Proglašenje pobednika na temu MESTO GDE SE SUSREĆU SVETLOST I TAMA

Baudrillard

Zaslužan član
Moderator
Poruka
129.614
Dobro veče.

Rezultat glasanja je sledeći:

Priča br. 1 (Lunja*) - 33 poena
Priča br. 2 (2600) - 24 poena
Priča br. 3 (моћна длакава стрвина) - 53 poena

Zahvaljujem se svima na učešću, i čestitam Strki na pobedi, koju ću zamoliti da zada temu za naredni konkurs.
I kad smo kod narednog, nešto sam razmišljao da od sada budu konkursi jednom mesečno, odnosno jedan mesec poetski,
sledeći prozni. Zanima me šta mislite o tome? Hoćemo li tako ili da nastavimo kao do sada?
 
Dobro veče.

Rezultat glasanja je sledeći:

Priča br. 1 (Lunja*) - 33 poena
Priča br. 2 (2600) - 24 poena
Priča br. 3 (моћна длакава стрвина) - 53 poena

Zahvaljujem se svima na učešću, i čestitam Strki na pobedi, koju ću zamoliti da zada temu za naredni konkurs.
I kad smo kod narednog, nešto sam razmišljao da od sada budu konkursi jednom mesečno, odnosno jedan mesec poetski,
sledeći prozni. Zanima me šta mislite o tome? Hoćemo li tako ili da nastavimo kao do sada?

Cestitam i ja drugarici Mocnoj, a i drugu sa brojkama i onom sto ima nik ( nadam se da je decak po sredi)
psa koji je drugar Mazi ;)
Mislim da je tvoj predlog u redu , ali si pozvan da objavljujes na svim mogucim PDF-ovima da je glasanje
aktuelno jer je do sada bilo tako da ako neko nije slucajno nabasao na ovaj deo foruma, nije ni citao pa ni
glasao.
 
Cestitam i ja drugarici Mocnoj, a i drugu sa brojkama i onom sto ima nik ( nadam se da je decak po sredi)
psa koji je drugar Mazi ;)
Mislim da je tvoj predlog u redu , ali si pozvan da objavljujes na svim mogucim PDF-ovima da je glasanje
aktuelno jer je do sada bilo tako da ako neko nije slucajno nabasao na ovaj deo foruma, nije ni citao pa ni
glasao.
Dogovorili smo se da ipak ostane kako je bilo do sada, po dva konkursa mesečno (poetski i prozni), videćemo da li će funkcionisati.
Malo ću po kafanama pozivati da učestvuju, možda se neko javi.

P.S. Lunja* je devojčica.
 
Cestitam i ja drugarici Mocnoj, a i drugu sa brojkama i onom sto ima nik ( nadam se da je decak po sredi)
psa koji je drugar Mazi ;)
Mislim da je tvoj predlog u redu , ali si pozvan da objavljujes na svim mogucim PDF-ovima da je glasanje
aktuelno jer je do sada bilo tako da ako neko nije slucajno nabasao na ovaj deo foruma, nije ni citao pa ni
glasao.
Гласача још и има, треба нам још учесника. : )
 
Moje je misljenje ( i licno vidjenje) da mnogo ljudi i ne zna da se odrzavaju natjecaji
za najbolju pesmu, pricu. Svakako da je bzvze da moderator moli ucesnike da pisu,
Verovatno ima onih koji bi možda učestvovali, ali ne znaju da postoje konkursi. Tako da mislim da samo po kafanama ostavim
obaveštenje i link ka temi o konkursu.
 
Verovatno ima onih koji bi možda učestvovali, ali ne znaju da postoje konkursi. Tako da mislim da samo po kafanama ostavim
obaveštenje i link ka temi o konkursu.
da, mislim da je to obavestavanje vrlo korisna stvar, jer retko ko zna sta se desava na nekom podforumu, jedino ako namenski ne udje na isti
a sto se tice tajminga, mislim da je korisnije dan-dva pre isteka konkursa tj. glasanja da se okaci link po kafanama, tipa jos dan/dva za slanje/glasanje... etc... etc...
jer, kad se objavi nova tema, vidi se, ali cim prodje nekoliko dana, tema se zaboravi od strane drugih podforuma

i mislim da je u redu da imamo mesecno i jedan poetski i jedan prozni konkurs, bar ja volim kada ima neko lepo desavanje ovde
 
Strki je moćna i u svemu najnaj, volim je čitati.
Čestitam na pobjedi!

i mislim da je u redu da imamo mesecno i jedan poetski i jedan prozni konkurs, bar ja volim kada ima neko lepo desavanje ovde

Slažem se s Lunjom...da ostanu i poetski i prozni konkurs.
Voljela bih da više sudjeluju i ostali forumaši (osobito neeki)

Hajde, please...podijelite svoje talente s nama , zadovoljstvo je čitati vas :heart2:
 
Verovatno ima onih koji bi možda učestvovali, ali ne znaju da postoje konkursi. Tako da mislim da samo po kafanama ostavim
obaveštenje i link ka temi o konkursu.
Imali smo konkurse sa po 12 ucesnika onomad.

