Profesor dr: Mila Alečković i psihopatologija ljudskog društa

To je jedino od psihologije sto je naucila, a filozofija joj je onaj deo koji lupa.
Čovek ne mora da bude ni psiholog, ni filozof da bi mogao da imenuje sve one svetske maloumnike i psihopate, kao i one koji ih brane i pomažu im da unište svet, jer to može da se vidi i zna samo jednim pogledom kroz prozor. Jer oni tu svoj paranoju svugde javno demonstriraju, praktikuju i ni od koga je ne kriju.
 
Ne znam o čemu se radi jer ne znam ništa o njoj ali znam da to nije nikakav njen izum, to postoji i inače, ako je to bila poenta uopšte
poenta je da nisam cula pre toga, jer mi to nije bilo potrebno, niti interesovalo..ali logicki zvuci dobro kao i kad ti kazu setaj po prirodi ako si nervozan..bolje nego da pijes lekove neke..
 
Čovek ne mora da bude ni psiholog, ni filozof da bi mogao da imenuje sve one svetske maloumnike i psihopate, kao i one koji ih brane i pomažu im da unište svet, jer to može da se vidi i zna samo jednim pogledom kroz prozor. Jer oni tu svoj paranoju svugde javno demonstriraju, praktikuju i ni od koga je ne kriju.
Ne mora ljubo, osim ako mu je jedina preferenca to sto je negde, nekako postao dr. psihologije i negde u nekom selu u francuskoj drzao predavanje....o borbi francuza protiv vlasti.
Bruka je sto se predstavlja kao srpska elita na placeni interviju kod neke novoosnovane "patriotske" "informativne" licne predstave.
 
Ne mora ljubo, osim ako mu je jedina preferenca to sto je negde, nekako postao dr. psihologije i negde u nekom selu u francuskoj drzao predavanje....o borbi francuza protiv vlasti.
Pa, za Milu nije jedina preferenca to njeno dr, psihologije koja je opravdava da se pobuni protiv svetskih pshopata koje maltretiraju svet. Jer u svetu postoji jako mnogo ljudi sa preferencom dr, psihologije, kojima ni na pamet ne pada da se suprostave tim svetskim psihoparama, što podrazumeva da Milinu ličnost krase i neke druge ljudske osobine, na primer, humanost.
Bruka je sto se predstavlja kao srpska elita na placeni interviju kod neke novoosnovane "patriotske" "informativne" licne predstave.
Zašto bi to za Milu bilo bruka da se pojavljuje na alternativnim srpskim medijima, kad ona jeste Srpkinja, kojojoj ne dozvoljavaju da na srpskim mas-medijima govori protiv onih koji te medije drže pod svojom kontrolom. A koji su jedina srpska bruka, jer su krivi za sve ono što Mila osuđuje kao loše, ne samo u Srbiji, već i u celom svetu.
 
Pa, za Milu nije jedina preferenca to njeno dr, psihologije koja je opravdava da se pobuni protiv svetskih pshopata koje maltretiraju svet. Jer u svetu postoji jako mnogo ljudi sa preferencom dr, psihologije, kojima ni na pamet ne pada da se suprostave tim svetskim psihoparama, što podrazumeva da Milinu ličnost krase i neke druge ljudske osobine, na primer, humanost.

Zašto bi to za Milu bilo bruka da se pojavljuje na alternativnim srpskim medijima, kad ona jeste Srpkinja, kojojoj ne dozvoljavaju da na srpskim mas-medijima govori protiv onih koji te medije drže pod svojom kontrolom. A koji su jedina srpska bruka, jer su krivi za sve ono što Mila osuđuje kao loše, ne samo u Srbiji, već i u celom svetu.
Pa to i jeste poenta izdaje...."svet ne valja, ali je svet Srbija" sto to ne radi na svetskim medijima, ako ne moze na srpskim, sto je ionako laz....
 
Pa to i jeste poenta izdaje...."svet ne valja, ali je svet Srbija" sto to ne radi na svetskim medijima, ako ne moze na srpskim, sto je ionako laz....
Šta tebi ovde smeta?

Ako je "duboka držva" skup psihopata koji su rešili da unište svet, uz pomoć političkih predstavnika svetskih državnih sistema i ako je psihopatska "duboka država" i njeni svetski politički pomagači glavni predmet Miline psihoanalize i dijagnostike koju ona iznosi na svetlo dana, nebitno preko kojih i čijih medija, onda jedini kojima ta Milina djagnoza može da smeta, su isključivo oni na koje se ta dijagnoza odnosi. A to zasigurno nisu svetske, pa ni srpske široke narodne mase koje "duboka država" želi da istrebi i uništi.
 
