Prognoza za utakmicu: Crvena Zvezda-Liverpul

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.571
Fudbaleri Crvene Zvezde otputovali su danas za Liverpul gde sutra,24.11. u 21:00 h,igraju protiv Liverpula utakmicu 3. kola C grupe Lige šampiona.

Na spisku nema Marka Marina ni Milana Rodića.Vujadin Savić putuje u Liverpul, ali je pitanje da li će moći da da zaigra na Enfildu

Šampion Srbije ide na megdan slavnom klubu sa kojim je već odmerio snage u kultnom dvomeču 1973. godine. Tada je Zvezda nanela Liverpulu jedini evropski poraz na Enfildu u 20. veku, a sada je vreme za novi izazov.

Trener našeg kluba Vladan Milojević odlučio je da na spisku za put u Engelsku bude 21 igrač: Milan Borjan, Zoran Popović, Filip Stojković, Marko Gobeljić, Vujadin Savić, Miloš Degenek, Srđan Babić, Rašid Sumaila, Nenad Krstičić, Branko Jovičić, Dušan Jovančić, Lorenco Ebisilio, Dejan Meleg, El Fardu Ben, Slavoljub Srnić, Goran Čaušić, Milan Jevtović, Veljko Simić, Nikola Stojiljković, Milan Pavkov, Ričmond Boaći.


- - - - - - - - - -

Vasa prognoza je :
 
Nekoliko jako loših utakmica, uključujući poslednju sa Hadersfildom, ima povreda ima loše forme pojedinih, nemamo više onaj "ubilački" instikt sa kraja prošle sezone i početka ove,naročito trio SFM je "odsutan" nekako....
Kakav god tim izađe opet je prejak za Zvezdu, naročito jer nam odbrana iznenađujuće deluje kao bolji deo tima u poslednje vreme.

...sve u svemu očekujem rutiinranje nikakvo izuvanje Zvezde kao u Parizu.
 
Ocekujem minimalno pobedu Liverpula od 4-0. A skinucu kapu CZ ako ne bude vise od 2-0, odnosno 2 gola razlike za Liverpul. Nije nemoguce da se ovde dogodi ne tako ubedljiv poraz CZ, jer me igra Liverpula do sada nije ubedila da su sposobni za goleade. Mada, ako je stvarno razlika izmedju ova dva tima nebo i zemlja, tebalo bi da bude isto kao u Parizu. Svakako videcemo sta ce biti.

I jednima i drugima treba pobeda :per:
 
Mislim da je najvece pitanje gol razlika u korist Liverpula.
Liverpul ce ici na pobedu, njihov cilj je da osvoje Ligu sampiona a Zvezdin da se ne obruka.

Mislim da ce biti 5 razlike za Liverpul.

Pazi,ta gol razlika je vec bila meta istrage )))
Nadam se da nece biti vise od +3 za Liverpul.Ipak su prejaki za nas da se ocekuje neko cudo. 3:0 ili 4:1
 
hajmo sa prognozama.poznajete dovoljno zvezdu i liverpul da mozete da prognozirate rezultat..

Slabo pratim ekipni fudbal a nasu ligu ne pratim u velikoj vecini slucajeva.

Pazi,ta gol razlika je vec bila meta istrage )))
Nadam se da nece biti vise od +3 za Liverpul.Ipak su prejaki za nas da se ocekuje neko cudo. 3:0 ili 4:1

Mislim da ta istraga jos uvek traje.
Razlika u kvalitetu jeste velika. Liverpul svakog meseca ima jacu utakmicu u sampionatu dok se kod nas u to moze uracunati derbi ili utakmice u NS protiv Vojvodine koja je pretplacena na 3 mesto.
 
Mislim da ta istraga jos uvek traje.
Razlika u kvalitetu jeste velika. Liverpul svakog meseca ima jacu utakmicu u sampionatu dok se kod nas u to moze uracunati derbi ili utakmice u NS protiv Vojvodine koja je pretplacena na 3 mesto.

Salim se za istragu,ali je ocigledno da je sve iskonstruisano,nisu se nadali kontratuzbama.Ili su sami naseli na neku tipa 'proverenu' info u rangu Njuz.net.
Da,sustina velike razlike izmedju njih i nas je u tome kakve su nam lige.Sve dok se nacionalisticki porivi ne izgube,i dok ne shvatimo da treba da imamo regionalnu ligu,necemo se mi fudbala naigrati u Evropi...
 
Do 4 primljena gola uspeh. Manje od 4 komada ravno pobedi :). Izmedju 4 i 6 primljenih realnost. Vise od 6 katastrofa. U prevodu isto kao za PSZ.

Kako je Jokanovic rekao kada je komentarisao predstojecu utakmicu, bitno je sto ce na kraju ovog ciklusa svi biti bolji i iskusniji igraci nego sto su bili pre pocetka LS. To je velika dobit za ceo tim. Neka to i novac koji smo zaradili bude uteha. Ovo su veliki momci, a mi smo jako daleko od toga.

Sto se mene tice, nije bitno sta bude na kraju pisalo na semaforu, neka se samo trude i neka ginu i to najvise sto mozemo od njih traziti u ovakvoj konkurenciji.
 

hahaha

- - - - - - - - - -

Izgleda da Klop bolje misli o "Zvezdi" od mnogih naših.
Mnogo je komšija koji su želeli da komšiji crkne krava, i misleći samo na to, nisu primetili da im kuća gori, sve dok do temelja nije izgorela.

kakve god da su "komšije" to ne menja činjenicu da će zvezda večeras pući sa minimum 5:0. upravi jedino preostaje da opet pokuša da uplati milione na ubedljiv poraz, ali ovaj put pametnije.
 

Back
Top