Prof. Biljana Stojković (koalicija Moramo): Vučić prikupljanjem potpisa pokazao demonstraciju sile

комшија

Stara legenda
Poruka
76.793
Oni se nadaju da osvoje deo glasova koalicije okupljene oko Djilasa u Bg izborima..
Који бре Ђиласови гласови... Ђидо где год се појави, ено ти пример децембарских блокада, народ га извижди.
Poruka je automatski spojena:

Ne, nego ce on da placa , a ova gospoja da vodi "politiku"..
Ма шта он плаћа. Када су били протести #1od5miliona плаћао је онај камион и једном је платио налепнице и то је све.
Преувеличава се то његово "плаћање" од стране ботова и то много. Шта је он платио Скупштини слободне Србије која нема ни своје просторије? Ево ја ћу ти кажем - ништа.

maybell

Primećen član
Poruka
705
Ма који бре Ђиласови гласови... Ђидо где год се појави, ено ти пример децембарских блокада, народ га извижди.
Ma, to ga zvizdi Simo megafon, isl :zcepanje:Bg dobija sigurno...
Ма који бре Ђиласови гласови... Ђидо где год се појави, ено ти пример децембарских блокада, народ га извижди.

Ма шта он плаћа. Када су били протести #1od5miliona плаћао је онај камион и једном је платио налепнице и то је све.
Ima deo pisma gde je Biljana rekla da nisu hteli da im prebace pare, to je negde pri kraju pisma i zato se uvredila :hahaha:

комшија

Stara legenda
Poruka
76.793
Ma, to ga zvizdi Simo megafon, (...)
Који бре Хепи Сима, извиждао га народ када је блокирао Газелу, а Ђидо дошао да се шепури. Извиждали су га и када је био протест испред цезеане због притварања радника "Крушика" Александра Обрадовића. Ђидо буквално води политику из врачарских кафића јер једино ту нико не звижди кад се појави.

Poslednja izmena:

fobos11

Domaćin
Poruka
4.792
Хрват Понош је засигурно међу најомраженијим личностима у Србији. Омраженији је и од самог Ђида, а Ђидо га је, као члана не своје него туђе партије (!), намерно кандидовао да би твом Вољеном олакшао борбу за победу у првом кругу. Понош ће се такорећи борити за стари цензус од 5%. Деда Владета био као неки стари мандарин био неупоредиво бољи као председнички кандидат од Поноша. Свакако да Ђидо није дебил па да то не зна, али је старог ђеда ставио да фигурира за оперативну функцију градоначелника за коју факат треба снаге тј. то је посао за млађег човека и то свако каже. Наравно, Ђидин циљ као и циљ твог Вољеног јесте да доведу Шапића за градоначелника Београда.

Ахахаха која будалаштина па свако зна да се Ђидо поставио као аутократа ништа мањи него ваш Вољени.
Реци ми комшо, када је то пукло између:

Тебе и Ђида,
Тебе и Саше Јанковића,
Тебе и друга Јова Бакића,
Тебе и Јелене Аносоновић
Тебе и Сергеја Трифуновића,
Тебе и Вука Јеремића,
Тебе и Маринике Тепић,
Тебе и мозга.

Сваког од наведених си у неком тренутку ковао у звезде.

Poslednja izmena:

maybell

Primećen član
Poruka
705
Који бре Хепи Сима, извиждао га народ када је блокирао Газелу, а Ђидо дошао да се шепури. Извиждали су га и када је био протест испред цезеане због притварања радника "Крушика" Александра Обрадовића. Ђидо буквално води политику из врачарских кафића јер једино ту нико не звижди.
Vucicevi botovi ga zvizdali.. a sta je Biljana trazila u koaliciji sa njim, ako joj sad ne valja?

fobos11

Domaćin
Poruka
4.792
Пре више од две године. Зато и знам да је Ђидо као политичар НУЛА.
А остали? Иначе то за Ђида могао си да послушаш и мене када сам ти говорио да је нула. Мада ни ове које сада подржаваш нису нешто даље од тога.

