Prodali smo Gračanicu!

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Prodaju dok je na ceni!
Srbi sa Kosova i Metohije prodaju zemlju za ogromne sume novca i kupuju stanove i kuće po Srbiji, najviše u Beogradu. Hektar srpske zemlje u okolini Gračanice dostiže neverovatnih 300.000 evra, a Albanci kupuju ne pitajući za cenu.

http://www.***************/drustvo/-prodali-smo-gracanicu---19-08
 
Још ће да испадне да је више оних Срба који су продали земљишта Шиптарима за велике паре, него оних који су протерани
 
Izgleda da je tebe boleo q i za Krajinu čim si je tako brzo napustio.
Ne nerviraju se mnogo ni za nas. Ali ih nervira (a izgleda i tebe) ovaj iznos u eurima.

Meni bi onda bilo značilo i 10 DM (deset maraka) pa nisam imao a plakalo mi gladno dete u naručju, a ja imao jednu marku da mu kupim onu dečiju papicu na kojoj je pisalo "Donacija švajcarske vlade nije za prodaju" ali kurrve u samoposluzi digle cenu na 1, 5 DM dete uzelo u ruku kašicu, ja da platim sa jednom markom, ona krmača prodavačica treži 1,5 ja nemam ona ote detetu iz ruke a ono vriišti od gladi, a ja dete privijem na prsa i izađem napolje....
 
Poslednja izmena:
Prodaju dok je na ceni!
Srbi sa Kosova i Metohije prodaju zemlju za ogromne sume novca i kupuju stanove i kuće po Srbiji, najviše u Beogradu. Hektar srpske zemlje u okolini Gračanice dostiže neverovatnih 300.000 evra, a Albanci kupuju ne pitajući za cenu.

http://www.***************/drustvo/-prodali-smo-gracanicu---19-08
Normalno,ko ne moze da se uda za KFORovca,taj mora da proda kucu i okucnicu!
 
А шта треба да раде оних који се тзв. држава са поносом одрекла, ударила границу ка њима, натерала да мењају држављанство, таблице, укинула им управу?
Јер тој истој тзв. држави је ОБЕЋАНА будућност, брез покрајине*, шта даклем да чине ставовници исте?
Да дочекају да их пљују гладне, голе и босе за сва зла грађани обећане, ко крајишнике ономад?
 
Prodaju dok je na ceni!
Srbi sa Kosova i Metohije prodaju zemlju za ogromne sume novca i kupuju stanove i kuće po Srbiji, najviše u Beogradu. Hektar srpske zemlje u okolini Gračanice dostiže neverovatnih 300.000 evra, a Albanci kupuju ne pitajući za cenu.

http://www.***************/drustvo/-prodali-smo-gracanicu---19-08

Земља је Маркова, Јанкова.. хоће ли је они продати или не њихово је право да одлуче. Није наше да забадамо нос у њихове ствари.
 
Meni bi onda bilo značilo i 10 DM (deset maraka) pa nisam imao a plakalo mi gladno dete u naručju, a ja imao jednu marku da mu kupim onu dečiju papicu na kojoj je pisalo "Donacija švajcarske vlede nije za prodaju" ali kurrve u samoposluzi digle cenu na 1, 5 DM dete uzelo u ruku kašicu, ja da platim sa jednom markom, ona krmača prodavačica treži 1,5 ja nemam ona ote detetu iz ruke a ono vriišti od gladi, a ja dete privijem na prsa i izađem napolje...

Potpuno razumem probleme koje si imao i znam da ti nije bilo lako. Je li to dovoljan razlog da mrziš druge Srbe? Je li to razlog da pljuješ na srpsku svetinju manastir Gračanicu?

.A vama profesionalnim Srbima sa stotinama hiljada € u džepu...

