Profesor iz Beograda proveo šest sati sa 2.000 antivaksera

namerno si pogresno spelovao njegovo prezime, poznat covek cim mu je 2000 antIvaksEra doslo na poklonjenje, GURU :zcepanje:
PROGRAMIRANOG CELIJSKOG UMIRANJA. APOPTOZE, ja da sam znao da samo sa tim sazznanjem mogui da budem guru, ... uh kako sam se ispalio, mogao sam i ja da imam 2000 antivaksera poklonika

Ево баш сам се потрудио и нашао сам да је човек Фејсбук звезда у настајању. Оно јесте да је већ прошло тринаест година,

али не постаје се звезда преко ноћи.

https://www.facebook.com/groups/45812109187/about
 
a bap bitna profesija?

ja primetio stalnomiđa hleba, znači ni pekari se ne razboljevaju

neverovatan je entuzijazam prvo preplašenih pa zatim pogrešno "edukovanih" koji ne znaju kako da namaknu 1000 dinara ali zato imaju nepokolebljivo mišljenje iz oblasti mikrobiologije diplomirane na Google Search
a vakseru su obrazovani do moga :lol:
obrazovani na nivou nadnice koju dobiju za trol sa vec pripremljenim demagoskim odgovorima na sva moguca pitanja
 
bolje ti meni odgovori koliko se buudala samopriučenih javi lekaru kad "prepoznaju prehladu" ili "sinuse" kod sebe?

Mudro šmrkću i idu medj narod jer eto nisu oni krivi "što je njih neko zarazio"
Ni jedan.
Moro bi se informirat o znacenju termina pre nego sto ih upotrsbis.

.... i pripremi divizmu


.... i gusciju mast....

Moze da ti pomogne
 
Prvo rekli jedna, pa dve, pa tri, pa cetiri... pa svake godine po dve. A jos kad ti ponude od 5 vrste pa kazu biraj pa to ne kaze ni automehanicar kad odes da popravis kola. Uzas...
to će biti nešto uobičajeno...tri za koronu...dve za pegavi tifus...jedna za hiv...tri za grip
U Srbiji, preko radim samo. I to nista ne menja u mom odnosu prema Srbiji i Srbima, iako smo takvi kakvi smo ja i dalje imam srpski pasos i necu ga menjati.
nisi me razumeo...nisam u toku, kako je u drugim državama...živim i radim u Srbiji, pa tako gledam na koronu...na vučića i ove buljaše od lekara i ostalih hohštaplera
 
Jedini Mrka fasovo od politicara
ne mislim generalno kod nas,ali zaista nisam cuo da je neki politicar ministar u vladi,visokorangiran u stranci,...bilo gde u EU i SAD zavrsio na intezivnoj,ne mora da rikne.Navodno bilo je zarazenih, ali sve je to bilo trt-mrt pet dana.Mene dobra stara gripa slomi na pet dana ,dok oni navodno zarazeni izlaze pred kamere nakon nedelju dana. Interesantno :think:
 
ne mislim generalno kod nas,ali zaista nisam cuo da je neki politicar ministar u vladi,visokorangiran u stranci,...bilo gde u EU i SAD zavrsio na intezivnoj,ne mora da rikne.Navodno bilo je zarazenih, ali sve je to bilo trt-mrt pet dana.Mene dobra stara gripa slomi na pet dana ,dok oni navodno zarazeni izlaze pred kamere nakon nedelju dana. Interesantno :think:
Boris Dzonson, mart 2020. Intenzivna nega na kiseoniku.
 
da li to onda znaci da su nestorovic i ostali doktori antivakseri
nepismeni i ne znaju svoju struku,
kako mene da ubede da verujem jednima ili drugima,
kad ce oboje da tvrde da oni znaju a ja ne znam materiju,
zasto se ne napravi jedan tv duel,
moze on twiterasima da prica svasta,
al ajde nek to prica nestorovicu
Несторовић је неколико пута нагласио да жели дуел са неким од њих али се нико није усудио.
Да озбиљно седну и расправе. Али нису хтели. Као што ни наш вођа ни са ким не улази у дуел, увек наступа сам :lol:
 
Несторовић је неколико пута нагласио да жели дуел са неким од њих али се нико није усудио.
Да озбиљно седну и расправе. Али нису хтели. Као што ни наш вођа ни са ким не улази у дуел, увек наступа сам :lol:
prvi deo potpisujem,
drugi, naravno ne:mrgreen:
 

Back
Top