Prvo, izvinjavam se ako sam pogresio forum ali stvarno nisam znao gde da stavim ovu temu.
Mene konkretno zanima kako pripravnik moze da da otkaz ako je u programu prva sansa. Odradio sam nekih 9 meseci i situacija u firmi je tako losa da cu radije dati otkaz i traziti drugi posao nego da im giljam i dalje. Problem je sto kruze price da ce pripravnik morati da vraca pare ako napusti program, i ako toga nema u ugovoru koji je sklopljen. Ima samo da ce poslodavac morati da vraca sredstva ako otpusti pripravnika.
Molim za savet, havla!
Mene konkretno zanima kako pripravnik moze da da otkaz ako je u programu prva sansa. Odradio sam nekih 9 meseci i situacija u firmi je tako losa da cu radije dati otkaz i traziti drugi posao nego da im giljam i dalje. Problem je sto kruze price da ce pripravnik morati da vraca pare ako napusti program, i ako toga nema u ugovoru koji je sklopljen. Ima samo da ce poslodavac morati da vraca sredstva ako otpusti pripravnika.
Molim za savet, havla!