profesor poznat po majici "hajde da ga merimo" napravio novi skandal: majka tvrdi da je davio đaka i rekao mu "hajde sad da mi popiš", nasrnuo i na

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.358

Profesor poznat po majici "HAJDE DA GA MERIMO" napravio novi skandal: Majka tvrdi da je davio đaka i rekao mu "Hajde sad da mi pop**iš", nasrnuo i na učenice​

J. M, profesor fizičkog vaspitanja u Medicinskoj školi na Zvezdari, gurao je, vređao i vikao na učenice druge godine zato što su se smejale i razgovarale tokom časa, tvrdi majka jedne učenice. Nije to bio prvi put da se profesor J. M. nedolično ponaša, a posle nasrtaja na učenice uhvatio je za vrat dečaka kom su lekari dijagnostikovali lakše povrede.

Jelena Radovanović
23.03.202309:47
Slušaj vest
Komentara47

Czok9kpTURBXy84YmUxNWFiNWQ1YWI4N2VjM2VlZTk0MzRiYzdjMmViZS5wbmeRkwLNBLAA3gABoTAF
FOTO: RTV PINK / SCREENSHOT
profesor fizičkog
Ovo za Republiku tvrdi J. P, majka jedne od učenica koja je bila žrtva profesorovog nedoličnog ponašanja. Međutim, i ranije su se učenice žalile da ih profesor J. M. pipa, ulazi u svlačionicu dok se presvlače, pa čak i da je jednoj od njih podizao majicu da proveri da li je zaista imala hiruršku intervenciju. Roditelji su se užasnuli i kada je profesor pre nekoliko godina nosio majicu s natpisom "Ajde da ga merimo".

Blic preporučuje
SLUČAJ BLUDNOG PROFESORA Nosio majicu sa natpisom "HAJDE DA GA MERIMO", dodirivao učenice i upadao im u svlačionicu
ŠKOLA I DALJE ĆUTI O BLUDNOM PROFESORU Nije se pojavio na času, a evo šta kaže zašto je nosio majicu sa natpisom "'AJDE DA GA MERIMO"
INCIDENT U BEOGRADSKOJ SREDNJOJ ŠKOLI Roditelji optužili profesora da maltretira i dodiruje devojčice, on u školu došao u majici sa SKANDALOZNIM NATPISOM

Poslat na obuku iz komunikacije​

Majka J. P. kaže da ne zna kome bi se više obratila s obzirom na to da škola ne reaguje adekvatno na pritužbe roditelja i trudi se da zataška slučaj napada na učenice.
- Strašno je sve što se događa, deca su imala čas fizičkog, a tri devojčice su zaboravile da ponesu opremu. Sedele su za vreme časa, pričale i smejale se, što je profesora, kako je i sam rekao, isprovociralo. Gurao ih je, vređao i govorio im reči koje nikako nisu primerene i ne želim da citiram. Poslao ih je na kraju kod direktorke, gde su deca objasnila šta se desilo - tvrdi ovaj majka.
Ona tvrdi i da da nadležni, umesto rešenja problema, pokušavaju sve da zataškaju.
- Ne želim da tolerišem takve stvari, pa sam se konsultovala s advokatom, koji me je posavetovao da zatražim sastanak s upravom škole. Održan je taj sastanak prevencije protiv nasilja, na kom učestvovalo njih 12, tu su bila stručna lica i profesori, među kojima i J. M. On je sve priznao, a čak je rekao da ne oseća krivicu jer su ga učenice isprovocirale - priča šokirana žena.

Ona kaže da joj je najstrašnije što je devojčicama izrečena usmena opomena razrednog starešine zbog nepoštovanja pravila škole i navodnog poniženja nastavnika, dok je profesor upućen na akreditovanu obuku na temu umeća komunikacije.

