prodajem biznis plan

azele

Početnik
Poruka
18
Prodajem biznis plan pogodan za rad u inostranstvu i u zemlji.Ulaganja su minimalna, odnosno od 300 do 2000 eura u zavisnosti kako zelite da startujete.Ponuda je ozbiljna, informacije su besplatne , za biznis plan se placa jer je sve napisano na desetak strana.
Cena biznis plana je 50 eura.
 
Radi se o marketingu.Ovo je posao za koji morate imati strpljenje, harizmu i malo trgovackog smeka.Moze se raditi pojedinacno ili timski.Sta nudite ,gde nabavljate,kako formirate cenu, kako nudite ,kome nudite i jos dosta toga vas kosta onih 50 eura i to je biznis plan.
 
Ne nije rad u svom stanu.Rad je na terenu,odnosno rad sa firmama ,malim, velikim...
Po meni najbolje je timski.Ako je slozna familija ili neko drustvo , par porodica , naravno ne deca. Mozete i sami ali lakse je ako imate nekoga.Podelite posao, maksimalno se angazujete i uspeh nece izostati.NIJE mrezni marketing i te gluposti.Posao je ozbiljan a ja vam savetujem da ako imate neke prijatelje koji bi nesto poceli sa malim ulogom sakupite lovu i pocnite. Moja adresa je zeljkovic2003@yahoo.com :D
 
Da tu ima love sto bi on prodao pravu kombinaciju za 50 evra
kad moze da ulozi 300 i zaradi milione >
Malo mucnite glavom prevare su na sve strane .
A onaj komp od 1500 e je pao kao cist profit na prodaji magle
pa se coveku osladilo .
 
Boki ne treba biti apriori protiv.Radim u dobroj firmi,imam jos jedan dodatni posao,zena ima svoj biznis tako da i da hocu nemam kad.Nije sila nikome ali ako imas par kolega i slobodno vreme ,veruj mi nemas sta da gubis.Sem ako ti nije stotinak evra sve u zivotu.Za ovo sam obisao nekoliko sajmova,posetio nekoliko fabrika,kalkulisao desetak dana i sve to iskucao na 12 strana.Vase je da procitate ,malo proradite i krenete odmah sa radom.Onih 300 eura vam treba za registrovanje agencije jer samo tako mozete naplacivati od pravnih lica.Kesa ima samo u tragovima a ovde je fina lova ako fino radis, kao i u svemu. :D
 
Boki je naucio zlatno pravilo da ne treba verovati nikom .
Pogotovo kada ti obecavaju nesto SIGURNO .
Drzte se braco svoga dzepa i blindirajte sirotu kintu
koje ce biti sve manje , da ne bi posle duvali u prazne sake .
 
Ne mislim da ce biznis plan poruciti 100, 200 ili 1000 ljudi pa cu ja zaraditi x hiljada eura.Jednostavno, moji troškovi su bili nekoliko stotina evra.Ideju ne naplacujem ali sam mogao za te pare,koje sam utrosio za obilazak proizvodjaca a uzgred su udaljeni od mog mesta boravka oko100 km,sajmova i ostalo, kupiti nesto svojoj deci-sto da dajem besplatno? Jesam vaspitan da udelim prosjacima sto uvek i cinim ali ovde je reč o pristojnom zaradjivanju. Što se tiče malog uloga, pa i Karići su počeli sa lopatama .Naj sladja lova je na banalnim stvarima ! Seti se Žike mustikle,Božen kozmetike,...
 
azele:
Ne mislim da ce biznis plan poruciti 100, 200 ili 1000 ljudi pa cu ja zaraditi x hiljada eura.Jednostavno, moji troškovi su bili nekoliko stotina evra.Ideju ne naplacujem ali sam mogao za te pare,koje sam utrosio za obilazak proizvodjaca a uzgred su udaljeni od mog mesta boravka oko100 km,sajmova i ostalo, kupiti nesto svojoj deci-sto da dajem besplatno? Jesam vaspitan da udelim prosjacima sto uvek i cinim ali ovde je reč o pristojnom zaradjivanju. Što se tiče malog uloga, pa i Karići su počeli sa lopatama .Naj sladja lova je na banalnim stvarima ! Seti se Žike mustikle,Božen kozmetike,...
lEPE UZORE IMAS karici zbrisali zhika lopuza prevarant bozen babetina
koja prodaje preparate za mrsavljenje koji su svima pomogli osim njoj?

A ti ideje pokusavas da plasiras naivcinama .

Samo ovaj put si se prevario posto si u pogresno vreme nasao da
trujes . Ljudi su naucili da takve prevarante prepoznaju .
ZATO POCNI SA LOPATOM I NE ISPUSTAJ JE IZ RUKU.
RAD CE TE MOZDA ODVRATITI OD PREVARANTSKIH IDEJA.
 
Dragi boki , citajuci sta si odgovarao na razne teme po forumima , zakljucio sam da je tebe neko dooobro maltretirao u mladosti.Nemoj se plasiti svega oko sebe.Evo neka oni koje ti mislis da zastitis , pogledaju koje si teme zapoceo pa ce se uveriti ko je ko.

Odgovor na pitanje oko biznis plana je , da mora imati obradjene teme : oko potrebe za tim proizvodom na trzistu, isplativosti , organizacije proizvodnje , prodaje , distribucije , naplate , adrese kooperanata ...
Ideja i planova ima puno pa banke tesko odobravaju kredite na osnovu samo biznis plana.Obicno traze i srazmeran ulog sopstvenih sredstava sto moze biti i poslovni prostor, pokretna i nepokretna imovina .To traze i razni fondovi za razvoj iz republike, pokrajine ili lokala.
Neki biznis plan mozes naci i kod onih ne vladinih organizacija / usaid, ird , crda,.../ takozvane programe revitalizacije zajednica kroz demokratsku akciju. To je tamo besplatno ali uglavnom su poljoprivredne teme.
-kako organizovati i voditi uspesnu mini farmu koka nosilja
-kako podici i uspesno gazdovati staklenikom za proizvodnju ranog i kasnog paradajza
-kako podici maksimalno profitabilan zasad maline
jos dosta toga ima ali evo ti njihovih telefona pa ako imaju zatrazi.
Beograd , Jovana Popovica 13 , 011 / 473 974 ; 011 / 468 825
Sabac , Vlade Jovanovica 31 , 015 / 369 060
Valjevo , Kej Prvog ustanka bb 014 / 237 858

Sretno !

:D
 
Tako bi trebalo , samo sto slusajuci poljoprivrednike ispada da nema vece propasti.Kao i u svakom poslu ima uspesnih i neuspesnih.Neko to tumaci sudbina , neko , sreca , neko organizacija.Moje misljenje je sve po malo. :-D
 

Back
Top