Професор величао “чувеног генерала” Недића на РТС-у

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj al bundy si direktno sprdao sa patnjama koje su proživeli stvarni ljudi , osporavao je svedočenje o tome , vređao na seksualnoj osnovi , i nije banovan

Šta treba on da napiše da biste ga banovali?

Koja je granica do koje neki mogu ići?

Zašto nije banovan?

I da dodam na primitivan, sirov i surov način , ne u razmeni mišljenja ili stavova
Tvoje patnje kad si pregazila hladan
Rzav ,a oni mašu kamama ? :eek:
 
Od zadojenim patrijota radim majmune i zabavljam se..
Ti si od momenta likovanja nad kocentracionim logorima za srpsku djecu u NDH postao samo prazna ljuštura ljudskog oblika.
Kao takav, ne možeš nikoga napraviti majmunom, a da se raznim boleštinama možeš zabaviti, to si nesumnjivo dokazao.
 
Ti si od momenta likovanja nad kocentracionim logorima za srpsku djecu u NDH postao samo prazna ljuštura ljudskog oblika.
Kao takav, ne možeš nikoga napraviti majmunom, a da se raznim boleštinama možeš zabaviti, to si nesumnjivo dokazao.
Nemam se ja šta tebi dokazivati, ti si smijurija.

Samo nad budalama likujem...
 
Nemam se ja šta tebi dokazivati, ti si smijurija.

Samo nad budalama likujem...
Nemaš se što ni dokazivati, Jastrebarsko prijatelj djece, dovoljno si rekao.
Likuješ nad patnjama djece, to je najbolesniji nivo devijacije ljudske psihe, a meni zaista nije lijeno da to spomenem na svakom mjestu, gdje god se tvoja zvjerska njuška pojavi.
A kao što smo svjedoci, pojavila se i na ovoj temi.
 
Nemaš se što ni dokazivati, Jastrebarsko prijatelj djece, dovoljno si rekao.
Likuješ nad patnjama djece, to je najbolesniji nivo devijacije ljudske psihe, a meni zaista nije lijeno da to spomenem na svakom mjestu, gdje god se tvoja zvjerska njuška pojavi.
A kao što smo svjedoci, pojavila se i na ovoj temi.

Likuje nad zadojenim budalama..
Svaka sličnost sa tvojim likom i djelom je namjerna.
 
Dobro, Nedić nije bio antifašista ali je sačuvao Srbijance sudbine prekodrinskih Srba. Uz to Srbija je prihvatila stotine hiljada izbeglih Srba. Gde bi se sklonili da nije bilo Nedićeve Srbije? U Bugarsku ili Albaniju?
da navedem neke poznate nesrećnike...koji su kasnije pljunuli na Srbiju...Madlen Olbrajt...Vrnjačka Banja u kući Popćića ...Milan Kučan, negde po Srbiji
 
Poslednja izmena:
Nedic je radio za nazi partiju, bio je njihov radnik na terenu u Srbiji. Nedic kao kraljevski oficir to nije smio. Tog momenta, kad je to uradio, on je postao veleizdajnik i terorista.
Краљ и влада у Лондону су много већи издајници од Недића.
Недић нас је бранио од црвених терориста а краљ им је дао
легитимитет.
 
Eto sad znas zasto je Draza Mihajlovic jedna od najvecih svjetlosti u Srba, covjek koji nikada nije izdao casnu obavezu kraljevskog oficira, cak i kad je Kralj to trazio, ljudina, a Nedic je veleizdajnik i terorista.
Па како би Чича легализовао своје шпијуне без Недића?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top