Poslednja izmena:
Prosto je ljupche, smeta mi zamena teza u njenom "nadahnutom" govoru, gde srpsku vlast postavlja na mesto svetskih mocnika koje ne voli. A posto je slusaju francuzi, amerikanci i englezi jasno je da prica iskljucivo o njihovim vlastima. Zato je i dosla na srpski medijski prostor, da bi je svi razumeli u svetu.
Lepo zena istice da joj je zabranjeno javno istupanje u Francuskoj, pa je malo svratila da se Francuzima obrati na strucnom Srpskom jeziku.
Verovatno joj ne smeta pljuvacina po srbiji, posto je drzavljanka Francuske i nije joj preporuceno da se umesa u srpsku unutrasnju politiku. Naravno, ne smeta joj "greska" 5. oktobra, jer ne polaze racune savesti srpskom narodu.
 
Prosto je ljupche, smeta mi zamena teza u njenom "nadahnutom" govoru, gde srpsku vlast postavlja na mesto svetskih mocnika koje ne voli.
To je, po meni, OK. To tako i jeste. Što bi srpska vlast bila bolja od vlasti svetskih moćnika kad su sve svetske vlasti, pa i srpska, po naredbi "duboke drževe" uzrokovale agendu i izvršile pomor svetskog stanovništva, pa i srpskog. Plus prodaja i trgovna 6000 srpske dece o kojoj srpska vlast ćuti. Ja ne shvatam šta bi ti hteo - da Mila osuđuje svetske vlasti, a srpsku hvali? Ja stalno u svim mojim postovima objašnjavam da su svetske političke i verske institucije i viđe uzrokovale sva svetska zla tokom cele ljudske istorije i da su danas dovele svet na ivicu uništenja i ne shvatam zašto bi iko osuđivao nekoga, u ovom slučaju Milu, koja se usuđuje da svetske moćnike osuđuje, nazivajući ih ludacima i monstrumima. Po osnovnom Zakonu prirede - Zakonu harmonije i dobra - po kojem je sagrađen ceo Svemir, svetske političke i verske institucije nisu u skladu sa tim Zakonom i pod hitno ih se trebamo rešiti, ako ne želomo da svet ne propadne. Te institucije i vođe treba pod hitno kao nepotrebne i po ceo svett opasne i ptetne, ukinuti. Pllitičke institucije i političku podelu sveta treba potpuno ukinuti i napraviti jedinstvenu svetsku ekonomsku uniju. A verske podele sveta i verskih institucija, kao drugog velikog uzročnika svetskih zala se možemo rešiti njihovim ujedinjenjem u jednu svetsku religiju, koja bi u svom temelju imala ZAKON POSTOJANJA i njegov princip HARMONIJE I DOBRA, koja bi brinula o jedinstvenom svetskom moralu i obrazovanju svetskih masa u skladu sa tim moralom. To je od uvek i trebalo da bude osnovni zadatak svih svetskih religija koji one nikada nisu izvršile. Na koji način ta jedinstvena svetska religijska institucija više i ne bi bila verska, već naučno obrazovna - AKADEMIJA - jer Zakon postojanja nije ni filozofija, ni ideologija, ni vera, ni politika, već iskustveno proverljiva i do karaja logički utemeljena i objašnjiva PRIRODNA NAUKA. Nauka o TROJEDNOJ SSVESTI (BOGU) i njenih sedam fizičkih i prihičkih sposobnosti i radnji, kao osnovnoj prirodnoj sili i pojavi, sem koje ničeg drugog nema. Nauka o Svesti (Bogu) i principu jedinstva sveta, uzajamnog pomaganja, ljubavi pravednosti harmoniji i dobru, je osnovna i glavna prirodna nauka.

I zbog toga svaka čast MIli Alečković što se usudila i tako hrabro osudila sve večite uzročnike svih svetskih zala. I za mene je neverovatno da iko može da nađe za shodno da je zbog toga kritikuje i osuđuje.
Verovatno joj ne smeta pljuvacina po srbiji, posto je drzavljanka Francuske i nije joj preporuceno da se umesa u srpsku unutrasnju politiku. Naravno, ne smeta joj "greska" 5. oktobra, jer ne polaze racune savesti srpskom narodu.
Želiš reći da se srpski narod usrećio time što je"5 oktobra" jedan loš politički lidler otišao sa vlasti, a došao drugi, bolji, kojeg ne treba kritikovati? Tu se ništa drugo nije desilo do "sjašio Kurta, a uzjašio Murta".

Uopšte nije bitno ko je lider bilo kojeg državnog svetskog političkog sistema s obzirom da je za narod svaki svetski državni politički sistem loš i nepotreban i da bi svi narodi sveta bez svojih glomaznih i veoma skupih, eksploatatorskih državnih političkih sistema i njihovih odbrambenih mehanizama, koji već hiljadama godina prave probleme u svetu i uzrokuju siromaštvo i smrt, bio mnooogo...mnooogo srećniji i napredniji. I ako ih se svet što pre ne oslobodi, zasigurno će da odvedu svet u propast. Mila Alečković koja ih osuđuje je anđeo spasa. I to je malo što ih samo osuđuje. Trba da objašnjava i zahteva njihovo potpuno uklanjaje sa svetske scene. Zar je potrebno da unište ceo svet da bi svet shvatio da mu ne trebaju?
 
