Quantcast

PRODAJEM / KUPUJEM (obavezno pročitati prvu poruku na temi)

Sasko7

Početnik
Poruka
4
Dobar Dan ja imam sledece stare kovanice(dukate) (24 karata) (zlato) i ja bi zeleo da znam koliko to vredi:

Francuska:

5 Franaka iz 1866 te godine za vreme vladavine napoleona III
5 Franaka iz 1856 te godine za vreme vladavine napoleona III
20 Franaka iz 1813 te godine za vreme vladavine napoleona
20 Franaka iz 1856 te godine za vreme vladavine napoleona III

I ovo neznam :dontunderstand: :

Godina 1873

I imam ih mnogo vise

Hvala MNOGO :)
Koliko bi kostalo sve ovo sto si okacio ili samo 20 franaka iz 1813

Valerij

Početnik
Poruka
10
Prodajem sledeči kovanici:

Jugoslavija 50 par 1925 NGC MS63 UNC - uradno certificiran u NGC i stavljen u holder. Kovanica je bila kupljena 18.12.2013 v aukcijski kuči ARS Time Company za 87,15 EUR. Kovanice ove godine su vrlo zanimive - ima jih puno ali zbog nizke nominale i obtičanja stvarno teško dobiti pravi UNC i ima jih samo par komada sa NGC/PCGS certifikatom. Odlična prilika za sve prave kolekcionarje.

Cijena: 90 EUR + 5 EUR poštarina sa vrijednostnim pismom. Uplata na Paypal.

Yugoslavija 50 par 1925 NGC MS63 A.jpgYugoslavija 50 par 1925 NGC MS63 B.jpg

Crna Gora 1 Perper 1914 NGC MS61 UNC - uradno certificiran u NGC i stavljen u holder, STVARNO RIJEDKO! Odlična UNC kvaliteta kojo je teško dobiti na trgu jer ove kovanice imajo slabi odkov i sve imajo sljedove obrabe. Odlična prilika za sve prave kolekcionarje!

Cijena: 130 EUR + 5 EUR poštarina sa vrijednostnim pismom. Uplata na Paypal.

Montenegro 1 Perper 1914 NGC MS61 A.jpgMontenegro 1 Perper 1914 NGC MS61 C.jpg

Dodatne informacije na PP.

Valerij

Početnik
Poruka
10
Prodajem kolekciju kovanica Srbije, Jugoslavije i Crne Gore u UNC. Kolekcija je nastajala več godina i kovanice so bile kupljene od najvećih kolekcionara i na aukcijskih kućama po cijelom svijetu. Sve kovanice su certificirane u dvije međunarodno priznatih institucijama - NGC i PCGS. Iz tog razloga bilo kakvo sumnje u istinitosti ili stupanji očuvanosti kovanice je stvarno neutemeljeno.

Popis kolekcije u PDF datoteci je na linku:
https://drive.google.com/file/d/0B1r8J3SC7vt-cVVNYjNtRVd0MzQ/view?usp=sharing

Slike se mogu vidjeti ovdje:
https://www.flickr.com/photos/124058424@N06/albums/72157660601835654

Izuzetna prilika za sve prave numizmatičare koji znaju što traže. Kovanice Srbije, Crne Gore i Jugoslavije u UNC kvaliteti je na našem ozemlju skoro nemoguće kupiti, tako da se takve prilike rijetko pokazuju.

Dodatne informacije, pitanja i ponudbe na privatnu poruku.

daksi990

Početnik
Poruka
7
Pa dajte cenu? svi nude neke cene 500,1000 dianara ja smatram da vredi više?Imate na onim prodajnim sajtovima da nadjete jeftinije ali u daleko losijem stanju.Prva strana praice se vidi lepo dok je druga malo mutnija.Do duše treba jos malo da se ocisti ova druga strana ali realno dosta je ocuvana na odnosu od onih koje kače po oglasima.Da je česta pa ajde nego se retko nalazi zato i smatram da je na ceni pogotovu avakve ocuvanosti.