Znaš šta, mogu i ja da budem bezobrazan kao i ti mada ću povrediti i neke druge ljude.
Za razliku od tebe koji si pobegao sa svog ognjišta glavom bez obzira, ovaj 'profesionalni Srbin' je ostao na svom ognjištu, svake noći je sanjao Šiptare kako ga proganjaju, svakog dana je slušao kako su nekog zaklali, ako je baš morao putovao je usred zime u kamionima KFOR-a ) pod ceradom do Niša, preživeo je pogrom 17 marta sa puškom u ruci na 100 m od šiptara dok je moj drug dobio snajperski metak na par cm od srca a mom bratu zapaljena kuća.
Prognani jadnici od 17 marta još žive u kontejnerima u Gračanici, poludeli lutaju ulicom i svi beže od njih a nemamo gde da ih smestimo, đaci idu u školu -po 2 razreda u jednu učionicu sa skraćenim časovima, lekari dolaze jednu nedelju u mesecu operišu te u nekim montažnim (limenim) bolnicama i odu...

I pored svega svakodnevno preživljavamo silne 'dogovore' i 'pregovore' u kojima smo svakim danom sve čvršće u rukama šiptara.
Šta vi to očekujete od nas? Ostavi se tih tačaka, napiši to što misliš!
 
Neka i treba da prodaju i da spašavaju gole živote , a ako su pametni umesto što u Srbiji kupuju kuće i stanove sve te pare da odnesu negde u inostranstvo , zatraže azil jer imaju sve uslove za to i napokon počnu da žive kao ljudi jer ovo što se njima događa poslednjih godina nije život dostojan čoveka ...čak ni životinja u zoološkom vrtu .

Uostalom ti jadni ljudi dole su svesni da su ti isti kforovci i palci i instalirali slabaškog bajčetinca na vlast da ih i definitivno otcepi od matice i za čije babe zdravlja da ostaju dole među zverima.
 
Prodaju dok je na ceni!
Srbi sa Kosova i Metohije prodaju zemlju za ogromne sume novca i kupuju stanove i kuće po Srbiji, najviše u Beogradu. Hektar srpske zemlje u okolini Gračanice dostiže neverovatnih 300.000 evra, a Albanci kupuju ne pitajući za cenu.

http://www.***************/drustvo/-prodali-smo-gracanicu---19-08

Srbija, moze se slobodno reci propada. Iza nas su i ratovi i sankcije i bombe, evo vec 10 godina a mi smo i dalje na nizlaznoj putanji. PRVI RAZLOG-UZROK zasto je to tako, zasto posrcemo je naso MORALNO propadanje. To sto propadamo moralno, kao SAMOSTALNA-IZOLOVANA CINJENICA MENE NE BRINE toliko, koliko me zabrinjava to sto demografski izumiremo.
Izgleda je ljudima NEOPHODNA neka MORALNA policija kako bi svoje zivote usmerili u pravcu porodice, izgleda da je kod ljudi NEMOGUCE spojiti SAVREMENI NACIN ZIVOTA i PORODICNE VREDNOSTI i da im jednostavno TREBA NEKO ko ce ih ispravljati i dizati im nivo svesti da su oni DEO DRUSTVA a ne POTPUNO NEZAVISNA i POTPUNO, APSOLUTNO SLOBODNA JEDINKA.

Dakle, PRVI i NAJVAZNIJI razlog zasto propadamo je taj sto NEMAMO DOVOLJNO SRPSKE DECE a nemamo je iz razloga sto ne postoji JAKA institucija koja je u stanju da neguje i nametne porodicne vrednosti clanovima drustva.
SVE VISE ljudi zivi po gradovima i vec nakon 1 godine zivota tamo utapaju se u demografsko crnilo tamo u smislu demografske produktivnosti svakog pojedinca.
Posto ljudi stalno pristizu ima se utisak da se produktivnost povecala a ustvari povecao se broj pridoslica.