To je, po meni, OK. To tako i jeste. Što bi srpska vlast bila bolja od vlasti svetskih moćnika kad su sve svetske vlasti, pa i srpska, po naredbi "duboke drževe" uzrokovale agendu i izvršile pomor svetskog stanovništva, pa i srpskog. Plus prodaja i trgovna 6000 srpske dece o kojoj srpska vlast ćuti. Ja ne shvatam šta bi ti hteo - da Mila osuđuje svetske vlasti, a srpsku hvali? Ja stalno u svim mojim postovima objašnjavam da su svetske političke i verske institucije i viđe uzrokovale sva svetska zla tokom cele ljudske istorije i da su danas dovele svet na ivicu uništenja i ne shvatam zašto bi iko osuđivao nekoga, u ovom slučaju Milu, koja se usuđuje da svetske moćnike osuđuje, nazivajući ih ludacima i monstrumima. Po osnovnom Zakonu prirede - Zakonu harmonije i dobra - po kojem je sagrađen ceo Svemir, svetske političke i verske institucije nisu u skladu sa tim Zakonom i pod hitno ih se trebamo rešiti, ako ne želomo da svet ne propadne. Te institucije i vođe treba pod hitno kao nepotrebne i po ceo svett opasne i ptetne, ukinuti. Pllitičke institucije i političku podelu sveta treba potpuno ukinuti i napraviti jedinstvenu svetsku ekonomsku uniju. A verske podele sveta i verskih institucija, kao drugog velikog uzročnika svetskih zala se možemo rešiti njihovim ujedinjenjem u jednu svetsku religiju, koja bi u svom temelju imala ZAKON POSTOJANJA i njegov princip HARMONIJE I DOBRA, koja bi brinula o jedinstvenom svetskom moralu i obrazovanju svetskih masa u skladu sa tim moralom. To je od uvek i trebalo da bude osnovni zadatak svih svetskih religija koji one nikada nisu izvršile. Na koji način ta jedinstvena svetska religijska institucija više i ne bi bila verska, već naučno obrazovna - AKADEMIJA - jer Zakon postojanja nije ni filozofija, ni ideologija, ni vera, ni politika, već iskustveno proverljiva i do karaja logički utemeljena i objašnjiva PRIRODNA NAUKA. Nauka o TROJEDNOJ SSVESTI (BOGU) i njenih sedam fizičkih i prihičkih sposobnosti i radnji, kao osnovnoj prirodnoj sili i pojavi, sem koje ničeg drugog nema. Nauka o Svesti (Bogu) i principu jedinstva sveta, uzajamnog pomaganja, ljubavi pravednosti harmoniji i dobru, je osnovna i glavna prirodna nauka.

I zbog toga svaka čast MIli Alečković što se usudila i tako hrabro osudila sve večite uzročnike svih svetskih zala. I za mene je neverovatno da iko može da nađe za shodno da je zbog toga kritikuje i osuđuje.

Želiš reći da se srpski narod usrećio time što je"5 oktobra" jedan loš politički lidler otišao sa vlasti, a došao drugi, bolji, kojeg ne treba kritikovati? Tu se ništa drugo nije desilo do "sjašio Kurta, a uzjašio Murta".

Uopšte nije bitno ko je lider bilo kojeg državnog svetskog političkog sistema s obzirom da je za narod svaki svetski državni politički sistem loš i nepotreban i da bi svi narodi sveta bez svojih glomaznih i veoma skupih, eksploatatorskih državnih političkih sistema i njihovih odbrambenih mehanizama, koji već hiljadama godina prave probleme u svetu i uzrokuju siromaštvo i smrt, bio mnooogo...mnooogo srećniji i napredniji. I ako ih se svet što pre ne oslobodi, zasigurno će da odvedu svet u propast. Mila Alečković koja ih osuđuje je anđeo spasa. I to je malo što ih samo osuđuje. Trba da objašnjava i zahteva njihovo potpuno uklanjaje sa svetske scene. Zar je potrebno da unište ceo svet da bi svet shvatio da mu ne trebaju?
I ti sve to ispises a ne stigne ti do mozga da i Srbija ima duboku drzavu, koja se nije sama instalirala i ponasa isto kao sve svetske duboke drzave? Da ona skida i postavlja vlast u Srbiji svojim delovanjem na narod? Da kada im se neko suprotstavi pozovu u pomoc englesku drzavu da malo ubedi narod da vlast ne valja? A engleska drzava posalje malo nemce, malo rusku duboku drzavu, malo americku da sruce neku bombu i ubiju neke ljude? Da SAS legalno kontrolise svaku pobunu naroda protiv te drzavne administracije? Da su ti ubili predsednika drzave i predsednika vlade? A da gospodja Mila Aleckovic posreduje izmedju onih koji ti odredjuju vlast u Srbiji....
 