"Hoćeš da mi pop**iš"​

Prema rečima J. P, ovo nije bio poslednji slučaj nedoličnog ponašanja profesora.
- Drugi roditelji su mi ispričali da je nekoliko dana kasnije nasrnuo na dečaka kom je upala lopta u prostoriju u kojoj je sedeo profesor. A to što je mali ušao da uzme loptu profesora je iznerviralo, pa je nakon časa upao u svlačionicu, vikao na dečaka i uhvatio ga za ruku, pa za vrat. Rekao je detetu: "Hoćeš sad da mi pop**iš ku**c?!" - tvrdi ova majka i dodaje da je od drugih roditelja čula da je majka dečaka sve prijavila policiji.
Na pitanja koja je Republika poslao Medicinskoj školi na Zvezdari odgovore do zaključenja ovog broja nismo dobili.

Ulazio u svlačionicu bez kucanja​

Svedočenja roditelja o nedoličnom ponašanju profesora J. M. potiču još iz 2019, kada su ga optužili da je dodirivao učenice.
- Pipa ih dok rade vežbe, uleće bez kucanja u svlačionicu dok se presvlače - pisali su tada mediji.
Jedan od roditelja je tom prilikom naveo da sve učenice trećeg razreda imaju problema s njim.
- Jednom je na čas došao u majici s natpisom "Ajde da ga merimo". To je zaista velika sramota - rekao je otac učenice.

Proveravao hirurški rez​

D. P, majka učenice, ispričala je ranije za medije da je njena ćerka imala hiruršku intervenciju i donela opravdanje da je oslobođena fizičkog.
- Profesor joj je pred drugim devojčicama podigao majicu da proveri da li ima ranu od reza. On nije merodavan to da gleda! Posle nekog vremena opet joj je podigao majicu da bi video u kakvom je stanju ožiljak - ispričala je tada majka devojčice.
Ona je naglasila da je škola bila obaveštena, ali da ništa nije preduzeto.
(Republika)

https://www.blic.rs/vesti/beograd/n...poznatog-po-majici-hajde-da-ga-merimo/xdwmg1e

Брука и срамота!!!

Коме родитељи шаљу своју децу на образовање и васпитање!!!

Кад већ надлежни у школама не раде свој посао, добро је да имамо медије захваљујући којима ће овакви људи бити уклоњени из школа. За почетак, морала би да падне једна суспензија!!!


Очекујем да се јаве појединке и појединци на овом потфоруму који ће рећи:"па..добро..он је само појединац, не можемо због тога да прозивамо све просветне раднике",

па ипак, исте те форумашице кад прозивају родитеље за лоше стање у просвети, не кажу "то су поједини родитељи и поједини ђаци, то су само инциденти" (као што би могла да каже да је овај просветни радник само појединац и инцидент.

Може и да каже, кад крене рафално по родитељима, да ипак није мислила на све родитеље, мислила је на појединце, али се лоше изразила


Јавност мора да реагује на овакво малтретирање ученика. Родитељи су и више него толерантни, али да се неко овако понаша, ово је за отказ. Овакав човек не може да ради са децом. А ко зна колико има оваквих примера, можда не увек овако екстремних, али малтретирање деце од стране наставника није тако ретка поајва, већ се ретко јавља у медијима.
 
Ti sto predaju fizicko su nekako oduvek bili poznati po svojevrsnim biserima tarzanijade... Neko bi rekao profesionalna deformacija.
Ja mislim da ih je oduvek sibao kompleks sto tripuju da nisu u istom rangu s drugim nastavnim kolektivom, koji se navodno vise uvazava. ;)
Slicno i sa nastavnicima OTO-a... Samo sto fize skakucu s decurlijom ko majmuni, sto ce reci aktivni su, a ovi tehnicarci se dosadjuju sedeci ceo cas dok deca seku sper plocu itd... Drugim recima, sindrom "viska"... Eh, kleti ruski "suvisni covek", sta bi Ljermontov na to rekao... :cool: :lol:
 
Нема реда док не почне деветка да ради .

Мора да се поступа у складу са прописима.

Прво суспензија.

Па отказ.

Јадна деца.

А јадни и родитељи који морају да трпе оваквог просветног радника.
 
Мора да се поступа у складу са прописима.

Прво суспензија.

