Uz „Telekom" prodaju i infrastrukturu
Vlada Srbije uz „Telekom" prodaje i njegovu infrastrukturu, potvrđuje za Press ministar za telekomunikacije Jasna Matić. Iako savet za borbu protiv korupcije tvrdi da prodaja infrastrukture nije zakonom dozvoljena, budući kupac ipak će postati njen novi vlasnik!
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/142435/Uz+%E2%80%9ETelekom%22+prodaju+i+infrastrukturu.html
Ima li kraja kretenluku rezima Tadica?