Profilna slika

Augustus

Zainteresovan član
Poruka
237
Primetio sam da neki ljudi imaju potrebu da menjaju svoju profilnu sliku po nekoliko puta na dan dok drugi ljudi uopšte ni nemaju potrebu da imaju profilnu sliku. Koja je psihološka razlika među takvim ljudima.

Šta je profilna slika ? Neka vrsta predstave o identitetu. Simbol identiteta. Pa da li ljudi koji često menjaju profilnu sliku imaju veliku potrebu za tačnom i savršenom predstavom svog identiteta i stalo im je do toga kakav će utisak ostaviti na drugu osobu i kako će biti predstavljeni. Sa druge strane oni koji nemaju profilnu sliku ili je retko menjaju nisu egzibicionisti ni individualisti i nemaju potrebu za nekim svojim sopstvenim JA ?
 
_20190830_141437.JPG
 
Primetio sam da neki ljudi imaju potrebu da menjaju svoju profilnu sliku po nekoliko puta na dan dok drugi ljudi uopšte ni nemaju potrebu da imaju profilnu sliku. Koja je psihološka razlika među takvim ljudima.

Šta je profilna slika ? Neka vrsta predstave o identitetu. Simbol identiteta. Pa da li ljudi koji često menjaju profilnu sliku imaju veliku potrebu za tačnom i savršenom predstavom svog identiteta i stalo im je do toga kakav će utisak ostaviti na drugu osobu i kako će biti predstavljeni. Sa druge strane oni koji nemaju profilnu sliku ili je retko menjaju nisu egzibicionisti ni individualisti i nemaju potrebu za nekim svojim sopstvenim JA ?
Ne ja sam stabilan i ta stabilna slika je ona koju hocu da posaljem i ne menjam je kao sto ne menjam misljenje i stav.,oni koji je menjaju oce kake nece kake ,nestabilni ,nepouzdani vetropiri,sto bi rekli slika stvarno govori vise od 1000 reci samo ne razume je svako
 
Poslednja izmena:
Primetio sam da neki ljudi imaju potrebu da menjaju svoju profilnu sliku po nekoliko puta na dan dok drugi ljudi uopšte ni nemaju potrebu da imaju profilnu sliku. Koja je psihološka razlika među takvim ljudima.

Šta je profilna slika ? Neka vrsta predstave o identitetu. Simbol identiteta. Pa da li ljudi koji često menjaju profilnu sliku imaju veliku potrebu za tačnom i savršenom predstavom svog identiteta i stalo im je do toga kakav će utisak ostaviti na drugu osobu i kako će biti predstavljeni. Sa druge strane oni koji nemaju profilnu sliku ili je retko menjaju nisu egzibicionisti ni individualisti i nemaju potrebu za nekim svojim sopstvenim JA ?
Nekima simbol identiteta, osoba kojoj se dive ili sa kojom se identifikuju, nekima ima provokatorsku konotaciju pa hoce na nekom nivou da izazovu reakciju druge strane, a neki su prosto lelemudi koji kace svaku bezveznu glupost koja im je trenutno interesantna...
 
Primetio sam da neki ljudi imaju potrebu da menjaju svoju profilnu sliku po nekoliko puta na dan dok drugi ljudi uopšte ni nemaju potrebu da imaju profilnu sliku. Koja je psihološka razlika među takvim ljudima.

Šta je profilna slika ? Neka vrsta predstave o identitetu. Simbol identiteta. Pa da li ljudi koji često menjaju profilnu sliku imaju veliku potrebu za tačnom i savršenom predstavom svog identiteta i stalo im je do toga kakav će utisak ostaviti na drugu osobu i kako će biti predstavljeni. Sa druge strane oni koji nemaju profilnu sliku ili je retko menjaju nisu egzibicionisti ni individualisti i nemaju potrebu za nekim svojim sopstvenim JA ?
Nemam potrebu za tom vrstom poistovećivanja sa sličicama.Inače imam problem da pamtim lozinke,da izmišljam user name-ove i tako to...smorno! Jednom rečju.
P. S. Evo sad sam se setila da mi je istekao el. sertifikat.
 
Treba da izdvojis vreme da smislis sta ces da stavis, da nadjes tu sliku i da promenis
A samo razmisljamje o tome govori da nemas pametnija posla nego da menjas neke slike aj da si ti na njima ti bi razumeo al konstantno menjanje slika poznatih ili tek gifovi...

Da, za razmišljanje mi treba više vremena... 10.sekundi,dok ljuštim šargarepu...
 
Auuuu, kako nisko...
Jel ja to nazirem neku frustraciju kod tebe?


Odgovor:
Da, verovao ili ne, sposobna sam dok obavljam neki posao da razmišljam o svakakvim glupostima, životu, ljubavi.. pa čak i o avataru.
I onda se prijavim i postavim za nepun minut.
Nije frustracija nego na nekoj temi raspravljamo 3 dana sve nesto okolo pricas a nisi htela da mi odgovoris na kraju ono sto je sustina, ako te bas zanima naci cu temu da ti kazem tacno sta je bilo
Pa dok otkucas to u pretrazi dovuces sliku ili kako se vec postavlja, ne znam, dodjes na krstu stavis sliku osvezis stranicu verujem da prodje vise od 15 sekundi...
Nego ajde nek ti bude da si tako brza, otkrij mi cemu sluzi to postavljanje tudjih slika i zasto ih menjate?
 
Poslednja izmena:
Auuuu, kako nisko...
Jel ja to nazirem neku frustraciju kod tebe?


Odgovor:
Da, verovao ili ne, sposobna sam dok obavljam neki posao da razmišljam o svakakvim glupostima, životu, ljubavi.. pa čak i o avatar
u.
I onda se prijavim i postavim za nepun minut.
Pa dobro, Natali, što si takva?
Možda bi i on hteo avatar samo ne zna kako. :p
 
Nije frustracija nego na nekoj temi raspravljamo 3 dana sve nesto okolo pricas a nisi htela da mi odgovoris na kraju o o sto je sustina, ako te bas zanima naci cu temu da ti kazem tacno sta je bilo
Pa dok otkucas to u pretrazi dovuces sliku ili kako se vec postavlja, ne znam, dodjes na krstu stavis sliku osvezis stranicu verujem da prodje vise od 15 sekundi...
Nego ajde nek ti bude da si tako brza, otkrij mi cemu sluzi to postavljanje tudjih slika i zasto ih menjate?

Baš me interesuje ta tema. Ja uvek odgovaram direktno i konkretno. Pa ko shvati.
Moji avatari su moja stvar, i možda još nekog.. Ne moraju svi da razumeju.
Ako hoćeš izabraću i tebi. Nije mi teško.
😊
 
Baš me interesuje ta tema. Ja uvek odgovaram direktno i konkretno. Pa ko shvati.
Moji avatari su moja stvar, i možda još nekog.. Ne moraju svi da razumeju.
Ako hoćeš izabraću i tebi. Nije mi teško.
😊
Tema " Sta je fer u MZ odnosima" post broj 252 strana 11 da se ne mucis ako hoces da nadjes, sreca sto pamtim takve stvari pa ne mozes da mi kazes kako ti na sve odgovaras, zanimljivo je da te je i tad branila Duki Lu
Pa jel toliko licno pitanje ako me zanima zasto menjas avatare i sta ta zena koju trenutno drzis predstavlja u tvom zivotu?
 

Back
Top