Quantcast

Program za pravljenje drustvene igre

Mikijerko3

Početnik
Poruka
4
Pozdrav drustvo,
Ovih dana mi se svasta mota po glavi, tacnije imam nekih par ideja za drustvene igre. Koje programe biste mi preporucili, a da u programu moze da se crta, ubacuju slike, eventualno obradjuju. Prvenstveno treba da odradim neku tablu za igru, kao i kartice koje se koriste tokom igre, eventualno jos nesto ako mi padne na pamet. Dakle, program u kom moze da se solidno odradi igra, da ne izgleda amaterski a sa druge strane da ne bude ni preterano tezak ili hardverski zahtevan. Hvala na odgovorima... 🙂

Poruka
3.391
Pozdrav drustvo,
Ovih dana mi se svasta mota po glavi, tacnije imam nekih par ideja za drustvene igre. Koje programe biste mi preporucili, a da u programu moze da se crta, ubacuju slike, eventualno obradjuju. Prvenstveno treba da odradim neku tablu za igru, kao i kartice koje se koriste tokom igre, eventualno jos nesto ako mi padne na pamet. Dakle, program u kom moze da se solidno odradi igra, da ne izgleda amaterski a sa druge strane da ne bude ni preterano tezak ili hardverski zahtevan. Hvala na odgovorima... 🙂
Kartice i table (društvene igrice) se vrlo lako uklapaju u React i Node. Džavaskript ekosistem je tatko za te stvari. Native app možeš da sklepaš u React Native ako baš ‘oćeš da se izdobijaš.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim pridružite se diskusiji tako što ćete da objavite novu temu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.