Prodao ispravnu graficku, kupac me zove kaze ne radi!

Manifold

Ističe se
Poruka
2.615
Iskreno nisam znao gde da postavim temu, a kontam ovde ima ljudi sa iskustvima.

Naime, kupio sam sebi novu, staru dao mojima, medjutim ne uklapa se bas najbolje, naleze na sata port i izvucem je. Graficka radila normalno, ali stra me ostetice maticnu.

Odmah je stavljam na KP na prodaju, javlja se lik, u oglasu stoji moze svaki vid provere. Pita jel moze, kazem moze. Lik se predomislja, kao OK si, moze i bez provere. Pitam ga da li je siguran, kaze jeste.

Ok, nema frke, odnesem je ja njemu, posaljem poruku da li radi, cimne me, pozovem ga, kaze ne radi.

Aj sto ce mozda trazi pare nazad, mada sam 20 evra potrosio na buket cveca i picu za zenu, al sto ja znam da sam je dao ispravnu, ko zna sta je on uradio i sad ne radi. Nije stara godinu i po dana, jos pod garancijom.

Pare mi ne pada na pamet da vracam, a nemam nameru ni da se napinjem mnogo, mogu da mu ponudim da mu ja resim problem ili da je nosim u Emmi odakle je i uzeta, ali osim toga, nista drugo.

Pa me zanima, kako ja stojim sa one legalne strane? Ne mislim da ce lik da se cima mnogo da me mlatara po sudovima, s obzirom da mi je bukvalno cela familija svedok da je radila, i da sam je izvukao, odradio stress testove i odmah prodao.

Preuzeo licno, novac na ruke.
 
Kakva je to inace kartica od 20 evra? Ovaj mu garant prodao neku sperplocu i rekao mu da je to graficka.
Ne lupaj , imas one basic , nisu lose za multimediju a i ne trose puno struje , wuce sa pcie slota samo 50W :aha2:

A imas i one rerne od pre 10godina , ex gejmerske a sada imaju tuki performanse... a zdere kao jedno rebro od grejalice.

Ima da se nadje i za 20e grafa za nezahtevne korisnike , neko proda samo da ne gleda vise ... stoji mu u fioci godinama.
 
Ne lupaj , imas one basic , nisu lose za multimediju a i ne trose puno struje , wuce sa pcie slota samo 50W :aha2:

A imas i one rerne od pre 10godina , ex gejmerske a sada imaju tuki performanse... a zdere kao jedno rebro od grejalice.

Ima da se nadje i za 20e grafa za nezahtevne korisnike , neko proda samo da ne gleda vise ... stoji mu u fioci godinama.
Ovo je u ganranciji luda glavo. :lol:
 
Ovo je u ganranciji luda glavo. :lol:
Pa sta ako je u garanciji ?

Gledaj od koliko im pocinje cena... za novu..

Koliko bi ti trazio za polovnu ? duplo ?

1579559434231.png
 

Back
Top