Професори објавили протестно писмо поводом "неоусташких идеја" у српској академској јавности и конкретно расистичке харанге Динка Грухоњића

Cijela mi je ova priča bezveze, no čini se da je ovaj čovjek Musliman. I to mi je bizarno, da su oni uzeli hrvatsko ime Dinko, koje je pokrata od Dominik, Dominko...a onda ga prebacili u nešto što je valjda od din-vjera, pa je Dinko zapravo- Vjeran.

Isto tako su uzeli od nas ime Damir, a i Alen (koje nije hrvatsko, no zapadno je, po Delonu).

Cijela mi je ova priča bezveze, no čini se da je ovaj čovjek Musliman. I to mi je bizarno, da su oni uzeli hrvatsko ime Dinko, koje je pokrata od Dominik, Dominko...a onda ga prebacili u nešto što je valjda od din-vjera, pa je Dinko zapravo- Vjeran.

Isto tako su uzeli od nas ime Damir, a i Alen (koje nije hrvatsko, no zapadno je, po Delonu).
Rođen je kao Sabahudin, ima čovek više krštenica sa različitim podacima. Kameleoni.

Да га пошаљемо Хрватима, да тамо предаје на Филозофском. Ценим да ће бити лепо прихваћен.
Tamo bi se on dohvatio zločina nad Dobrijem Bošnjanima. Čovek odiše bošnjaštvom.

Да га пошаљемо Хрватима, да тамо предаје на Филозофском. Ценим да ће бити лепо прихваћен.
Inače je u bliskom srodstvu sa onom Zlaticom Gruhonjić.

A85D1112-DB23-4414-9711-7647CE6AB44B.jpeg

Ne dozvoljavaju Hrvati da im se podmeću bošnjačka kukavička jaja iz Sarajeva. Nisu to Srbi.

O čemu mi ovde pričamo Dinko je ironično izjavio na nekom skupu u Dubrovniku da ima lepo ime kao Dinko Šakić(ironično jer ga radikali ovde nazivaju ustašom) koji je bio neki komandir u Jasenovcu i nesumnjivo ratni zločinac znači vi radikali ste tako neku ironičnu izjavu uzeli kao vrhunski dokaz da je Dinko Gruhonjić ustaša,divota
Ne lupaj.

6288BE3F-47DC-42CE-9FA4-F087362CBA92.jpeg

Sve režimske televizije i mediji , znači bukvalno 90 % pokrivenosti u Srbiji , su na jednoj strani tj. na nameštenoj izjavi od pre godinu dana. Niti znam ko je taj profesor niti me zanima ali kad su informeri , kuriri, pinkovi i svi sns botovi protiv njega , moram da budem na suprotnoj stani .
Kakvo lupetanje.

Ja jesam bio rusofil nekada davno, ali su me neki forumaši ubedili da postanem prozapadnjak.
Преварили су те. И ја сам својевремено насео, али сам се истрезнио. ;)
Međutim, još uvek ne bidim kolaps Zapada niti promenu geopolitičkog okruženja Srbije itd.
Није још колапс, ја то мало епски посматрам (:D), али су дефинитвно уздрмани и њихова моћ више није као што је некада била.
Istok je još uvek vro daleko na svaki način.
У смислу геополитичке моћи, Исток постаје све већи и већи фактор.

Poslednja izmena:
Преварили су те. Има сам својевремено насео, али сам се истрезнио. ;)
Videćemo. Za sada ostajem prozapadnjak sa dobrim razlogom i argumentima.
Ne verujem da ću lako promeniti svoj stav. Ja ipak nisam suncokret.
Ali evo zbog tebe ću postaviti jednu lepu temu i u tvoju čast na neki način.:lol:

stara radikalska doktrina nađi ustašu i targetuj ga hulja to vazda najbolje radi tako pumpaš patriotizam i srpstvo raja u ekstazi milina jedna

Srbija je puna ustasa.

Narocito na funkcijama. Sve zapadni placenici i domaci izdajnici

Videćemo. Za sada ostajem prozapadnjak sa dobrim razlogom i argumentima.
Ne verujem da ću lako promeniti svoj stav. Ja ipak nisam suncokret.
Ali evo zbog tebe ću postaviti jednu lepu temu i u tvoju čast na neki način.:lol:

kojim razlogom? kojim argumentima?

Taj zapad zeli minijaturnu Srbiju. Preko Gruhonjica i njemu slicnih priprema teren za otimanje Vojvodine.

Sa druge strane Rusija zeli Veliku Srbiju.

Ako si Srbin - izbor je jasan. Na strani si onih koji su na srpskoj strani a ne na strani onih koji nam cepaju drzavu, proteruju narod, otimaju zemlju.

Имали сте оног изразито проусташког министра културе са муслиманским именом пре неколико година.

Back