Па отказ.

Јадна деца.

А јадни и родитељи који морају да трпе оваквог просветног радника.

Убациш закон да мож' да ради дуга деветка... и готова ствар ....

Јел'добро за Американце .. Јес'-- Што је добро за њи' добро је и за Србе
 
Убациш закон да мож' да ради дуга деветка... и готова ствар ....

Јел'добро за Американце .. Јес'-- Што је добро за њи' добро је и за Србе

Да. Може то да се уведе под неки контекст "заштите породице од насилника".

Мсм..замисли...пошаљеш дете у школу, мислиш да је тамо сигурно, а оно свашта доживљава. И како дете да се одбрани од оваквог манијака? Он није случајни пролазник, већ наставник. Треба да има ауторитет, али и да штити децу, а не да их малтретира.

Колико деце од срамоте није хтело никоме да каже шта доживљавају од њега? Или би можда мислили да им не би нико веровао. Или, једноставно, не би умели да се изразе и опишу шта доживљавају.
 
Да. Може то да се уведе под неки контекст "заштите породице од насилника".

Мсм..замисли...пошаљеш дете у школу, мислиш да је тамо сигурно, а оно свашта доживљава. И како дете да се одбрани од оваквог манијака? Он није случајни пролазник, већ наставник. Треба да има ауторитет, али и да штити децу, а не да их малтретира.

Колико деце од срамоте није хтело никоме да каже шта доживљавају од њега? Или би можда мислили да им не би нико веровао. Или, једноставно, не би умели да се изразе и опишу шта доживљавају.

Може и фосне.. Чамове .. Обликоване ...а може и цепаницом

Ето .. Хумано ..

Може и бизнис да се покрене ...
 
Ti sto predaju fizicko su nekako oduvek bili poznati po svojevrsnim biserima tarzanijade... Neko bi rekao profesionalna deformacija.
Ja mislim da ih je oduvek sibao kompleks sto tripuju da nisu u istom rangu s drugim nastavnim kolektivom, koji se navodno vise uvazava. ;)
Slicno i sa nastavnicima OTO-a... Samo sto fize skakucu s decurlijom ko majmuni, sto ce reci aktivni su, a ovi tehnicarci se dosadjuju sedeci ceo cas dok deca seku sper plocu itd... Drugim recima, sindrom "viska"... Eh, kleti ruski "suvisni covek", sta bi Ljermontov na to rekao... :cool: :lol:
fiskultura i oto su vazniji od svih predmeta zajedno
 
fiskultura i oto su vazniji od svih predmeta zajedno

Јесу, али у колективу једне школе, велика већина запослених не размишља тако.

Колектив размишља тако што мисли да су наставница хемије и биологије и професор географије 'телектуалци, а наставници фискултуре и ОТО-а - физикалци шљакери. Нешто мало изнад домара тј. "чикице".
 
Јесу, али у колективу једне школе, велика већина запослених не размишља тако.

Колектив размишља тако што мисли да су наставница хемије и биологије и професор географије 'телектуалци, а наставници фискултуре и ОТО-а - физикалци шљакери. Нешто мало изнад домара тј. "чикице".
velika vecina zaposlenih uopste i ne razmislja, sto nije uopste ni cudno
jer samo prenose znanje koje je njima preneseno bez ikakvih upitnika i multidisciplinarnog pristupa
obicna surova indoktrinacija.
prenosenje neupotrebljivog znanja i informacija bez ikakvog uporista u zdravom razumu i najvecim delom bez ikakve primene u realnom zivotu.

sistem koji je stvoren da od ljudi pravi robove odnosno korisne idiote koji postuju nametnute autoritete

stoga je normalno da svako od tih zaposlenih tockica u mehanizmu dozivljava sebe kao najbitnijeg..

sreca je da ljudi pocinju da provaljuju da je taj sistem truo i uskoro ce biti odbacen
 
Да. Може то да се уведе под неки контекст "заштите породице од насилника".

