Quantcast

PRODATI ILI POPRAVITI S6?

Holy1

Zainteresovan član
Poruka
444
Posedujem Samsung galaxy S6 gold 16GB. Kupljen pre 2 ipo god po ceni od 320e. Trenutno za njega nemam kutiju (izgubio) ni slušalice. Telefon radi bez problema, lepo je očuvan samo mi ne radi ulaz za slušalice i ulaz za punjač, napuklo je malo zastitmo staklo ali to ću promeniti kao i kupiti novi punjač. Da li se isplati ulagati u telefon te marke i tog ranka, ili ga prodati za bilo koju paru i kupiti drugi. Dvoumim se. Popravke bi bile ulaz za slusalice i ulaz za punjac i pored toga kupovina punjaca i zastitnog stakla i eventualno neka druga maska (jer je ova vec pokidana). Ne znam koliko bi izašle opravke ali kontam da bih otišao u minus da popravim sve i da ga prodam. Šta vi mislite? Da li može da se kupi neki okej novi phone za nekih 150-160e?

jolemisa

Poznat
Moderator
Poruka
8.758
Posedujem Samsung galaxy S6 gold 16GB. Kupljen pre 2 ipo god po ceni od 320e. Trenutno za njega nemam kutiju (izgubio) ni slušalice. Telefon radi bez problema, lepo je očuvan samo mi ne radi ulaz za slušalice i ulaz za punjač, napuklo je malo zastitmo staklo ali to ću promeniti kao i kupiti novi punjač. Da li se isplati ulagati u telefon te marke i tog ranka, ili ga prodati za bilo koju paru i kupiti drugi. Dvoumim se. Popravke bi bile ulaz za slusalice i ulaz za punjac i pored toga kupovina punjaca i zastitnog stakla i eventualno neka druga maska (jer je ova vec pokidana). Ne znam koliko bi izašle opravke ali kontam da bih otišao u minus da popravim sve i da ga prodam. Šta vi mislite? Da li može da se kupi neki okej novi phone za nekih 150-160e?
Pa ne mozes dobiti neke pare,ako ga prodajes u takvom stanju,ao malo ulozis,moze se desiti da dobro prodjes sa prodajom.

Zenox

Obećava
Poruka
71
U danasnje vreme imas bombe od telefona za 150-160 evra,savetujem da uzmes neki nov dobar za tu cenu od Huaweia (moze i Samsung),oni su jako pouzdani i ima svuda servis i delovi za njih.
Jedino iPhone ne preporucujem za te pare,jer kod nas on mnogo vise kosta nego u inostranstvu.

jolemisa

Poznat
Moderator
Poruka
8.758
Koliko bi mogla da košta popravka ulaza za slušalice i ulaza za punjač? Baterija mi traje 4 sata kada je napunim na 100%. Ovaj samsung je užas.
ne verujem ni da je kontakt za punjenje,a ni za ulaz za slusalice,nesto mnogo skupo.baterija je vec druga stvar,jer prva i fabricka sa telefonom,uvek najduze traje.Ne verujen da je skuplja baterija,od 2000-2500 din.

Ricardno_suprime

Početnik
Poruka
27
Pozdrav,
Bavim se mobilnim telefonima jako dugo, problem kod s6 modela jeste taj sto se mora izvaditi ekran sa plocom iz flejma (okvira), a zatim se ekran odlepiti potpuno,
i serviseri to naplacuju i preko 30 evra. Svakako ne savetujem neka veca ulaganja u S6 to je ipak vec jako star telefon, pre nedelju dana sam radio reparaciju ekrana na jednom S6. Tako da zavisi ako hoces brzo da ga prodas moras da spustis cenu za 10 posto. Kako odlucis svakako, nadji samo pouzdan servis.