Quantcast

Profesija (Zanimanje) i uticaj na poznanstva/vezu?

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Pa nek traze sta im odgovara....
Nepal Indija... :lol:

Pesmica:
Pričala je dugo skroz bez razloga
Složila je frku ženska sujeta

Kao da ne zna da je gotivim
Kao ja ću da je otkačim

Mislio sam možda nešto folira
Il' me ipak nije dobro shvatila

Kad ne zna da je gotivim
Ne mogu da je ubedim

Reko sam joj idi Nepal, Indija
Da bi našla nekog boljeg frajera

Kad ne zna da te gotivim
Ne mogu da te ubedim

Stajo sam na simsu sa dva kofera
Reko sam joj furaj, putujem i ja

Da skačem jer je gotivim
A ne mogu da joj objasnim

Poruka
16.115
Gazdarica:
.. Kroz prozor sam ugledala mladica, zgodan i lijep, ali s krampom u ruci, kopa onu rupu...
I bas sam pomislila kako bih ga, bez obzira na izgled, u startu otkacila, jer je eto obican fizicki radnik...
Ali, u sustini, ono sto meni smeta jeste nedostatak ambicije... Ne moze da mi se dopada muskarac, koji nije ambiciozan...
Vjerovatno sam pomalo i snob...
da imam vec takav primer,...jbg krivo mi je kad se nesto tako desi,..a najvise me nervira kada neko ima 29. godina, fizikalise i misli da mu je to jedini cilj u izvotu i nista ga ne zanima...Steta sto je takav,..mada mi se svidja...ali ne znam da li bi to uopste funkcionisalo...

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.518
Amazonka:
Cesto sam se susretala kada se neka osoba bilo da je rijec o djevojci ili muskarcu ohladi kada osoba kaze svoje zanimanje/profesiju ili obrazovanje?
Znate ono: "Ja sam doktor opste prakse, advokat, pekar, vozac ili ja sam sluzbenica, med. sestra, doktorica itd. Neko vise voli med. sestre ili zene s titulom, neke djevojke vole muskarce s titolom to tako divno zvuci kada predstavljamo svojim drugovima.
Pa malo objasnite! Da li je bitnije cime se ko bavi, sta radi u poslovnom smislu da bi se uspostavilo poznanstvo ili opstala veza. Odreduje li na samom pocetku poznanstva ili veze profesija ili zanimanje bilo to titula ili neko obicno zanimanje? Ili su bitnije druge stvari: kao ponasanje u drustvu, stil oblacenja kultura uopste da bi se sve ukomponovalo! :lol: :P [/b]

Meni to uopste ne smeta cime se neka devojka bavi u zivotu ( naravno da nije prostitucija ili stiptiz ) ,ja sam 100000 puta rekao pre nego sam se smuvao sa devojkom da radim kao pekar ili da radim u gradskom zelenilu jer ne zelim da me neko voli zbog onoga sto stvarno u zivotu radim nego da me voli kao osobu , a moje zanimanje nema veze sa pekarom i gradskim zelenilom , tek posle nekih 10 dana veze kazem cime se ustvari bavim i tek onda svi ostaju bez teksta :shock: :lol: . Sada sam ozenjen i moja supruga razume moj posao kojim se bavim i u potpunosti me razume . Glupo je da nekoga omalovazavate ako nema zavrsen fakultet ili neku visu skolu jer nisu svi u mogucnosti da studiraju ........ ali mislim da sponzorusama to ne smeta , boli njih uvo sto neko mozda ima samo osnovnu skolu bitne su pare i dobra kola jbo skolu , profesiju i zanimanje !!!

sinmbad

Veoma poznat
Poruka
12.160
Gazdarica:
Hmm, bas jutros sam razmisljala o tome...
Bus u kom sam bila, morao je na tren stati, jer je ulica kojom smo prolazili, na jednom mjestu bila raskopana... Kroz prozor sam ugledala mladica, zgodan i lijep, ali s krampom u ruci, kopa onu rupu...
I bas sam pomislila kako bih ga, bez obzira na izgled, u startu otkacila, jer je eto obican fizicki radnik...
Ali, u sustini, ono sto meni smeta jeste nedostatak ambicije... Ne moze da mi se dopada muskarac, koji nije ambiciozan...
Vjerovatno sam pomalo i snob...
Gazdarice ove pričice oko fizikalaca su pomalo patetične i nemaju veze sa ambicijom , jer ti stvarno misliš da u ovoj zemlji svi imaju jednake uslove za učenje i školovanje i da svi imaju para da završe neke faksove a o pameti da i ne pričamo mada ona ovde je najmanje bitna, a to za poznanstva i veze pa naravno da modeli idu sa fudbalerima jer bože moj mi obični smrtnici ne zaslužujemo da se omastimo ( a i nisu neke u krevetu pogotovo, to sam saznao is pouzdanih izvora )ovaj šta sam hteo još ono reći a da nadam se da ovo što sam napisao nikom ne škodi a čim ne škodi znači da... 8-) auuuuuuuuuu ala se ponavljam :roll:

savic dr

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
467
Samantha Jouns:
da imam vec takav primer,...jbg krivo mi je kad se nesto tako desi,..a najvise me nervira kada neko ima 29. godina, fizikalise i misli da mu je to jedini cilj u izvotu i nista ga ne zanima...Steta sto je takav,..mada mi se svidja...ali ne znam da li bi to uopste funkcionisalo...
I samo zbog toga shto nema ambicije.pa ti treba da budesh pored da mu pomognesh da podskazesh,da mu dash stimul,prosho sam kroz to i znam mnogo zavisi od tebe.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Bas sam se pitao kako je taj kapitalizam dosao kod nas... kako su se odjednom svi u glavama promenili... Pre se gledalo kakav je ko covek, njegove fizicke i psihicke osobine... i zanimao me momenat kad se to promenilo da se sad gledaju pare... A taj momenat je bas neka ovakva prica... gde onda izvuku neki zakljucak.... I onda se svi prilagodjavaju novonastoloj situaciji...

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
Petar_Pan:
Bas sam se pitao kako je taj kapitalizam dosao kod nas... kako su se odjednom svi u glavama promenili... Pre se gledalo kakav je ko covek, njegove fizicke i psihicke osobine... i zanimao me momenat kad se to promenilo da se sad gledaju pare... A taj momenat je bas neka ovakva prica... gde onda izvuku neki zakljucak.... I onda se svi prilagodjavaju novonastoloj situaciji...
... što tebi, onako ČUVARNOM, ide u prilog, pošto se samo GLEDAJU, a ne TROŠE !!! :-)

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
Petar_Pan:
Cale i sa parama si opterecen... isto ko i sa kitom i stomakom... :lol:
To si u pravu !!! I to sam toliko OPTEREĆEN ( k'o Amerika :-) ! ), da ne moram da šparam i grebem se od devojaka za piće, na koje ih SAM pozovem, a tebi se i to znalo, tako RATEREĆENOM, dešavati !!! :-)
Ili da te podsetim, ako si zaboravio, sa par ( ili više :-) ! ) LINKOVA ??? :-)

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
krvolok:
To si u pravu !!! I to sam toliko OPTEREĆEN ( k'o Amerika :-) ! ), da ne moram da šparam i grebem se od devojaka za piće, na koje ih SAM pozovem, a tebi se i to znalo, tako RATEREĆENOM, dešavati !!! :-)
Ili da te podsetim, ako si zaboravio, sa par ( ili više :-) ! ) LINKOVA ??? :-)
Pa ja se nikad nisam grebao od devojaka za pice... :lol: Bila je jedna od koje sam trazio 20 din jer nisam imao sitno a konobar nije imao da razmeni hiljadarku... ako na to mislis...
Jel a tvoje veliko bogatstvo potice od splavova u NS-u jel? :lol: Ili od zidarije? :lol:

sinmbad

Veoma poznat
Poruka
12.160
Gazdarica:
Ako je nesto pateticno, onda je to prica o nemogucnosti da se radi pristojan posao i napreduje, zato sto je teska ekonomska situacija u zemlji... Prodji me se, molim te... Najlakse je za sopstvene neuspjehe optuziti drzavu...!
Gazdarice, gde ti živiš sestro? mora biti da si na dedinju i ne vidiš šta se dešava u provinciji i te priče o napredovanju i pristojnom poslu, pričaj na nekom političkom skupu a ne ovde 1 milon ljudi je bez posla, i svi oni su po tebi glupi i nesposobni da omuguće sebi pristojan posao, za takav posao su većinom potrebni visokoobrazovani stručnjaci ili političari to je puno lakše (a i nije potrebna neka škola), a za ratne vojne invalide i ljude koji su pred penzijom dobili otkaze zbog nazovi tranzicije jel i za njih važi to da nisu dovoljno ambiciozni po nekim tvojim kriterijumima i još dosta toga da ne nabrajam, ne znam zašto sam ovo napisao ali u svakom slučaju ne škodi a .... ma šta me briga 8-)