комшија

Stara legenda
Poruka
76.793
Иначе то за Ђида могао си да послушаш и мене када сам ти говорио да је нула.
Ти и ја не можемо да се поредимо. Ја сам испао глуп, а ти си напредњак који је говорио да је Ђидо лош због "цене коштања Моста на Ади" јер ти је то био партијски задатак да тако причаш, а не твој лични политички став. Као што га сада индиректно хвалиш, исто по партијском задатку јер је сада већ многима јасно да је Ђидо заправо ваш лажни опозиционар нумеро уно, па су вам дали налог да спашавате шта се спасти може.

fobos11

Domaćin
Poruka
4.792
Ти и ја не можемо да се поредимо. Ја сам испао глуп, а ти си напредњак који је говорио да је Ђидо лош због "цене коштања Моста на Ади" јер ти је то био партијски задатак да тако причаш, а не твој лични политички став. Као што га сада индиректно хвалиш, исто по партијском задатку јер је сада већ многима јасно да је Ђидо заправо ваш лажни опозиционар нумеро уно, па су вам дали налог да спашавате шта се спасти може.

Као неко ко живи у овом граду од рођења и који добро памту Ђидово време, није ми потребан велики Алек да ми каже да је Ђитлер лопов. Није ми потребно да ми неко каже како да мислим у вези њега. Владавину ДС-а сам осетио на својој кожи, као и многи други људи. Баш због тога што су многи на својој кожи осетили све чари ДОС-а, односно ДС-а као његовог стожера, данас је ДС и сва гов.на која су изашла из те политичке лешине, осуђене на политичку пропаст, јер је у питању најтоксичнији политички бренд у Србији.

комшија

Stara legenda
Poruka
76.793
Као неко ко живи у овом граду од рођења и који добро памту Ђидово време, није ми потребан велики Алек да ми каже да је Ђитлер лопов. Није ми потребно да ми неко каже како да мислим у вези њега. Владавину ДС-а сам осетио на својој кожи, као и многи други људи. Баш због тога што су многи на својој кожи осетили све чари ДОС-а, односно ДС-а као његовог стожера, данас је ДС и сва гов.на која су изашла из те политичке лешине, осуђене на политичку пропаст, јер је у питању најтоксичнији политички бренд у Србији.
Дај бре само празне флоскуле просипаш.

комшија

Stara legenda
Poruka
76.793
Ne, nego ce on da placa , a ova gospoja da vodi "politiku"..
Ali pismo je krajnje pateticno , no dobro ipak se kandidovala, osvojice 1,2%
Неће да бидне, већ је писмо сасвим нормално, а надасве искрено. Иначе тета Бикана је у том писму прва рекла да је "цар го". Од свих тих силних опозиционих (и "опозиционих") куроња, тета је била та која је прва на велика врата раскринкала вашег лажног опозиционара Ђида. Па јој сад побеснели Ђидо у својим лажним анкетама даје 1,2%, као да је тета Бикана нека zavijetnica :zcepanje: :cepanje: :lol: :hahaha1: :hahaha: :rotf:

Mr.Infinity

Elita
Poruka
24.682
Pogledajte prilog 1118027

Izbori 22

Stojković (Moramo): Vučić prikupljanjem potpisa pokazao demonstraciju sile

Pogledajte prilog 1118024

Beta danas 21:47

Kandidatkinja zeleno-leve koalicije „Moramo“ za predsednicu Srbije, Biljana Stojković, ocenila je večeras da to što je Srpska napredna stranka (SNS) prikupila 150.000 potpisa za kandidaturu Aleksandra Vučića za reizbor na mesto šefa države predstavlja „demonstraciju sile“, i da to „nije pošten način skupljanja potpisa“.

