Program za pravljenje muzike

MS73

Početnik
Poruka
1
Potreban mi je neki dobar program za pravljenje muzike koji pored mogucnosti prikljucenja sintisajzera ima i mogucnost unosa melodije preko tastature kompjutera. Do sada sam pravio muziku u MAC-u (program GarageBand). Da li programi Acid pro, Sound Forge, FL Studio, Fruity loops imaju tu mogucnost? Gdje mogu da nadjem download tog programa?
 
Potreban mi je neki dobar program za pravljenje muzike koji pored mogucnosti prikljucenja sintisajzera ima i mogucnost unosa melodije preko tastature kompjutera. Do sada sam pravio muziku u MAC-u (program GarageBand). Da li programi Acid pro, Sound Forge, FL Studio, Fruity loops imaju tu mogucnost? Gdje mogu da nadjem download tog programa?

FL Studio i Fruity Loops su jedan isti program, i u njemu moze da se unosi melodija preko tastature, u Sound Forge-u ne mozes praviti muziku, a za Acid Pro ne znam, nisam ga nikad koristio. Sta da ti kazem, FL Studio je najbolji za pocetak. Ja inace koristim Reason, ali u njemu ne mozes da unosis melodiju preko tastature dok ne instaliras neke programe, plus Reason je prilicno komplikovan ako si pocetnik. Zato preporucujem FL Studio
 

Back
Top