Kazu uma nas 400 hiljada manje?, da l ije samo 400 hiljada?.
Oko 500 hiljada ljudi je silom prilika doslo u Srbiju, preko 99% se radi o Srbima. Znaci ima nas 900 hiljada manje za koliko, 10 godina. 100 hiljade ljudi svake godine, to je KATASTROFA.
Ako se tome doda cinjenica da nasa porodica u proseku ima 1,6 deteta, sto je najmanje u Evropi ako se racunaju migranti, katastrofa CE BITI jos veca.
Kao i na KOSOVU i METOHIJI, ovde ce doci neki drugi ljudi, neka druga kultura, pevace se neke druge pesme, jesce se drugacija hrana, gradice se drugacije kuce i verski objekti, oblacice se drugacije.
A MI koji preostanemo, koji smo se iselili jer NISMO MOGLI DA PODNESEMO tu drugu kulturu i arhitekturu, KUKACEMO OPET ali po drugim zemljama zato sto je benzin skup i zato sto nemamo svoj auto itd...
MI SRBI CE MO PROPASTI i to NE od EKONOMSKE KRIZE, ne zato sto je litar benzina 120 ii 150dinara, ne zato sto su pelene skupe, NE ZATO STO ALBANCI PLACAJU 300 HILJADA NARKO-PROSTITUCIONIH DOLARA HEKTAR ZEMLJE, VEC ZATO JER NISMO SVESNI KOLIKO SMO BLIZU DEMOGRAFSKOM PONORU IZ KOGA NEMA POVRATKA a to je da imamo manje od 10-15% populacije reproduktivno sposobne.
NISMO DALEKO od toga.
 
Srbija, moze se slobodno reci propada. Iza nas su i ratovi i sankcije i bombe, evo vec 10 godina a mi smo i dalje na nizlaznoj putanji. PRVI RAZLOG-UZROK zasto je to tako, zasto posrcemo je naso MORALNO propadanje. To sto propadamo moralno, kao SAMOSTALNA-IZOLOVANA CINJENICA MENE NE BRINE toliko, koliko me zabrinjava to sto demografski izumiremo.
Izgleda je ljudima NEOPHODNA neka MORALNA policija kako bi svoje zivote usmerili u pravcu porodice, izgleda da je kod ljudi NEMOGUCE spojiti SAVREMENI NACIN ZIVOTA i PORODICNE VREDNOSTI i da im jednostavno TREBA NEKO ko ce ih ispravljati i dizati im nivo svesti da su oni DEO DRUSTVA a ne POTPUNO NEZAVISNA i POTPUNO, APSOLUTNO SLOBODNA JEDINKA.

Dakle, PRVI i NAJVAZNIJI razlog zasto propadamo je taj sto NEMAMO DOVOLJNO SRPSKE DECE a nemamo je iz razloga sto ne postoji JAKA institucija koja je u stanju da neguje i nametne porodicne vrednosti clanovima drustva.
SVE VISE ljudi zivi po gradovima i vec nakon 1 godine zivota tamo utapaju se u demografsko crnilo tamo u smislu demografske produktivnosti svakog pojedinca.
Posto ljudi stalno pristizu ima se utisak da se produktivnost povecala a ustvari povecao se broj pridoslica.

Kazu uma nas 400 hiljada manje?, da l ije samo 400 hiljada?.
Oko 500 hiljada ljudi je silom prilika doslo u Srbiju, preko 99% se radi o Srbima. Znaci ima nas 900 hiljada manje za koliko, 10 godina. 100 hiljade ljudi svake godine, to je KATASTROFA.
Ako se tome doda cinjenica da nasa porodica u proseku ima 1,6 deteta, sto je najmanje u Evropi ako se racunaju migranti, katastrofa CE BITI jos veca.
Kao i na KOSOVU i METOHIJI, ovde ce doci neki drugi ljudi, neka druga kultura, pevace se neke druge pesme, jesce se drugacija hrana, gradice se drugacije kuce i verski objekti, oblacice se drugacije.
A MI koji preostanemo, koji smo se iselili jer NISMO MOGLI DA PODNESEMO tu drugu kulturu i arhitekturu, KUKACEMO OPET ali po drugim zemljama zato sto je benzin skup i zato sto nemamo svoj auto itd...
MI SRBI CE MO PROPASTI i to NE od EKONOMSKE KRIZE, ne zato sto je litar benzina 120 ii 150dinara, ne zato sto su pelene skupe, NE ZATO STO ALBANCI PLACAJU 300 HILJADA NARKO-PROSTITUCIONIH DOLARA HEKTAR ZEMLJE, VEC ZATO JER NISMO SVESNI KOLIKO SMO BLIZU DEMOGRAFSKOM PONORU IZ KOGA NEMA POVRATKA a to je da imamo manje od 10-15% populacije reproduktivno sposobne.
NISMO DALEKO od toga.