Tebi nije valjao Milosevic, koga je narod postavio za predsednika, nego ti je isti kao Kostunica i Djindjic koga sau na vlast doveli silom. Da ne govorimo o tome da je ta ista ekipa duboke drzave prodala KiM, koji je Milosevic vratio u Ustav Srbije, pa uopste moze pravno da se brani srpski narod na Kosovu, jer je ta duboka drzava vec prodala Kosovo 1971. i sve vreme se trudi da isporuci prodato i pocepa Srbiju.
Tebi ne valja vlast u Srbiji koja se bori da zadrzi Kosovo i odrzavi kriminalnu duboku drzavu, vidljivo je da je drzava kriminalna, ali ti ne vidis da ti ubijaju sve ljude koji joj se suprotstave.
 
Ne vidis ni da je ta duboka drzava i crkvu izmenila u administrativni centar za cuvanje svog stada. Popove je pretvorila u zaposlene cobane, sve pod uticajem americke crkve gde je izbacena duhovnost pravoslavlja i uvedena marketingska "duhovnost". Evo kako izgleda pravoslavna duhovnost sada....
IMG_20230221_194938.jpg

Dve lepe zgrade...bez krsta.
 
I ti sve to ispises a ne stigne ti do mozga da i Srbija ima duboku drzavu, koja se nije sama instalirala i ponasa isto kao sve svetske duboke drzave?
To isto i Mila tvrdi i osuđuje, a ti kažeš da je bolesna.

Da ona skida i postavlja vlast u Srbiji svojim delovanjem na narod?
Tačno je da i to duboka država radi i to Mila osuđuje i ti dalje tvrdiš da je MIla bolesna.
Da kada im se neko suprotstavi pozovu u pomoc englesku drzavu da malo ubedi narod da vlast ne valja? A engleska drzava posalje malo nemce, malo rusku duboku drzavu, malo americku da sruce neku bombu i ubiju neke ljude?
Dakle, slažeš se da sva zla od uvek, isto kao i danas, rade svetski političari i njihove državne institucije. I Mila to tvrdi, kao i ja, pa u čemu se onda ne slažemo?
Da SAS legalno kontrolise svaku pobunu naroda protiv te drzavne administracije? Da su ti ubili predsednika drzave i predsednika vlade? A da gospodja Mila Aleckovic posreduje izmedju onih koji ti odredjuju vlast u Srbiji....
Moguće da i Mila u nečemu greši i zato sam ja i postavio temu da ne diskutujemo samo o Miloj Alečković i njenim osudama glavnog svetskog zla, a to je politička i verska podela sveta, već da pokušamo da pronađemo GLAVNI UZROK svem tom zlu i pokušamo da pronađemo REŠENJE kako svet može, jednom za svagda, da se oslobodi sveg tog zla? Ja sam za oba ova problema, u skladu sa Zakonom postojanja, pronašao rešenje i u ovoj temi sam ga već u više navrata dao. Ali učesnici u ovoj diskusiji, izgleda, nisu dovoljno inteligentni, ne samo da o tome diskutuju, već čak ni da primete da sam dao ta dva rešenja. Svi i dalje bi da diskutuju samo o Milinim javnim nastupima i političkim zbivanjima u svetu. To nije filozofija. Filozofija je uočiti suštinu problema i naći rešenje.
 
Ne vidis ni da je ta duboka drzava i crkvu izmenila u administrativni centar za cuvanje svog stada. Popove je pretvorila u zaposlene cobane, sve pod uticajem americke crkve gde je izbacena duhovnost pravoslavlja i uvedena marketingska "duhovnost". Evo kako izgleda pravoslavna duhovnost sada....

Dve lepe zgrade...bez krsta.
Možda duboka država i pokušava da reši pitanje podeljenosti sveta po verama i ustanovi neku novu, jedinstvenu svetsku veru, pomoću koje bi držala svetske mase pod kontrolom. Ali bez znanja ZAKONA POSTOJANJA svaki takav pokušaj će da bude čisti, naivni amaterizam. Duboka država pokušava sada da iz učenja svih svetskih vera uzme po nešto i to ugradi u temelje te nove jedinstvene svetske vere. I ma kako "mudro" da bude sročena ta "Nove svetska Biblija", ona će uz pomoć Zakona postojanja da se sruši, kao i ta nova svetska zajednička crkva, kao kula od karata. Zato što je sa pojavom Zakona postojanja isteklo vreme trajanja svim svetskim verovanjima, pošto Zakon postojanja, u kojem postoje odgovori na sva ona najvažnija verska i sva egzistencijalna pitanja, a to je pitanje Boga, večnog života i Novog Doba mira, uzajamnog pomaganja, ljubavi i pravednosti, nije dogma, ni vera, već čista, iskustveno proverljiva, i logički do kraja objašnjiva i razumljiva NAUKA, sa značenjem Večite i Konačne istine o postojanju materije, života i Svemira. Pred kojom će da padnu sve svetske nedokazane naučne teorije o postojanju materije, života i Svemira, sve filozofije, sve religije i sve ideologije i politike. A sa njima i sva dosadašnja poitička, verska, nacionalana i klasna podeljenost sveta i sva svetska zla koja su do sada vladala svetom.

