Quantcast

Proizvodi koji su vas razočarali

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Supermoderator
Poruka
44.834
Meni prvo pada na pamet Slana Plazma. Verujem da nisam jedina...

Кад се то појавило неко ми је донео на поклон, и стајало ми је у кухињи...па, једно две године, и на крају сам бацила.
Никад пробала нисам. Генерално имам отпор према стварима из детињства које ми кваре разноразним измишљањима.
Зна се шта је плазма. Није слана, није са јагодом и јогуртом, није са овим или оним.
Јбг, задрта сам прилично по том питању.

pesho

Poznat
Poruka
7.200
Кад се то појавило неко ми је донео на поклон, и стајало ми је у кухињи...па, једно две године, и на крају сам бацила.
Никад пробала нисам. Генерално имам отпор према стварима из детињства које ми кваре разноразним измишљањима.
Зна се шта је плазма. Није слана, није са јагодом и јогуртом, није са овим или оним.
i cokoladno mljeko s oni razni ukusi
doduse tko je pio mjeko na selo i to cokoladno mu djeluje fejk

Trust no one

Veoma poznat
Poruka
11.167
Plazma samo uz eurokrem ili mleko.Ili samo plazma naravno.Sve ostalo je jeres.Ja je takodje nisam probao,kako rece kolega-kad hocu krekere jedem tuc.

@tema-nesto razmisljam da sam uleteo u kolotecinu kupovine istih,proverenih stvari,pa se i ne razocaram,kad ne probam nesto novo.
Da,jeste me razocarala fanta sa ukusom limuna i KRASTAVCA,kao da jedes poluzasladjenu salatu bez paradajza i sira...Retko odvratna stvar,a morao sam da probam iako ne pijem gazirane sokove...

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
30.382
Im Lindt one gorke, ali sve iznad 70% je hardcore.
Ona od 99% jednostavno je usrana, kao da zvaces kakao.
Ovo je super, probaj, ako vec nisi:

Мени омиљена чоколада, волим све укусе, и млечне и црне. Али са лавандом- не, никако. Људи моји, оно је језа. Од укуса и мириса, изазива главобољу.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.