruka
7.787
ja, sledeće godine u ovo vreme

x.jpg

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
65.653
Prvo moras da odes u Bugasku na more.
Najbolje Suncev Breg.
Onda izadjes uvece u bar. Najbolje Mexo bar (na plazi u centru).
Smekas Rusinje, Ukrajinke, Poljakinje, Makedonke, Beloruskinje.
Delujes pre ostalih, ako cekas, drugi ce im pridju.
Upoznas je, osvojis svojim maco stavom i zvakom.
Zaljubis se.
Ona se zaljubi u tebe.
Pozoves je u Srbiju.
Uzmes joj pasos da ne moze da se vrati kuci.

gost 386492

Poznat
Poruka
8.208
može albanka, nije problem ni miraz za porodicu.
iako sam gradsko dete, imam vikendicu na selu sa voćnjakom i vinogradom, privlači me seoski način života i boravak u prirodi
Mislim da cak ne traze ni miraz njima su muskarci bitni zena gledaju da se otarase. Moje misljenje je da je bolje sa svojom rasom nego sa drugim rasama a i svakako je Albanka kvalitetnija nego neka latino koja ko zna sta ima.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.