Dakle, kad se svet bude šire upoznao sa Zakonom postojanja i njegovom neoborivošću - a to zavisi od Srba i njihove pameti, jer oni sada imaju Zakon postojanja u svojim rukama - on će da bude ta NOVA SVETSKA BIBLIJA, koja će da stoji u temelju te nove svetske jedinstvene CRKVE, odnosno, naučno obrazovne i pravne institucije - AKADEMIJE. Koja će da brine o jedinstvenom svetskom moralu u skladu sa Božijim principom HARMONIJE I DOBRA, posle čega više nikada neće moći da se desi da maloumne i umobolne svetske budale zavladaju svetom. Od tog trenutka svetom više neće da vladaju pojedinci, ljudi, diktatori, po svojoj vlastitoj volji, nahođenju i interesu, već će da vlada BOŽIJI ZAKON HARMONIJE I DOBRA kojeg više nikada i niko neće moći da prekrši i niko nikoga izmanišuliše i prevari, jer će svi ljudi sveta znati i razumeti Univerzalni Zakon harmonije i dobra, po kojem se najlakše izbegava svako zlo, a ostvaruje svako dobro. Božiji Zakon po kojem je sagrađen ceo Svemir, sem, još uvek neosvešteno ljudsko društvo na Zemlji. Pogledajte samo kako je savršeno po tom Zakonu sagrađen ljudski organizam i biće vam sve jasno.
 
https://www.raskrinkavanje.me/analiza/aleckovic-nastavlja-da-dezinformise-javnost/

Alečković nastavlja da dezinformiše javnost Iako su regionalni portali za provjeru činjenica pisali više puta o neutemeljenim tvrdnjama i teorijama zavjere psihološkinje Mile Alečković u vezi koronavirusa to ne sprečava pojedine medije da joj i dalje daju prostor da širi svoje stavove. Glas javnosti je na svom YouTube kanalu krajem novembra objavio intervju sa ovom kliničkom psihološkinjom koji je pogledalo …

AutorDarvin Murić Objavljeno 09/12/2020
Kao što se vidi iz priloženog, ovaj članak je objavljen 9-12-2020, u vrijeme početka ubijanja svetskog stanovništva veštačkim virusom korone i injekcijama "PROTIV KORONE". Dakle, objavljen je još u početku kovid-a 19. sa namerom da vlasti demantuju Miline tvrdnje o velikoj svetskoj zaveri svetskih mafijaša, umobolnika i njihovih slugu, plaćenika svetskih državnih institucija i vođa.

Ovaj članak , 2,5 godine nakon njegovog objavljivanja, nema više apsolutno nikakvu informativnu vrednost, kada i svi vrapci u svetu znaju da je bilo onako kako je Mila od početka govorila - da postoji zavera protiv poulacije svetskog stanovništva da se ono smanji na jednu milijardu, zatim, da je korona virus veštački stvoren i po svetu posejan i da injekcije nisu imale svrhu da budu preventiva od korone, već da se ljudi u svetu čipuju i daim se oslabi njihov prirodni imunitet.
 
Ne moras da verujes meni, ne moras ni Kusturici koji objasnjava Antonicevu knjigu, ni Antonicu, ali da bi ista razumeo trebalo bi da procitas Dostojevskog, pa ako mozes i sve one koje nabraja Kusturica sa osvrtom na "dela" Rozemberga i zasto se zabranjuje Dostojevski u "slobodnom" Svetu.
I šta to tako "mudro" saznam kad sve te "velikane" saslušam i pročitam? Koliko znam, njihova imena su odavno širom sveta poznata, a svet ne samo da nije postao bolji, već je sve gori i gori. Dakle, nije stvar u tome da verujem ni tebi, ni tim "velikanima", već u tome da saznam ISTINU o postojanju materije, života i Svemira, osnosno, istinu o DOBRU i ZLU, kako bih znao kako se najlakše izbegava svako ZLO, a ostvaruje svako DOBRO. I ko to želi da sazna, onda to neće da sazna ako pročita i sve "mudre" knjige ovoga sveta, već samo ako pročita i do kraja razume ZAKON POSTOJANJA. UNDRESTAND?

A logika Zakona postojanja , tj. Zakona Dobra i Zla, je toliko prosta za razumevanje, da prostija ne može da bude, da i malo dete od 5 godina može da je razume. Ona glasi: ako se delimo po politikama, državama, verama, nacijama i klasama, a to je nešto od čega ne može da se živi, jer to NE MOŽE DA SE JEDE, tada ćemo da se mrzimo, međusobno ratujemo i ubijamo i to je ZLO. I to je ono što zovemo imenom SATANA.

