Prodavnice donjeg veša u Beogradu?

apache

Ističe se
Poruka
2.012
Znam sve to, da je najjeftinije siti kod kineza, ali nisam znala da i vs to radi.
U svakom slucaju, nigde nije biklo ni vs etikete, samo je na etiketi pisalo ime prodavnice, i malim slovima vs.
I ima neko malo sundjerasto punjenje koje izgleda bas lose...
A i zar nisu vs brusevi uglavnom 30-40 dolara... ovo je neki bas najobicniji model...

A

anakin

Gost
apache:
Znam sve to, da je najjeftinije siti kod kineza, ali nisam znala da i vs to radi.
U svakom slucaju, nigde nije biklo ni vs etikete, samo je na etiketi pisalo ime prodavnice, i malim slovima vs.
I ima neko malo sundjerasto punjenje koje izgleda bas lose...
A i zar nisu vs brusevi uglavnom 30-40 dolara... ovo je neki bas najobicniji model...

jeste...ovaj je za svaki dan ali savrsen i kosta je 30$...najeftiniji brus u radnji je 20$, pamucni sivi, sportski fazon...
nego, ne znam da li ste provalili ali VS brusevi su mnogo nabudzeni...zice, punjenja, kruti su...dobro stoje ali su bespotrebni za grudi koje ne zahtevaju preterano modifikacija...hocu reci, to nije najudobniji brus koji sam nosila...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.