Poruka
16.115
savic dr:
I samo zbog toga shto nema ambicije.pa ti treba da budesh pored da mu pomognesh da podskazesh,da mu dash stimul,prosho sam kroz to i znam mnogo zavisi od tebe.
Ma da,....dosta mi je da ja nekoga vucem, stimulisem, podsticem....ja cenim sebe i svoj trud sto se trudim da prezivim ovde na neki nacin i sad mi treba neko ko ce sedeti kuci i drkati daljenski a ja cu da mu govorim :"ajde pile, ajde da ti nadjemo nesto,..umes ti jos nesto osim ovoga da radios" Ma daj molim te! Nisam se ja dzabe skolovala i sad rintam kao konj da bi nekog stimulisala,..meni treba neko da ide uz mene,.....

Gost118

Elita
Poruka
22.413
sinmbad:
Gazdarice, gde ti živiš sestro? mora biti da si na dedinju i ne vidiš šta se dešava u provinciji i te priče o napredovanju i pristojnom poslu, pričaj na nekom političkom skupu a ne ovde 1 milon ljudi je bez posla, i svi oni su po tebi glupi i nesposobni da omuguće sebi pristojan posao, za takav posao su većinom potrebni visokoobrazovani stručnjaci ili političari to je puno lakše (a i nije potrebna neka škola), a za ratne vojne invalide i ljude koji su pred penzijom dobili otkaze zbog nazovi tranzicije jel i za njih važi to da nisu dovoljno ambiciozni po nekim tvojim kriterijumima i još dosta toga da ne nabrajam, ne znam zašto sam ovo napisao ali u svakom slučaju ne škodi a .... ma šta me briga 8-)
RVI i ljudi pred penzijom su odrasli u sistemu u kome je bilo daleko lakse skolovati se, nego danas... Niko im nije kriv sto su bili suvise lijeni da steknu bolju naobrazbu... So, prestani da patetises... Takav stav moze samo da vodi do daljeg tavorenja u mjestu, a nikako do boljitka...
I da, mene ljudi s takvim stavom zaista ne mogu da zanimaju u erotsko-emotivnom smislu... A i zasto bi?

rastamann

Poznat
Poruka
7.832
Gazdarica:
RVI i ljudi pred penzijom su odrasli u sistemu u kome je bilo daleko lakse skolovati se, nego danas... Niko im nije kriv sto su bili suvise lijeni da steknu bolju naobrazbu... So, prestani da patetises... Takav stav moze samo da vodi do daljeg tavorenja u mjestu, a nikako do boljitka...
I da, mene ljudi s takvim stavom zaista ne mogu da zanimaju u erotsko-emotivnom smislu... A i zasto bi?
Upravo tako...Word...

sinmbad

Veoma poznat
Poruka
12.160
Gazdarica:
Gazdarice ne vredi polemisati sa tobom jer te ne dotiče tuđa nevolja a to sa kime ćeš da spavaš to je tvoj lični izbor a da imam jednu staru jevrejsku kletvu Da Bog da imao, pa nemao 8-) toliko od mene a i vidim da nisi sa ovih prostora tako da su mi neke stvari jasnije 8)
a vidim sada da i nije pametno se kačiti sa moderatorima tako da se nadam da sam dobio samo žuti :roll:

tajson7

Primećen član
Poruka
619
Vidim da se ovde tema neozbiljno shvata (mislim, znači, ja sam kreten...) Elem... koje sam ja probleme imao sa curama da priznam da studiram ETF... ma kako neobavezna i opuštena atmosfera bila, riba se odmah seti da je zaboravila drugaricu u redu za cigare na trafici i da mora hitno da joj odnese sitno... al nisam ni je mućen u šoljici ... posle nekog vremena sam provalio da kao pauziram u studiranju i da sam godinu dana rešio da razmislim o svom životu....pa eto još tražim sebe... toliko o ribama koje se lože na ambiciju.

P.S: Priča o ambiciji ima veze sa godinama i iskustvom. Posle su se ribe mnogo lakše navikavale da slušaju smaranja jednog INŽENJERA... valjda im je prijatnije... šta ja znam...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.