A ako među ljudima nema nikakvih drugih podela, kao što nema između ćelija i organa u našim telima, do samo pravedna podela rada i rezultata rada, a to je nešto od čega jedino može da se živi, jer tada tu ima nečega ŠTO MOŽE DA SE JEDE, tada ćemo uzajamno da se pomažemo, pazimo i volimo i to je DOBRO. I to je ono što zovemo imenom BOG:

Logika Dobra i Zla je, dakle prosta, isto kao i logika kada se kaže da 2+2=4. Da li je moguće da su ljudi toliko glupi da ne mogu da razumeju da 2+2=4. Da ne razumeju raazliku između Dobra i Zla. Razliku između života i smrti? Razliku između Boga i Satane. Pa u Boga samo veruju, a praktično po Sataninim uputama žive?

Toliko sam vas puta već pitao i niko se nije javio, pa ću i opet: Ima li među vama neko ko želi da glasa za jedinstvo sveta, za uzajamno pomaganje svih ljudu, za ljubav, pravednost, za duhovno imaterijalno blagostanje, za Život, za Dpbro i za Boga? Ili ćete i dalje da čutitei pravite se blesavi. Ili me još i grdite i tako i dalje glasate za svoje ideologije i politike, za vere, nacije i klase, za međusobnu mržnju, konkurenciju i borbu svakoga sa svakim, za stradanje, siromaštvo i smrt, za sve moguće oblike i Zla i, naravno, za Satanu?

Ako i dalje budete ćutali i pokušavali na bilo koji način da me demantujete i obezvredite ovo što pričam, mogu samo da vam poručim sledeće: dragi moji hrišćani i pravoslavci, neka vas bude sram!
xjpg.1164611.jpg
 
Dragi moj Ljupche, ne znam sta se desilo, ali si ispustio jednu sitnicu - da si postavio tabloidni istup i po tome ga nazvao. Sada pises o temi koju si postavio mnogo godina ranije. Gde ti je tu veza i kakve to veze ima s nasim komentarima na temu koju si zadao?
Dakle Ljubo, ja necu tebi reci nista u smislu odgovora osim da se malo saberes i procistas temu o kojoj pises.
Sledi da vise necu nista da pisem na ovu temu dok ne procitas Dostojevskog i referises sta si procitao.
 
Dragi moj Ljupche, ne znam sta se desilo, ali si ispustio jednu sitnicu - da si postavio tabloidni istup i po tome ga nazvao.
Tabloidni istup nije tema koju sam postavio, već samo ilustracija za temu koju sam postavio. Dakle, Mila Alečković nije predmet ove teme, već njena kritika "duboke države" u vezi zločina nad čovečanstvom zvanog "kovid 19" koji je "duboka država" izvršila uz pomoć svetskih državno političkih institucija.
Sada pises o temi koju si postavio mnogo godina ranije. Gde ti je tu veza i kakve to veze ima s nasim komentarima na temu koju si zadao?
Pročitaj ponovo temu koju sam posravio. Na kraju zadate teme stoji:

"Pošto je ovo forum filozofije, ono o čemu bi mi ovde trebalo da diskutujem jeste pitanje: šta mislite ZAŠTO se Čovečanstvo nalazi u teškom psihopataološkom stanju, tj. ŠTA je UZROK tome i šta mislite, da li postpji LEK pomoću kojega bi taj UZROK mogao da se ukloni i naša civilizacija se spasi i ozdravi? Jer, kad pogledate u celosti ovaj video, videćete da ova pitanja u njemu nisu postavljena i da profes dr. Mila Alečković na ova pitanja nije dala odgovore".

Iz ovoga se jasno vidi da tema nije Mila Alečković, ni ono što je ona rekla, VEĆ ONO ŠTO ONA NIJE REKLA, a to je pitanje šta je glavni uzrok psihopatološkog stanja Čovečanstva i pitanje kako taj uzrok može da se ukloni?
Dakle Ljubo, ja necu tebi reci nista u smislu odgovora osim da se malo saberes i procistas temu o kojoj pises.
Sledi da vise necu nista da pisem na ovu temu dok ne procitas Dostojevskog i referises sta si procitao.
Upravo sam ti objasnio šta je poenta ove teme i ne vidim da Dostojevski ima ikakve veze s tim. A ti, ako misliš da ima, sa par rečenica objasni u čemu ima?
 
Da objasnim malo bolje o čemu sam želeo da se diskutuje u ovoj temi:

Kao što sam rekao, želeo sam da pokušamo da pronađemo GLAVNI UZROK psihopatološkog stanja Čovečanstva i kako taj uzrok može da se ukloni? Intervju MIle Alečković sam postavio samo kao ilustraciju tog patološkog stanja, gde je ona kao uzrok navela duboku državu, zajedno sa svetskim političkim institucijama i vladarima, zatim pomor svetskog stanovništva uz pomoć veštačkog virusa korone i farmako-mafiju koja je nedelotvornim vakcinama pripomogla taj pomor. A sve to sa ciljem da se uz pomoć celog ovog morbidnog procesa, prodajom vakcina cela ova zaverenička svetska mafija još više obogati.

