Produzeni raspust?

Petar BSK

Veoma poznat
Poruka
10.059
Je li ovo sigurno?Moja majka radi u skoli i kaze da nisu dobili nikakvu zvanicnu informaciju od ministarstva....Pitam ovo jer su u mojoj skoli debili i upisivali bi sigurno...Da na sajtu nista ne pise vec samo za onaj prvi produzeni....
 
Poslednja izmena:
ljudi...a meni je bas bezveze ako budemo nadoknadjivali ovo...jer ovo je odlozeno da ne bi isli u skolu zar ne?
a ako budemo nadoknadjivali,ici cemo jos vise u skolu i onda ovo nema svrhe :per::hahaha:...?
najgore je sad sto ce profe bombardovati i smarati kao da smo mi sami sebi produzili raspust...joj...
 
Nemojte da se radujete pre vremena,sve cemo mi to lepo izodradjivati,sto subotama,sto ce nam mozda i raspuste skracivati.Sve u svemu,ovo nam NIKAKO ne ide u korist,a posebno maturantima koji trebaju da spremaju prijemni.Opsta ludnica vlada,i nicemu ovo ne vodi.
 
Nemojte da se radujete pre vremena,sve cemo mi to lepo izodradjivati,sto subotama,sto ce nam mozda i raspuste skracivati.Sve u svemu,ovo nam NIKAKO ne ide u korist,a posebno maturantima koji trebaju da spremaju prijemni.Opsta ludnica vlada,i nicemu ovo ne vodi.

Da,evo bas mi drug rece da je cuo da je ministar izjavio da cemo nadoknadjivati ovo...e divota...stvarno tupe mnogo...nikome ne odgovara sto su ovo sad produzili.,..:dash:
 

Back
Top