Profesionalna ljubav

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.527
Ko što rekoh‚ baš vam je dosadno bez mene ...

Primetio sam da se nije mnogo pričalo o ličnim iskustvima u kupovini "ljubavi" !

Jeste li ? Gde ? Kad ? Kako je bilo ?
Da li ste dobili ono što ste platili ? Ili se osećate prevareno ? Je li u stvarnosti kao u novinskim reklamama ?

Devojke ? Ima li dobrih dečaka na tržištu ? Dobro, ako vi niste, onda ispričajte ono šta ste čule od drugih.
 
savannah:
Incognito:
Hmmm... seks se da kupiti... ljubav (izuzev ona prema materijalnim vrednostima) tesko...

Mada... 'Love - it's the most wonderful, most amazing, most valuable, most incredible thing money can buy' :twisted: :twisted: :twisted:

a ima i on druga...;)
"sex je kao novac. dobar je i kad je prljav"

(ne znam ko bese to rekao...hm)

Verovatno Aristotel... :twisted:

XEXEXE... e svasta.


LL&P,

fakpuppet
 
Ja sam jednom bio na korak do toga, bio sam mlađi i još uvek nisam ostvario sve "seksualne fantazije". (Doduše, nisam ni dan-danas ... )
Elem, mislio sam da ću moći sve lepo da se dogovorim sa profesionalkom, pre kontakta, da mi radi i ovo, i ono, i ovako i onako a i ja njoj i ovo i ono ...
Elem, počeo ja da se "dogovaram" a seljančura me nekim seljačkim dijalektom pitala: "Ej bre oćeš ti da je*es ili ša oćeš ?

Pobegoh ja glavom bez obzira i više mi takve stvati nisu padale na pamet !
 
Crno pa se ne vidi ...:
Ne nikada, niti bih, ni sex, ni ljubav (ako je uopste moguce kupiti je).

hej ajde iskreno...(pa ne vidim te ako pocrvenis:)
dal ti bas nikad nije palo na pamet...kad popizdis na celi muski svet...kako te niko ne razume i tako te nebuloze kad te uhvate...
zar ti ne dodje...da uhvatis novine, net (svejedno sta) i ne nadjes neku agenciju sa callboysima:)
da ga izaberes...
i da kazes tacno sta zelis...
da te pokupi u stanu, sa buketom ruza...fin, namirisan, doteran...
odvede na veceru u trenutni inside restoran u gradu...
odslusa te pazljivo,nasmeje...
pa onda do jos nekog bar-a...
a onda kod tebe...
pusti masti na volju...
ostane preko noci...mozda jos doruckujete zajedno...i bye...
?
mislim...ja nisam(jos uvek:) tako nesto uradila...ali ne mogu da kazem, da mi nije nikad palo na pamet...
 
Chuj da platim...ja devojkama ne kupujem ni poklone...
mrgreen.gif
 
Isli ja i drugari sa neke utakmice i resili da pitamo "posta" one raspadnute na autoputu,iz zezanja

Stadosmo mi a ono - trudna ciganka ima taman toliko zuba da stavi cigaru izmedju njih,pitamo mi posta - 700 din,zadize suknju i kaze "ovakvu nikad neces da nadjes:" :)

Nismo pazarili naravno :)
 
Pre bih se ubio nego platio za sex...pa sve ce to bolje, u trenucima ochaja i dosade, uraditi ljubljena Desanka Shakic, iskusnije, neznije...for free.

....obrni okreni uvek placamo ,da li si poneo na pijacu pare pa od bake kupio teglu meda ili si odneo kesu breskvi pa za to dobio med ,sve u svemu bitno je da na kraju zavuchesh kashiku u teglu meda i uzivash ......................mada mlad si ,tako sam i ja razmishljao u tvojim godinama ,to je ok ............:ok:
 
....obrni okreni uvek placamo ,da li si poneo na pijacu pare pa od bake kupio teglu meda ili si odneo kesu breskvi pa za to dobio med ,sve u svemu bitno je da na kraju zavuchesh kashiku u teglu meda i uzivash ......................mada mlad si ,tako sam i ja razmishljao u tvojim godinama ,to je ok ............:ok:

Ja to sve naplatim posle...
mrgreen.gif

Sad shto postoje boodaletine shto placaju rawe za sex i misle da su baje, to je vec domen psihijatrije...
U to ubrajam sponzore i sponzorushe.
 
Poslednja izmena:
Ko što rekoh‚ baš vam je dosadno bez mene ...

Primetio sam da se nije mnogo pričalo o ličnim iskustvima u kupovini "ljubavi" !

Jeste li ? Gde ? Kad ? Kako je bilo ?
Da li ste dobili ono što ste platili ? Ili se osećate prevareno ? Je li u stvarnosti kao u novinskim reklamama ?

Devojke ? Ima li dobrih dečaka na tržištu ? Dobro, ako vi niste, onda ispričajte ono šta ste čule od drugih.

ne znam za dečake...ali kum i ja smo nekada to "isprobavali"
devojke su lepe...ali tako tužne, da meni u tome nema nikakvog zadovoljstva
 

Back
Top