Bosko_Buha
Primećen član
- Poruka
- 910
Proizvodnja Srbije je sada na nivou iz 1996 godine ali je privreda koja treba da vraca kredite od te proizvodnja sada zaduzenija nekoliko puta.Zakljucak iznesite sami.
Za to vreme u BIH je proizvodnja za zadnjih 5 godina skocila 50% a u Srbiji je ista kao sto je bila pa ne cudi sto su sad tamo vece plate nego u Srbistanu.


Srbija je tada imala sve fabrike,proizvodila,bio export-import,sve je bilo u vlasnistvu naroda i drzave,a danas fabrika vise nema,zamrla privreda,umire poljoprivreda....nema vise nista sem Telekoma,Epsa,aerodroma
i to je sve,a i to jos zadugo nece biti u vlasnistvu Srbije 
