Quantcast

Profesor ne savetuje letovanje u Crnoj Gori i Hrvatskoj: Grčka najbezbednija

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.966

LUSJE

Legenda
Poruka
65.636
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:801644-SRAMNA-OBJAVA-CRNOGORSKOG-GLUMCA-Srbi-su-izdajice-poturice-smecari-FOTO

Напади на Србе у Милонегру се дешавају на дневној бази ! То је резултат србофобије директно оркестриране од стране председништва и владе Милонегра.
Posle ovoga samo budala moze u C.G. Da im platis da te maltretiraju i ponizavaju..To sto je rekao glumac vecina misli.

Idealno bi bilo da platimo a da ne idemo.
Bolje ici u Hrvatsku.I pre se znalo koji delovi Hrvatske su rizicni
U ostalim delovima nema problema

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
7.240
Posle ovoga samo budala moze u C.G. Da im platis da te maltretiraju i ponizavaju..To sto je rekao glumac vecina misli.

Idealno bi bilo da platimo a da ne idemo.
Bolje ici u Hrvatsku.I pre se znalo koji delovi Hrvatske su rizicni
U ostalim delovima nema problema
Ja imam totalno drugacija iskustva.
Radim sa dosta Hrvata,zvali su me i u Split,i na ostrva u goste,ne bih otisao (bar jos 50god) tamo,da krijem auto ili naglasak kad vidim svakog celavog navijaca...neka hvala.
U Crnu Goru (Budva,Becici,Petrovac) idem iz licnih razloga,i sa lokalnim ljudima NIKAD nisam imao neprijatnosti,jedino su bili drski (ponekad) konobari iz Srbije,i skoro sam umalo udario jednog zidara (po naglasku bih rekao da je iz okoline Vranja,ali nebitno,iz Juzne Srbije) zato sto je vrlo nepristojno i navalentno dobacivao,a nije mene video da izlazim za zenom iz prodavnice.A on ono klasicno nase,sedi ispred radnje i cirka pivo.
Crnogorci su bili iglavnom jako ljubazni,ili bar rezervisani,nisam primetio ni mrvu mrznje ili prezira,nisu mi lupali auto koji sam ostavljao gde ima mesta,nisu mi svirali ili psovali nista vise nego ostalima u saobracaju...itd.A meni blizak covek je radio u Cetinju,i za dva meseca ja prezadovoljan kako su se odnosili prema njemu,cak se i sprijateljio sa nekima,zovu ga ponovo da se vrati tamo.

LUSJE

Legenda
Poruka
65.636
Ja imam neprijatna iskustva iz C.G u vreme kad sam bila mlada devojka i zato ne idem tamo.Vredjanje je bili obostrano na nacionalnoj osnovi i to izmedju muskaraca i mene.Govorim o vremenu od pre 25 godina.Vec tad su bili spremni za sve ovo i pikirali beogradske vikendice.Sa zenama nisam imala problem.Zato idem u GR.Hrvatska i Kupari su cisto zal za nekim lepim vremenom

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.052
Не ценим, то су чињенице. У Хрватској само у последњих пар недеља десило се више напада на српске сезонске раднике. Ти напади су честа појава сваке године. Са друге стране у Милонегру власт промовише антисрпску хистерију где државни чиновници позивају на нападе, спаљивање српских цркава и протеривање српског становништва. Као што су и дуги коментатори назначили довољне су и мале непријатности да униште одмор. Не мора само неко да разбија главе.
nisu tako česta jer ljudi tamo odlaze nekako tiho i često im bude skroz OK da ne kažem lepo :sad2: kad sam se vozila busem prošle god nije bio prazan
e onda se tu ipak nešto dogodi i onda neki to jedva dočekaju i mašu time. ali mislim da su oni na moru orijentisani na taj svoj posao, bude im i drago što dolaze ljudi iz srbije vs nemci i istočna evropa na neki način, sad da li im je drago a vole i da uzmu pare :D
primorski mentalitet je nekako spec. a u grčkoj ne znam koliko to primetiš jer su srbi orijentisani jedni na druge a ovi te služe a ti si srećan što si zahebo hrvatsku a ev. i crnu goru i manje se baviš grcima nekako su odmah lepi
mada neka mesta na hrv. primorju nekako ima više šahovnica a negde je to ok
da si kao na oprezu pa jesi al opet ne desi se i ništa.
produvati glavu

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.052
Ne znam koliko ce se bilo kome svideti, ali u Hrvatsku zaista nemam nameru da idem, iz samo jednog razloga , ne zelim da se osecam neprijatno i da se okrecem ili strepim da li ce mi neko nesto dobaciti ili prici i reci da imam 24 h da napustim Hrvatsku..
nama se pokvario auto u slavoniji :sad2: došao majstor šleper sve, popravio, nikakve insinuacije
tako da možda su te situacije moguće ali sigurno je da nisu obavezne al dobro svako ima svoje neke slike
/
ako se ide pogrešno glupo je ako se ide dobro onda je ok
?