Мсм..замисли...пошаљеш дете у школу, мислиш да је тамо сигурно, а оно свашта доживљава. И како дете да се одбрани од оваквог манијака? Он није случајни пролазник, већ наставник. Треба да има ауторитет, али и да штити децу, а не да их малтретира.

Колико деце од срамоте није хтело никоме да каже шта доживљавају од њега? Или би можда мислили да им не би нико веровао. Или, једноставно, не би умели да се изразе и опишу шта доживљавају.
slicno sa doktorima...na primer hirurg..kod merne radi hirurg, koga su optuzivali za ucenjivanja, bio i dva puta suspendovan i opet ga vracali na posao...nista mu ne mozes
 
Јесу, али у колективу једне школе, велика већина запослених не размишља тако.

Колектив размишља тако што мисли да су наставница хемије и биологије и професор географије 'телектуалци, а наставници фискултуре и ОТО-а - физикалци шљакери. Нешто мало изнад домара тј. "чикице".

Ма дааај .. све математичарке и хемичарке ... се трп&%#%#%& .. са физикалцима
 
Imajte na umu da novinari nemaju sve informacije i da plasiraju neproverene vesti.

Да, немају, па ипак пишемо и кад немамо све информације.

Нпр. пре пар дана је отворена тема

https://forum.krstarica.com/threads...ici-otac-podneo-prijavu.969682/#post-46652222

Е, сад, упоредимо ове две теме. У овој теми је новинар извршио истраживање, имамо сведочења, слику професора са мајицом, те имамо солидан број утврђених чињеница, наравно, не све. И ок, у праву си, новинари немају све информације, те морамо писати са резервом.

А на оној другој теми немамо ништа од тога, само један твит наставника, па те молим да нам линкујеш твоју поруку са те теме где кажеш "немамо овде на теми ништа од информација".
 
Ма дааај .. све математичарке и хемичарке ... се трп&%#%#%& .. са физикалцима

Да.

Те феминисткиње се ненормално ложе на мушкарце који су сировине.

Само...то никад неће да признају.
 
Imajte na umu da novinari nemaju sve informacije i da plasiraju neproverene vesti.
Nekako mi dođe da poverujem u ovu informaciju.
Fiskulturnici često sprovode teror ne samo nad đacima, nego i nad kolegama, pa i nad direktorima.
Srećom, većina su normalni ljudi, za primer, ali pojedine sirovinčine ih dovode na loš glas.
 
Da,samo što novine hoće da izostave npr. kada se učenik ponaša neprimereno nego akcenat stave na nastavnika pa ispadne da se incident desio ničim izazvan (ne opravdavam incident).
Tamo gde su nastavnici "opičeni" sirovine, osvetoljubivi, deca sebi ne daju previše slobode.
Malo je učenika koji će kod takvih nastavnika napraviti "incident".
 
Da,samo što novine hoće da izostave npr. kada se učenik ponaša neprimereno nego akcenat stave na nastavnika pa ispadne da se incident desio ničim izazvan (ne opravdavam incident).

Ма, сигурно је био изазван.

Тако исто причамо и за жртве силовања.

Носиле кратке 'аљине, па изазивале силоватеља.
 
Tamo gde su nastavnici "opičeni" sirovine, osvetoljubivi, deca sebi ne daju previše slobode.
Malo je učenika koji će kod takvih nastavnika napraviti "incident".
Veruj mi,umeju učenici da se "organizuju" da pakuju takvim nastavnicima. Znam. Svedočim.
 
Ма, сигурно је био изазван.

Тако исто причамо и за жртве силовања.

Носиле кратке 'аљине, па изазивале силоватеља.
Ne. Rekoh da ne opravdavam,ali,jedno veliko ALI - umeju deca da manipulišu.
 
Ма, сигурно је био изазван.

Тако исто причамо и за жртве силовања.

Носиле кратке 'аљине, па изазивале силоватеља.
A možda i nije bilo fizičkog kontakta,samo što to novine neće napisati.
Mislim,znam da deluje čudno,ali nešto znam konkretno o ovome ali ne mogu javno da pričam ni pišem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top