Quantcast

Program za kreiranje videa i slika za YT za početnike

motorheadsd

Ističe se
Poruka
2.291
Pozdrav drugari,

Rešio sam da postanem jutjuber.
Ali, sem klasičnog aplouda videa koji je samo snimljen, nameštanja profilne i pozadinske slike ja ne znam ništa.

Na YT ima uputstvo koje parametre treba da ima video kako bi se brže i kvalitetnije otpremao i objavio na YT

Meni za sada mnooogo sporo objavljuje tj aplouduje video i uvek ga iseče levo i desno.

Preporučite neki program za pravljenje videa i slike za pozadinu na YT

Hvala:worth:

Trandaiflko

Zainteresovan član
Poruka
295
Не долази више у пакету са windows-ом, мени је filmora заврпила добре послове.
Искрено, нисам имао појма да је и ишао у пакету, ја сам га скидао бесплатно.
Сад уградих Филмору, али немадох времена да се бавим њом, али на рови поглед тежа од Муви мејкера, који има очиглледне команде, не може човек погрешити. Вози оне клизаче докле хоће, одабере формат и то је то.

.artemis

Zainteresovan član
Poruka
196
Pozdrav drugari,

Ali, sem klasičnog aplouda videa koji je samo snimljen, nameštanja profilne i pozadinske slike ja ne znam ništa.

Na YT ima uputstvo koje parametre treba da ima video kako bi se brže i kvalitetnije otpremao i objavio na YT

Meni za sada mnooogo sporo objavljuje tj aplouduje video i uvek ga iseče levo i desno.

Ja, za Jutjub, koristim VideoPad Video Editor (proizvodi ga NCH Software), ima svega nekoliko megabajta, mnoštvo opcija i sasvim je jednostavan i lak za korišćenje. -- Radi lepo na 7mici, i 32 i 64 bita.

Smartanabil

Poznat
Moderator
Poruka
8.959
Pozdrav drugari,

Ti makar i to da znas a ja ni to :)

Da li postoji neki tutorijal ali ono bas za pocetnike koji zele da se oprobaju u Youtube svetu ?