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.055
nama se pokvario auto u slavoniji :sad2: došao majstor šleper sve, popravio, nikakve insinuacije
tako da možda su te situacije moguće ali sigurno je da nisu obavezne al dobro svako ima svoje neke slike
/
ako se ide pogrešno glupo je ako se ide dobro onda je ok
?
Naravno da nisu obavezne. Ali vrlo često jedno loše iskustvo će da ti pokvari sve dobro na tom odmoru i verovatno će ti ostati u memoriji duže, a na nekim mestima a tu pre svega mislim na Hrvatsku verovatnoća doživljavanja takvih iskustava rapidno raste naročito u pojedinim delovima. Džaba i 99/100 sjajnih ljudi kada odmor treba da provedeš razmišljajući da li ćeš naleteti na tog jednog "navijača" ili neku drugu grupaciju koja se identifikuje sa teškom srbofobijom i zbog kojeg ćeš doživeti neku traumu na letovanju, pri tom ne mislim samo na neki fizički nasrtaj ili oštećenje imovine što je već extrem, nego i na verbalne napade i uopšte neprijatno ophođenje koji su na svoj način opet traume a niko ih u javnosti i ne registruje.
Na odmor ideš da se ratosiljaš stresa i napetosti svake vrste, to je suština istog i zbog toga sve potencijalne okolnosti koje me odaljavaju od tog cilja želim da minimalizujem tj verovatnoću njihovih dešavanja izborom destinacije.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
121.052
Naravno da nisu obavezne. Ali vrlo često jedno loše iskustvo će da ti pokvari sve dobro na tom odmoru i verovatno će ti ostati u memoriji duže, a na nekim mestima a tu pre svega mislim na Hrvatsku verovatnoća doživljavanja takvih iskustava rapidno raste naročito u pojedinim delovima. Džaba i 99/100 sjajnih ljudi kada odmor treba da provedeš razmišljajući da li ćeš naleteti na tog jednog "navijača" ili neku drugu grupaciju koja se identifikuje sa teškom srbofobijom i zbog kojeg ćeš doživeti neku traumu na letovanju, pri tom ne mislim samo na neki fizički nasrtaj ili oštećenje imovine što je već extrem, nego i na verbalne napade i uopšte neprijatno ophođenje koji su na svoj način opet traume a niko ih u javnosti i ne registruje.
Na odmor ideš da se ratosiljaš stresa i napetosti svake vrste, to je suština istog i zbog toga sve potencijalne okolnosti koje me odaljavaju od tog cilja želim da minimalizujem tj verovatnoću njihovih dešavanja izborom destinacije.
nisam naišla na neprijatno ophođenje verbalno, ili možda jednom :think: čak im često bude i cool što su ljudi odavde došli mada to nije dovoljno da ih impresioniraš jer su to primorci... njima tu prođe milion ljudi... drugo mislim da nekad više vole balkance nego EU ludake ;)
al mislim da vredi naći neku kombinaciju i otići tamo... kao neka si manjina i more je samo tvoje :P
ne mora sad al nekad
da treba neki pancir da se stavi pa ok treba, al treba i za grčku samo tamo je pancir za masovno srpsko letovalište ;)

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.966
https://www.vijesti.me/vijesti/ekonomija/dio-medija-u-srbiji-i-ovog-ljeta-zeli-da-predstavi-crnu-goru-kao-nepozeljno-mjesto-za-odmor

“Pogledajte kroz istoriju i shvatićete, da ne bih elaborirao, da me ne bi tumačili pogrešno. Ali, od oficijalnih struktura iz Srbije u posljednjih 140 godina ništa dobro nijesmo ni čuli, ni viđeli. To je apsolutno na fonu toga, što gore nama, to vazda njima bolje. Ja to ne mogu da shvatim. Na to ne treba obraćati pažnju, jer iz godinu u godinu ne mogu reći da raste broj turista iz Srbije, ali ostaje na istom nivou, koji je značajan. Oni znaju da su u Crnu Goru uvijek dobrodošli, jer dolaze kod rođaka, prijatelja, drugova... Vazda nam dobro dolazili, a mi ćemo biti dobri domaćini“

Пазите коментар ове креатуре, јадна и напаћена Црна Гора се напада 140 година хахахаха. Боље да је заокружио на 1000. Елем и поред њихове арогантности и неких бедних покушаја да таргетирају туристе из западне Европе и од Милогоре направе лукс дестинацију и даље зависе од туриста из Србије. То је чињеница и оно ругло од града који називају Будва је и направљено пре свега због туриста из Србије. Само очекују да и поред њиховог бахатог понашања људи занемаре то и да и даље долазе. Заправо они би најрадије да им се само пошаље новац а да људи не прелазе границу.

Opsednuta vedrina

Primećen član
Poruka
1.000
I taman kad odlučiš da je najbezbednije da letuješ u Grčkoj, da su tamo najljubazniji i politički neostrašćeni ljudi, podigne se olujčina na Halkidikiju, zapreti majka priroda i napravi haos po plažama. I stradaju nedužni ljudi...:(
Živimo u nebezbednom svetu...niko više nigde ne može da nam garantuje bezbednost.:(

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
19.797
mislim da je profesor u pravu
ne mozes uci u jadransko more u montenegru a da ne sretnes neko gofno kako mrtvo ladno pliva uz tebe

nedavno im se pokvarila talijanska masina za preciscavanje pa je 1500 ljudi bilo zatvoreno dva dana u sobama hotela jer su se fekalije izlivale po ulici i nije moglo da se dise od smrada
znaci nenormalna ekipa koja u 21veku ne ume da izadje na kraj sa svojim minulim radom nego ga uz plivanje nudi turistima kao atrakciju
zao mi je svih onih beogradjana koji u montenegru imaju kuce
ako nadjem link dodacu a mozete i sami da se uverite u verodostojnost mog teksta ako izguglate