Znaš li ti da se Srbi najlakše prodaju kad im neko pokaže kesu punu novca?

Onda zaboravljaju na sve!

Pogotovo ti dole sa Kosova.Kad im Albanac ponudi mnogo para,njima se odmah u glavi stvori slika o nekoj vili na Senjaku,vikendici na Zlatiboru...
 
Prodaju dok je na ceni!
Srbi sa Kosova i Metohije prodaju zemlju za ogromne sume novca i kupuju stanove i kuće po Srbiji, najviše u Beogradu. Hektar srpske zemlje u okolini Gračanice dostiže neverovatnih 300.000 evra, a Albanci kupuju ne pitajući za cenu.

http://www.***************/drustvo/-prodali-smo-gracanicu---19-08
Ништа чудно!!!
 
Znaš li ti da se Srbi najlakše prodaju kad im neko pokaže kesu punu novca?

Onda zaboravljaju na sve!

Pogotovo ti dole sa Kosova.Kad im Albanac ponudi mnogo para,njima se odmah u glavi stvori slika o nekoj vili na Senjaku,vikendici na Zlatiboru...

Da smo PRAVOVREMENO pravili vise dece, za njih na Senjaku ne bi bilo mesta.
RETKO KO bi odbio 300 hiljada za hektar i tu drzava NISTA NE MOZE.
ALI MOZE i TO MNOGO da uradi da imamo vise dece da ne moram stalno da strahujem da ce mi samo jednog dana ovde nici neka dzamija i ulicom poceti da setaju pokretni dzakovi sa rupicama za oci.
Svako jutro da me budi odza sa minareta sa svojim elektronskim zavijanjem, KAO STO TO POLAKO postaje stvarnost u Swicarskoj, odakle i pristizu ti NARKO-PROSTITUCIONI dolari(franci, evri,... sta vec).
BREJVIK JESTE NENORMALAN covek i to je fakat ali je nenormalan postao iz PREVELIKE DOZE straha pre bi se moglo reci bojazni.
POBITI TOLIKE LJUDE NI ZBOG CEGA JE ....???!!!.
IZABRAO JE POTPUNO POGRESNU METODU borbe.
Protiv toga se ne bori UBIJANJEM, vec RADJANJEM, NOVIM ZIVOTOM ane UNISTAVANJEM VEC POSTOJECIH.
I ti SAUDIJCI, AFGANISTANCI i PAKISTANCI se boje i ne vole zapadnu civilizaciju i JA i TI ne bi smo bas bili dobrodosli tamo ako bi smo se namnozili tamo i trazili da se ukine zabrana jedenja praseceg pecenja, da se grade kuce po ugledu na srpske, da se grade ortodoxni hramovi, SVE TO je KOD NJIH NEZAMISLIVO jer se oni toga UZASNO BOJE.
A oni koji zive u Norweskoj se takodje BOJE i NIJE RESENJE ubijati LJUDE-imigrante vec radjati Norwezane i ostaviti te ljude da zive an miru i svojim zivotom.
Takodje, bori se i zaustavljanjem imigracione mafije... itd.
E tako je i kod nas u Srbiji, samo sto su kod nas Albanci skoncentrisani na jednoj teritoriji.
Kod njih(Pakistan, Afganistan....) je problem sto imaju PREVISE dece pa su im drzave uglavnom nemocne i na unutrasjem i na spoljnjem planu, propterecene su prevelikim brojem stanovnistva koje treba opskrbiti.
 
