Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Molim ako neko poznaje tehnologiju proizvodnje i cuvanje bumbara, bombus terrestris, neka napise ili posalje na mail vidanovic46@gmail.com.
Spostovanjem svima koji prete ovaj forum i natravno potencijalnom odgovaracu.
Vidanovic
U Srbiji je ta proizvodnja potpuno neisplativa jer je konkurencija ogromna.Kod nas su na sve strane Trutovi pored kojih Bubmbari nemaju ama bas nikakve sanse.