I kad sve ovo znamo, moja namera je bila da tek sada pokušamo da pronađemo pravi uzrok semu tome. Koji sam ja u mnogim temama na ovom forumu već mnogo puta imenovao i objašnjavao, a to je IDEJA HAOSA I ZLA po kojoj Čovečanstvo živi od kad postoji, po kojoj je Čovečanstvo izvršilo sva moguća monstruozna, mazohistička zla nad samim sobom, podrazumevajući i ovo posledne zvano "kovid 19". To je naravmo ideja podele sveta, konkurncije, mržnje i borba svakoga sa svakim u kojoj jači pržeivljava, u kojoj je pravo jačega njegovo prirodno pravo i u kojoj su dozvooljena sva sredstva. Ova ideja nam je danas poznata kao "naučna teorija" pod imenom "darvinizam" ili ideja "prirodne selekcije". A izražena ideološko-plitičkim termima, ova ideja haosa i zla nam je poznata pod imenima "robovlasništvo", "feudalizam", "demokratija", "kapitalizam", "fašizam" i "komunizam".

I naravno, pošto se ideje nalaze u temelju svih stvari i pojava u prirodi, po kojima se sve materijalne forme grade i po kojima se u prirodi sve dešava, želeo sam da diskutujemo o ideji HARMONIJE I DOBRA, kao jedinom mogućem rešenju spašavanja Čovečanstva od glavnog UZROKA njegovog višemilenijumskog stradanja, a to je ideja haosa i zla. Ideja harmonije i dobra je ideja jedinstva sveta, mira, uzajamnog pomaganja, ljubavi i pravednosti. Ova ideja se nalazi u temelju svih svetskih religija, ali po njoj svet nikada nije živeo. Za šta su najodgovornije, naravno, svetske religije, koje se nikada nisu zalagale da se ova ideja harmonije i dobra oživotvori u praksi, pomoću stvaranja jedinstvenog svetskog pravednog društvenog i ekonmskog poretka, bez kojeg harmonije i dobra, tj. ljubavi među ljudima, kao i duhovnog i materijalnog stanja, ne može da bude. Već su, naprotiv i sve svetske religije živele po principu i ideji HAOSA I ZLA, širile mržnju među pripadnicima različitih religija i uzrokvala mnoge verske retove. Posebno kada je reč o zapadnom hrišćanstvu, katoličanstvu, protestantizmu i islamu. Zbog toga sam negde gore i rekao: "hrićani, sram neka vas bude".

I da sada malo objasnim kako je došlo do toga da se hrišćanstvo pretvorilo u satanističku religiju?

U početku, nije bilo tako. Prvi hrišćani su bili PRAVI HRIŠĆANI. Bukvalno su shvatili Hristovu zapovest "ljubi bližnjega kao samoga sebe" i počeli po njoj da žive stvarajući pravedan društveni i ekonomski poredak. To se, naravno, nije dopalo rimskim pohlepnim vlastdršcima i robovlasnicima i to je glavni razlog zbog kojeg je Hrist bio ubijen i zbog kojeg je počeo progon hrišćana, jer su se rimljani uplašili da će da ostabu bez svojih privilegija. Međutim, taj hrišćanski pokret nije bilo lako ugušiti, jer se on bio veoma proširio i uhvatio maha, pa su se prevrtljivi i lukavi Rimljani setili kao da prevare hrišćane. Ta prevara se sastojala u tome što je glavni progonitelj hrišćana, Pavele, proširio vest da mu se javio Isus Hrist i zamerio mu što progoni hrišćane. I to su Rimljani uzeli, kao povod, da Pavla proglase apostolom, a hrišćanstvo državnom religijom.

I tako su hrišćani bili prevareni jer uslov da hrišćanstvo postane državna religija je bio da ta religija može da se bavi samo Bogom, da bude odvojena od države i da ne sme da se meša u državne stvari. I tako se napeta situacija između hrišćana i Rimljana smirila. Hrišćani su imali pravo samo da veruju u Boga i mole mu se, a pohlepni i razvratni Rimljani su natavili po svome. Čak i rimske pape. Setimo se samo Bordžija! Setimo se onih 12 krstaških ratova za osvajanje Hristovog groba, koje su pokrenule rimske pape, koji su zapravo, bili osvajački i pljačkaški ratovi pod okriljem hrišćanske cekve. Setimo se i inkvizicije, kada je tokom srednjeg veka na lomačama širom Evrope spaljeno nekoliko desetina miliona ljudi, ćija je imovima, po zakonu inkvizicije, posle njihovog spaljivanja pripadala crkvi. Zatim imamo osvajanja mnogih delova sveta, kolonizaciju, pretvaranje pobeđenog domorodačkog stanovništva u robove, a sve to pod okriljem hriščanske crkve i njenih papa i nasilnog pokrštavanja porobljenog stanovništva.

Hoću to da kažem, da ne postoji drugi način da se Čovečnstvo spasi od zla, već taj da se NAUČNO obori princip i ideja HAOSA I ZLA i sve ono što tu ideju ima u svom temelju i po njoj živi, a to su svetske političke i verske institucije i njihove vođe kao glavni uzročnici svih svetskih zala.