Poslednja izmena:
. . .

Ko ?

Ona nevina pobijena deca u Goraždevcu...oni oteti i ubijeni nesrećnici da bi se neki zadrigli švaba opskrbio novim , zdravim bubregom ?

Oni ubijeni starci na pragovima svojih vekovnih ognjšta?

Ko je tražio šiptarsko zverstvo i teror dostojan samo najkrvoločnijih zveri ?

Kako te samo nije sramota da ovako nešto napišeš pa i pod maskom forumskog nik-a ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ko ?

Ona nevina pobijena deca u Goraždevcu...oni oteti i ubijeni nesrećnici da bi se neki zadrigli švaba opskrbio novim , zdravim bubregom ?

Oni ubijeni starci na pragovima svojih vekovnih ognjšta?

Ko je tražio šiptarsko zverstvo i teror dostojan samo najkrvoločnijih zveri ?

Kako te samo nije sramota da ovako nešto napišeš pa i pod maskom forumskog nik-a ?

pojwedinci kao on misle da će ih izbeći sudbina koju su ima tvoprci NWO smilsili ako budu se stavili njima na uslugu...makar kao EPP:...ali neće...
 
Evo ga još jedan Srbin Kosovar koji nam prodaje finoću ovde.

A kad su tukli i maltretirali Šiptare i ponašali se prema njima kao prema životinjama,onda mu je bilo dobro.

E sad će da trpite!

U centralnoj Srbiji niste dobrodošli!

Ko je tukao Šiptare?
Mi smo izdržali ovde kada je bilo najteže- nismo pobegli. Možemo sebe da pogledamo u ogledalo i da se sebe ne postidimo. Možemo svojoj deci da ispričamo istinu i da se ne postidimo. Rezultat te naše hrabrosti su i te cene koje nam šiptari nude. Shvatili su da nas samo tako mogu oterati. Oni to rade planski. Najverovatnije je da ćemo ipak otići odavde.

Nažalost nemaju svi ovde njive za prodaju ili imaju nešto malo zemlje. Oni koji imaju prodaće zemlju. Sa parama koje budu dobili biće dočekani dobro ne samo u Srbiji već bilo gde. Teško onima koji nemaju.
Ti kao pripadnik bivše, omražene od naroda vlasti si najmanje merodavan da oceniš ko je gde dobrodošao.
 
Ljudi sta se lozite, izvor je Kurir. Verovatno prodaju za 3 puta manje, ali i to je nesto. Dole nemaju elementarno ljudsko pravo, a to je pravo na slobodnu kretanja. Iz KM ne mogu da mrdnu. Svako ko zeli bilo kakvu buducnost bi se odlucio za taj korak.
 
I ovakva kakva je Srbija bi mogla da kupuje zemlju od Siptara - a ne obrnuto ... pa i po cenu da je za pocetak ne naseljava ... ali Srbija ne razmislja o svojoj buducnosti na ispravan nacin ....

Siptari i te kako prodaju svoju zemlju za dobru lovu ....
 
Ljudi sta se lozite, izvor je Kurir. Verovatno prodaju za 3 puta manje, ali i to je nesto. Dole nemaju elementarno ljudsko pravo, a to je pravo na slobodnu kretanja. Iz KM ne mogu da mrdnu. Svako ko zeli bilo kakvu buducnost bi se odlucio za taj korak.

Ako je ,,Kurir ,, izvor moguce je i da je vest potpuno izmisljna .... Ali i novine tipa ,,Kurira , su segment problema koje treba resiti - takve novine se u normalnim drzavama dovode u red na elegantan nacin .....
 

Back
Top