Nije stvar u tome sto ljudi koji pisu ne znaju za konkurse, nego u tome sto ljudi koji pisu suvise dobro poznaju mehanizme glasanja i sto im se to prilicno gadi :) Nasilno dovlacenje glasaca koje knjizevnost ni malo ne zanima i kojima je prost uzitak da pokvare igru i jeste doprinelo rasturanju ekipe koja je pisala :)
 
Imali smo konkurse sa po 12 ucesnika onomad.

Nije stvar u tome sto ljudi koji pisu ne znaju za konkurse, nego u tome sto ljudi koji pisu suvise dobro poznaju mehanizme glasanja i sto im se to prilicno gadi :) Nasilno dovlacenje glasaca koje knjizevnost ni malo ne zanima i kojima je prost uzitak da pokvare igru i jeste doprinelo rasturanju ekipe koja je pisala :)
То стварно неко ради? На онлајн конкурсу на коме се добија...ништа?

Нова тема је Прошлост је закуцала на врата.
Поздрав свима.
 
Imali smo konkurse sa po 12 ucesnika onomad.

Nije stvar u tome sto ljudi koji pisu ne znaju za konkurse, nego u tome sto ljudi koji pisu suvise dobro poznaju mehanizme glasanja i sto im se to prilicno gadi :) Nasilno dovlacenje glasaca koje knjizevnost ni malo ne zanima i kojima je prost uzitak da pokvare igru i jeste doprinelo rasturanju ekipe koja je pisala :)

Ljudi koji pisu pisu zato sto vole da pisu, a nikako iz razloga da bi uvek bili prvi pri proglasavanju
pobednika. Ja retko zalazim na ovaj topik, Dragoljubova smrt me je stvarno pogodila, volela sam njegovo
pisanje, jednog sam forumasa koji takodje jako lepo pise ( za moj ukus) pitala zasto vise ne pise,
rekao mi je i on da je njegovo neucestvovanje takodje Dragoljubova smrt.
 
То стварно неко ради? На онлајн конкурсу на коме се добија...ништа?

Нова тема је Прошлост је закуцала на врата.
Поздрав свима.
Dobija se pumpanje ega :)
Salju se "glasaj za mene" porukice naokolo :)

Ima svacega na forumu.
Ima cak i koriscenja preminulih za trolovanja.
 
O bože! :eek:
Stvarno ne znam koliko degenerik neko treba da bude da bi se bavio ovakvim stvarima. :eek:

Ima nas nekrofilicara nekoliko, secamo se tako nekih preminulih, genijalnih forumasa koji su pisali,
bili beskrajno i nacitani, duhoviti.
Zasto da ih se ne secamo? Da li ti uopste razumes o kome mi ovde pricamo?
Zasto sam ja degenerik ako pominjem Dragoljuba? Pa pominju se i mrtvi pesnici, filozofi,
Dragoljub je bio nesto izmedju, pominju ljudi i svoje roditelje, zasto su ti ljudi degenerici?
Nego, jel ti znas ko je taj Dragoljub?
 
Ima nas nekrofilicara nekoliko, secamo se tako nekih preminulih, genijalnih forumasa koji su pisali,
bili beskrajno i nacitani, duhoviti.
Zasto da ih se ne secamo? Da li ti uopste razumes o kome mi ovde pricamo?
Zasto sam ja degenerik ako pominjem Dragoljuba? Pa pominju se i mrtvi pesnici, filozofi,
Dragoljub je bio nesto izmedju, pominju ljudi i svoje roditelje, zasto su ti ljudi degenerici?
Nego, jel ti znas ko je taj Dragoljub?
Мислим да си погрешно разумела можда. Или ја, не знам. Ја сам ово "коришћење преминулих за троловања" схватила као злоупотребљавање налога људи који више нису живи, нека ме Сања исправи ако грешим...
 
Мислим да си погрешно разумела можда. Или ја, не знам. Ја сам ово "коришћење преминулих за троловања" схватила као злоупотребљавање налога људи који више нису живи, нека ме Сања исправи ако грешим...

Ma nisi ti nista razumela, Sanja mene podyebava jer sam rekla rec, dve o Dragoljubu.
Ja sam ta koja troluje preminule i koja mrtvog Dragoljuba zloupotrebljava, sad pojma nemam zasta,
ali pitaj Sanju, ona sve zna.
 
Ок, нисам контала да се вас две знате, извињавам се што сам се умешала.
Неко је и пре спомињао негде то за налоге па сам тако то повезала...
Ma fala Bogu uopste se ne znamo i zaista si sve pogresno razumela.
Nema laznih naloga, nesto je drugo po sredi.
A ako jos i ne znas ko je bio Dragoljub, onda, sta da kazem? :D
 

Back
Top