„Mi znamo kako izgleda prikupljanje potpisa kada pozivate građane koji jesu za politiku koju zastupate: To zaista podrazumeva da ljudi dolaze sa željom, a ne zato što su naterani“, rekla je Stojković u emisiji „360 stepeni“ na televiziji N1.

Rekla je da pre tri meseca nije ni pomišljala da će se baviti politikom, ali da su odredjeni ljudi smatrali da je ona pogodna kandidatkinja, što je ona prihvatila.

„Čini mi se da u ovom trenutku svako mora da uradi sve što može i da da sve od sebe, jer ovo je trenutak dosta važan za našu državu. Mi smo prilično potonuli, nalazimo se duboko u blatu i svako mora da povuče koliko može“, kazala je ona.

Pogledajte prilog 1118025

Naglasila je da je struka bitna i da su ljudi koji imaju iskustva jako važni za donošenje bilo koje državne odluke. Dodala je da u svom predsedničkom timu ima ljude koji su stručnjaci u svojim oblastima.

„Ja bih na prvo mesto stavila Vesnu Rakić Vodinelić, Božu Prelevića, Vidu Petrović Škero iz ovih pravnih oblasti. Doktori Zoran Radovanović i Rade Panić, oni zaista jesu doktori koji duboko razumeju ono čime se bave. U svakoj oblasti postoje ljudi sa kojima se intenzivno konsultujem“, rekla je ona.

Govoreći o Ukrajini, Stojković je rekla da je to agresija Rusije i da joj je „neshvatljivo da ljudi u Srbiji ne osećaju empatiju i ne saosećaju sa ukrajinskim narodom“.

„Naravno, ne govorim samo o etnicitetu da li su tamo samo Ukrajinci ili Rusi ili neki manjinski narodi, tamo stradaju ljudi i to jeste humanitarna katastrofa“, kazala je Stojković.

Stojković (Moramo): Vučić prikupljanjem potpisa pokazao demonstraciju sile 1

Dodala je i da Srbija deklarativno ide prema Evropskoj uniji, ali da zbog politike aktuelne vlasti zapravo „ne ide nigde“.

„Nemamo politiku, niti prorusku, ali ni proevropsku politiku. To je razlog što mi tapkamo u mestu, nigde ne idemo i tako već 30 godina“, ocenila je ona.

Kriza u Ukrajini će, kako je kazala, biti trenutak kada će Srbija morati da se opredeli na koju će stranu i dodala da je put koalicije „Moramo“ „brzi put ka Evropskoj uniji“.

„Vi u tome imate igru s emocijama i ljudi ne mogu da donesu kvalitetno informisanu odluku. Ako se ljudima ponudi istina, onda je sve mnogo lakše“, kazala je Stojković.

link

Браво за професорку! Браво за будућу председницу републике! У другом кругу сви ћемо да гласамо за нашу Србијанку!
Normalno kada je Vučić najbolji!

Poruka
72.755
A ko je ova baba?

Vrlo prijatna i poštena žena; stručnjak za ljudsku genetiku (jedan od najvećih u Srbiji) i evoluciju.

Ljudi se ne slažu sa njenim političkim opredeljenjima, ali i zato što je vrlo aktivno protiv ove vlasti, pa je često prozivaju na ličnoj osnovi (ne zato što ima ikakve mrlje na svojoj biografiji, već zato što se ne slažu sa njenim stavovima).

miso6207

Elita
Poruka
17.529
Знаш ти добро шта сам ја мислио. У другом кругу, ми Србијанци ћемо да изгласамо тета Бикану за председницу републике јер је она наша, рођена је у Србији и преци су јој одавде. А плус што се она бори да Рио Тинто, Кинези и остали од ове наше лепе Србије не направе блатњаву рупу пуну сумпорне јаловине.
Ko vidi koga ti podržavam, odmah glasa suprotno...
Ti si najbolji režimski bot.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.