A na svetlo dana se ponovo ivuče Božija i Hristova ideja i princip HARMONIJE I DOBRA, naučno se dokaže da je po ovoj ideji ceo Svemir sagrađen i konačno ona počne u celom svetu da se praktično živi , tako što bi se po njoj ujedinio svet i napravio jedinstveni svetski pravedni društveni i ekonomski poredak. A svetska politička, verska i klasna podela sveta se ukinula. Umesto političke podele bi se stvorila jedinstvene svetske pravedn ekonomske unija. A različite svetske verske institucije bi se ujedinile u jednu svetsku instituciju, koja više nebi bila verska, već naučno obrazovna, akademija, koja bi umesto sadašnjih verskih učenaja imala Nuku o TROJEDNOJ SVESTI i njenom principu HARMONIJE I DOBRA, čija bi dužnost bila da se stara o jedinstvenom svetskom moralu u skladu sa principom harmonije i dobra.

Uz napomenu da sve ovo što sam napred napisao nisam izmislio JA, već je to PLAN ZA SPAS ČOVEČANSTVA koji su napravila viša, Božanska svesna, tzv "svetslosnih bića". Ovaj plan su u svojim prorpčanstvima najavilli i mnogi svetski priroci. Između ostallih, sv, Jovan u Otkrivenju u Bibliji, kada govori o "Večitom evanđelju" tj, "Zakonu postojanja" koji treba da se objavi svim narodina sveta, nazivajući sve te narode sveta "narodom u čistim belim haljinama" Zatim, tu je i Mitar Tarabić koji kaže da će sve to da krene iz Srbije, nazivajući taj "narod u čistim belim haljinama imenom "Novui narod". Mitar Tarabić za taj Novi narod kaže da će "rasti ko trava na livadi poslije velikog dažda. Te da će da budu vredni i pošteni. Da će voleti jedni druge kao da su svi braća rđena. I da će na našu mržnju odgovorit svojom pameću. I da će taj Novi narod da bude proglašen nekom novom verom kaoja se u nas bude pojavila, ali da će to naše krštene uzalud biti, jer će taj narod verovati samo u sebe i nikoga više".

Ima još jedan srpski prorpk koji o tome govori, Milojko Kremanac, u knjizi Dragana Simovića "Tajne neba", gde stoji da će prvo Srpska i Ruska pravoslavna crkva o tome da se dogovore i da će u neko doba ceo svetda da prihvati pravoslavnu veru. Ali, kako reče, ne ovu današnju, već tu NOVU VERU koja se u nas bude pojavila.

O istim problemima govorim i u ovom intrvjuu na Balkan INFO, pa ako nekoga zanima, može da ogleda.

 
Uovom videu, profesor. dr. Mila Alećković, stručnjak svetskog glasa za naučnu oblast koja se bavi psihičkim poremećajima čoveka, koji mogu da postanu bolest i celog ljudskog društva, dala je fantastičnu analizu te bolesti od koje cela naša civilizacija danas boluje. Ova njena analiza je, naravno, naučna jer je empirijski dokažljiva.

Ono što ovoj analizi, po meni, nedostaje, jeste utvrđivanje UZROKA ove opake bolesti i načina njenog lečenja, tj. načina uklanjanja UZROKA bolesti.

Naravno, ovo pitane je više filozofsko, nego naučno, jer tražiti UZROK bilo čemu je više stvar logike, tj. filozofije. Dok se nauka pretežno bavi otkrivanjem i opisivanjem činjeničnog stanja stvarnosti, filozofija (koja bez nauke u svom temelji i nije prava filozofija, već dogma i vera), uvek treba da traga za logičkim objašnjenjem i razumevanjem tog naučno utvrđenog i opisanog činjeničnog stanja stvarnosti.

Pošto je ovo forum filozofije, ono o čemu bi mi ovde trebalo da diskutujem jeste pitanje: šta mislite ZAŠTO se Čovečanstvo nalazi u teškom psihopataološkom stanju, tj. ŠTA je UZROK tome i šta mislite, da li postpji LEK pomoću kojega bi taj UZROK mogao da se ukloni i naša civilizacija se spasi i ozdravi? Jer, kad pogledate u celosti ovaj video, videćete da ova pitanja u njemu nisu postavljena i da profes dr. Mila Alečković na ova pitanja nije dala odgovore.

Pre nekoliko dana vidoh njen intervju u drugom kontekstu.

Spremno može opisati u kojoj dijagnozi pripada predsednik, ali ipak ostaje uzdržana da pruži njeno stručno mišljenje o pojedincima ženskog roda koji zauzimaju državnu funkciju, i koji su takodje zainteresovani u ''ljubavnom smislu'' ka istim polom;

Nije namera ovih reči da dajem politička mišljenja, već da opišem stavove stručnjaka koji je naveden u objavi autora ove teme, o psihičkim poremećajima.
 

Back
Top